Глобальні оголошення!



Сусідки по палаті

Сусідки по палаті

Повідомлення Liza » 16 травня 2012, 15:58

мамаськи, які у вас були сусідки по палаті в пологовому будинку?
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Сусідки по палаті.

Повідомлення irinka » 16 травня 2012, 16:08

Зі мною була ще одна жіночка, вона народила дівчинку, на 4 години пізніше від мене. Їй 32 роки, то в них перша дитина. Приємна така, ми з нею після родів обмінялись контактами, пару разів зустрічались. А зараз вже пройшло майже 2 роки, спілкуємось рідко.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Сусідки по палаті.

Повідомлення Liza » 16 травня 2012, 16:21

зі мною перший раз (вересень, 2009 рік) була сочатку одна мамаська, котра за кілька годин до мене народила другу дівчинку (приблизно через 1 рік після першої :) ). дуже добра панянка Надійка. їх з доцею виписали тоді, коли мали би і нас з сиником виписувати, але ми затрималися на 1 день. тоді до нас підселили мамусю Галинку, котра уже після мене народила теж другу дівчинку (вроді теж невелика різниця у віці з першою). коли мені малий вночі не спав, цицю не гамав і багато кричав, а я ходила, бідкалася і просила в неї вибачення, що не даємо спати, Галинка мене заспокоювала і казала, щоб я не хвилювалася, щоб молоко не пропало. вона мала з собою книжечку "Секрети смачної мамусі" :). жаль, що я не додумалася запитати, чи була вони ученицею нашої Школи.
обидві мамусі зі стажем поставилися до мене дуже добре.

вдруге, коли я доцьку народила, з нами в палаті була вперше_мамуся Марічка. в неї теж доця. нродилася на день раніше від моєї доці. я їй подарувала книжечку від нашої Школи, котру мені принесла mari по моїй просьбі і за котру я ніяк не можу віддати грошика ;). Марічка багато розмовляла по мобілці. ми з нею обмінялися контактами. одного разу, коли я прийшла в палату після якоїсь оходеньки, то вона тримала на руках мою заплакану доцьку. я Марічці дуже вдячна за те, що вона була така мила і люб"язна :)

карочє, мені дуже щастило із сусідками.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Сусідки по палаті.

Повідомлення Dribchuk » 16 травня 2012, 16:37

Я б дуже хотіла побачити усіх своїх "подружок по палаті" з якими лежала на збереженні в гінекології, потім в патології, а дівчат з якими народжувала "бачу" часто Вконтакті і Однокласниках. Лишилися дуже теплі спогади про своїх сусідок - і розраджували і підтримували і добрим словом зігрівали. Сподіваюся що у всіх вже підростають малятка)))
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Сусідки по палаті

Повідомлення Natalinda » 16 травня 2012, 17:23

В мене в патології багацько сусідочок було))))
Одна з них на нинішній день одна з найліпшіших коліжанок)))

А після пологів я сама в палаті була
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Сусідки по палаті

Повідомлення flower » 16 травня 2012, 17:34

в мене теж були приємні дівчата, шо в гінекології шо в палаті в роддомі, зі всіма підтримую зв'язок.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Сусідки по палаті

Повідомлення Inna » 16 травня 2012, 19:03

Я після пологів була сама в палаті, а в патологіі лежала 3 дні то ми всі приходили на пару годин, нас капали і всі додому. Ні з ким звязок не підтримувала чомусь, всі були самі по собі.
Inna Офлайн


 

Re: Сусідки по палаті

Повідомлення Галина » 17 травня 2012, 09:45

Я теж з кількома, з якими в патології лежала час від часу бачуся. З тими, з якими після пологів лежала якось ще ні разу не зустрічалася, та і номерами не обмінювалися. :confused:
Мені теж попадалися хороші дівчата. Правда обидва рази були біля мене мамочки з недоношеними дітками. Перший раз то дитинку зразу в обласну забрали, а другу як родила, то дитинка тої мамочки в кювезі була і вона чамно кожні 2 години зціджувалася, щоб дитятку молоко давали, а не суміш. Жаль, що не обмінялися координатами, така була хороша і цікава дівчина.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Сусідки по палаті

Повідомлення oksa_mal » 17 травня 2012, 10:25

при перших пологах лежала в палаті сама. а після других була зі мною в палаті Марійка зі Збаража, але телефонами чомусь так і не обмінялись
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Сусідки по палаті

Повідомлення TanenRom » 17 травня 2012, 14:10

а я в патології не лежала, після пологів була одна в палаті - правда постійно здзвонюємось з дівчиною, якою познайомилась в Школі Материнства.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Далі

Повернутись до Післяпологовий період



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron