Глобальні оголошення!



Для чого ходити у церкву?

Для чого ходити у церкву?

Повідомлення happymami » 11 квітня 2011, 11:33

Дуже багато моїх знайомих кажуть, а нашо ходити в цервку? Я собі вдома молюся, мені цього достатньо. Або "Мені не подобаються священики, я вважаю їх такими то і такими то". Або "Я нічого не розумію, що відбувається на Службі. Мені нудно, мені жарко, я млію, мені запах ладану викликає тошноту",тощо...

Як цим людям можна пояснити важливість церкви в житті християн? Якими словами можна розказати це все, шоб то ен виглядало, як нав'язування своєї думки? Можливо є якісь навчання при церкві для таких людей, чи зустрічі?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Для чого ходити у церкву?

Повідомлення krapk@ » 11 квітня 2011, 15:08

можна я теж зразу додам питання. Якщо я ходжу на вечірні служби в будний день, або на денну чи вечірню в неділю, бо на Літургію ніяк не виходе пока прийти, цього достатньо?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Для чого ходити у церкву?

Повідомлення о.Мартин » 12 квітня 2011, 11:42

Храм - це місце зустрічі християнської спільноти. Це місце де спільнота разом святкує, радіє, плаче, просить, дякує.

У храмі уділяються Святі Таїнства: Хрещення, Миропомазання, Покаяння (Сповідь), Подружжя (Вінчання), Священство, Єлеопомазання, та Євхаристія (правиться Служба Божа). У храмі можна одержати різні благословення та ласки з рук служителів храму.

У храмі можна почути Слове Боже. У храмі спільнота разом молиться, і тому у храмі перебуває разом з спільнотою сам Ісус Христос, як сам пообіцяв...

Хто не потребує лікарства в аптеку не ходить.
Хто не потребує їсти та пити - на базар чи в магазин не ходить.
Хто не потребує духовної поживи - Святі Таїнства, ласки та благословення, той не ходить до храму.

Каже Ісус " Я - хліб життя. Батьки ваші манну в пустині споживали, - і померли. Це ж хліб, що з неба сходить, щоб той, хто їстиме його, не вмер. Я - хліб живий, що з неба зійшов. Коли хтось цей хліб їстиме, житиме повіки. І хліб, що його я дам, це - тіло моє за життя світу." (Ів.4).
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Для чого ходити у церкву?

Повідомлення Оксана » 01 липня 2011, 20:47

ja lubly znaxodutus v Xramax osobluvo v Vidni-tam nastilku zaxoplyje podux energetuka i krasa...kolu z 4olovikom podorozyjem kydus , to neodminno zaxodum v Xram 4u navit malenki Kaplu4ku...ja jogo perekonala i Vin Poviruv i teper pered tum jak zasnytu molumos razom pravda byvaje na riznux movax ale ce ne maje zna4enja na jakux movax ,golovne -mu rozymijem :) ;-)
Оксана Офлайн


 

Re: Для чого ходити у церкву?

Повідомлення Liljondr » 02 липня 2011, 00:35

Мені особисто, свого часу, сказали наступне: "Бог стільки робить для тебе. Що можна півтори години на тиждень виділити для Нього і піти до церкви, навіть якщо скучно, і тяжко, і спати хочеться"
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Для чого ходити у церкву?

Повідомлення о.Мартин » 02 липня 2011, 22:58

Прославляти Бога не повинно бути скучно і важко... жаль що не навчили "перебувати у" храмі. Найлегше ходити "до" церкви, а що робити коли вже перебувати "у" церкві? тут питання! тому потрібно вміти дякувати, прославляти та бути у зєднаному спілкуванні з Богом коли ми "у" церкві, коли ми вдома. чи на роботі, чи просто гуляємо по місту! адже Бог є всюди! церква чи храм - це місце прилюдного спільного перебування з Богом, крім того є ще 6 днів у тижні! пару днів тому я мав нагоду ранесенько війти на вулицю, ще всі спали, закрити очі, і гріти лице на ранніх свіжих сонячних проміннях ... і тут прийшло пережиття справжнього значення молитви "нехай святиться імя Твоє"... який Бог мудрий і чудовий що дарує нам такі прості але неповторні відчуття. Яке чудо - чисте голубе небо і сонце ранішнє що гріє усе живе, та кличе, прибуджує до нового дня!

У Франції колись один чоловік приходив до церкви кожного вечора і молився. Він не відкривав свої уста, він не читав з молитовника, він тільки падав на коліна і дивився мовчи в сторону розіпяття у храмі. Одного разу приступив до нього місцевий священик (святий) і питається у нього що тут робиш? кожного разу ти приходиш але я не бачу що ти молишся? ти ні слова не кажеш. Чоловік йому вівповів, що він приходить до храму після роботи щоб дякувати Богові за все! І що сказати? Якими словами? Він каже - я не знаю! тому мовчу і дивуюсь - Який Добрий Господь!

Цей селянин може бути прикладом простої але доброї поведінки у храмі. Йому точно не було скучно, спати не хотілось... бо сам дійшов до великої правди - Бог і його світ, та наше життя - прекрасні!
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Для чого ходити у церкву?

Повідомлення Liljondr » 02 липня 2011, 23:07

дякую за відповідь, я мала на увазі не теперішню себе ;)

Адже і Хеппімама говорила про таких людей, які знаходять причини не приходити до храму.
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Для чого ходити у церкву?

Повідомлення Льоля » 04 липня 2011, 14:57

Я років шість тому назад собі думала як то люди вистоюють службу Божу , а тепер як я сходжу до церкви, помолюся, відбуду Службу Божу просто стає спокійно на душі , вчора не пішла і відчутя , що я щось не зробила.
Льоля Офлайн


 

Re: Для чого ходити у церкву?

Повідомлення happymami » 10 жовтня 2011, 12:20

о.Мартин написав:У храмі уділяються Святі Таїнства: Хрещення, Миропомазання, Покаяння (Сповідь), Подружжя (Вінчання), Священство, Єлеопомазання, та Євхаристія (правиться Служба Божа). У храмі можна одержати різні благословення та ласки з рук служителів храму.

а можете трохи детальніше з цитуваннями Євангелії розказати про Св.Таїнства та благословення? На скільки обов'язковими вони є? На скільки потрібними християнину? Що вони дають? Чому так добре їх отримувати побільше?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Для чого ходити у церкву?

Повідомлення о.Мартин » 11 жовтня 2011, 00:21

Щодо святих таїнств можна прочитати детально у Катехизмі Католицької Церкви (є online версія)
Також є запитання та відповіді з "Компендіюма Катихизму" http://murasz.narod.ru/statti/KATEXYZYS.htm
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Далі

Повернутись до Розмова з священиком



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron