Глобальні оголошення!



Відпущення забутих гріхів

Відпущення забутих гріхів

Повідомлення happymami » 12 квітня 2011, 11:58

Чи є таке в грекокатоликів такі Служби?
В православних вони називають Соборування, шойно коліжанка дзвонила розказувала. Це протягом двох годин сім священників читають Євангеліє і миропомазують людям руки, лоб, вуха, тощо. Типу під таких служб очищається родинне дерево. За весь піст можна таку службу відбути лише один раз.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Відпущення забутих гріхів

Повідомлення о.Мартин » 12 квітня 2011, 12:25

Єлеопомазання уділяється в УГКЦ для важко хворих і для вмираючих. Така Свята Тайна відпускає гріхи хворому та дарує йому ласку переношувати свою хворобу. Таку Тайну може уділити один священик. Таїнство очищає тільки душу хворого а не ціле його родинне дерево.

Щодо православних практик я не експерт. Але знаю, що у православних теж тільки 7 святих Таїнств.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Відпущення забутих гріхів

Повідомлення happymami » 10 жовтня 2011, 12:25

А як грекокатолику прощаються забуті гріхи? Може є щось, шо людина колись не вважала гріхом, і відповідно, не сповідалася в цьому. А через роки дізналася, шо то гріх, але вже й не пам'ятала, шо колись таке робила, приміром. Що тоді відбувається з таким несвідомим, чи призабутим гріхом?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Відпущення забутих гріхів

Повідомлення о.Мартин » 10 жовтня 2011, 23:47

З гріхів у Католицькій Церкві потрібно сповідатись, тобто їх визнати, інакше вони не прощаються. Якщо є сумнів, що у вас якісь "забуті" гріхи, то можна додати в кінці Сповіді, що ви каєтесь за усіх гріхи, яких вже не пам'ятаєте. Але якщо згадаєте про них, обов'язково потрібно з них буде сповідатись.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.


Повернутись до Розмова з священиком



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість