Глобальні оголошення!



Післяпологова депресія

Re: Післяпологова депресія.

Повідомлення гра з вогнем » 31 березня 2010, 18:21

Та сама Гість, ми можем з вами поговорити по асьці, або по мсн, або по скайпу. але на жаль тільки чат, у мене зараз не має можливості аудіо і відео зв'язку.
я б дуже хотіла з вами побалакати.
напишіть мені khrystyna_1@yahoo.com я вам розкажу свою історію і якщо захочете поговорити дам контакти.
будь ласка!
тримайтеся!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Післяпологова депресія.(тема відкрита для порад)

Повідомлення Alisa » 12 липня 2010, 19:23

Не знаю, чи в ту темку я пишу, але все ж. В мене виникло відчуття, що я погана мама. Що моя дитина заслуговує кращої мами. Що я нічого не вмію, нічого не знаю, в мене все валиться з рук, що це від мого молока в дитини коліки, що я не даю дитині води, а треба, що я нічого не встигаю, не в то вдягаю, відчуваю себе винною за кожне подразнення на шкірі дитини... Чи було в когось щось подібне
Це не депресія, але це відчуття дуже мене пригнічує
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Післяпологова депресія.(тема відкрита для порад)

Повідомлення mala-karta » 12 липня 2010, 21:34

о, в мене таке саме було, як малий плакав.
І якщо перший місяць він трохи гамкав, трохи спав, то потім він хотів навіть спати з грудьми в роті. І коли я його клала в коляску - волав страшенно. Не завжди, звісно. Але коли просинався - знову починав волати. Спав по 40 хв, і коли я дивилася на мам, які гуляють по 3 години, відчувала себе нікчемою. :( Втрясати малого в колясці я просто не могла.
В три місяці Роман присосався всерйоз і надовго. Бісили конкретно заявочки типу "та давай я куплю йому соску", "Ромчик, ти шо, соску хочеш?" (бабуськи видавали таке :x ). Чуючі чудні слова, що "мій Максимчик їсть вже раз в 3.5-4 години" мій настрій падав вниз :(
Ну не могла я сунути дитині в рота той кусок гуми - :mrgreen:
Процес спання подовше і довгогодинного цямкання вирішився просто - я його примотала слінгом і пішли ми гуляти в ліс. Заколисаний ходьбою і шумом дерев Ромась почав чудесно спати :yahoo: , а гуляючі так сама по собі (я так з дитинства люблю) я собі всяке думала-передумувала і мені ставало легше :)
І от десь з 3.5 до 4 міс був дуже важкий (напевне, найважчий) період в нас - Ромка часто плакав, не знаю чого. І в колясці, і в слінгу, і на руках :o Чуючи всі ці про 3 годинні гуляння, про соски, чайочки - постійно закрадалася думка, яка я погана і шось собі видумую :cry:
А після 4-х якось різко попустило. Дитина стала спати і в колясці, і в слінгу, і на диванчику. Почав багато сміятися. І от відтоді і аж дотепер мене тільки гордість розпирає за малого - який він в мене молодець :)

Мені здається, що в кожної мами були періоди, коли вона відчувала себе жахливою мамою. І, як на мене, краще відчувати себе жахливою мамою і старитися виправити щось (ну навіть мазання бепантеном подразнення - це ж теж допомога, і носіння на руках невідомо чого волаючого малючка), ніж просто спихнути дитя бабусі.

Згадуючи свої перші місяці материнства скажу, що я була дуже невпевнена і вічно сумнівалася, чи добре роблю. І ще мені дуже допомагало спілкування з мамами, які мають схожі погляди, і онлайн, і офлайн - не мало значення.
Alisa, ти хороша мама, ти дуже за дитя хвилюєшся - я тебе чудово розумію! Скоро ти станеш впевненішою мамою, і зразу відчуєш себе хорошою мамою :)
Люби і корми - і все буде добре! :emphaty: :kiss:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Післяпологова депресія.(тема відкрита для порад)

Повідомлення Natalinda » 13 липня 2010, 01:49

Аліса, ви така не одна.

Я недавно визначила для себе критерій як знати добра ти мама чи ні. Так от. Мама яка переживає - хороша вона чи ні - ХОРОША, мама яка не переживає (плаче - ну то переплаче, не повзає - то швидше піде, і т.д. і т.п.) - ПОГАНА мама.

Звичайно іноді дитина і просто хоче поплакати і нічого ви їй не зробите, тому сильно зациклюватися теж не варто.

Думаю кожна хороша мама знаходить чим би то себе помучити і чим би то собі подорікати (така вже наша жіноча натура). В мене наприклад малий був не дуже плаксивим. То шо думаєте я себе не мучила що я мама погана. Одного разу навіть чуть від чоловіка по писку не дістала, бо закатала серед ночі істерику - що я така-сяка-пересяка. Це при тому що дитина мирно собі спала. :lol: Потрібно памятати що в перші місяці після пологів ще бушують гормони, та й втома відзначається також...

Так що цьомайте свого синусика в носик! :kiss: Ви в нього "самая лучшая мама на свете" :good: :rose: :heart:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Післяпологова депресія.(тема відкрита для порад)

Повідомлення мешканка » 13 липня 2010, 08:53

Natalinda написав:Аліса, ви така не одна.

Я недавно визначила для себе критерій як знати добра ти мама чи ні. Так от. Мама яка переживає - хороша вона чи ні - ХОРОША, мама яка не переживає (плаче - ну то переплаче, не повзає - то швидше піде, і т.д. і т.п.) - ПОГАНА мама.

Згідно цього висновку я-погана мама, бо за другу дитину майже не переживала. (на відміну від першої) :(
Знала, що дитина здорова тому поповзе коли буду готова, вилізуть зуби тоді, коли буде треба, сяде тоді, коли укріпне спинка і т.д. І, часом буває, не в ранньому віці, а тепер, коли дитина вже мисляча, що плаче-то переплаче...Думаю, з кожною наступною дитиною мама все менше переживає за такі речі. Пригадую, коли народилася моя старша...як я "тряслася" на нею... не дай Боже, щоб заплакала...щоб захворіла...щоб щось з нею було не те...Бігала, як дурна, до лікарів, витратила на таксі шалені гроші, щоб доїжджати кожного разу на Гоголя та в обласну...То вона не добирає ваги, то перебирає..то недоїдає...то молока не вистачає...то підозра на дисплазію... :scare: Дитяча карточка вже майже вся списана всяким різним....А скільки нервів пішло, скільки сварок.... а все це було не потрібне...ані мені, ані моїй дитині. Краще, насолоджувалася б материнством і не переймалася всякими дурницями :fool3: Шкода, що розум приходить з досвідом :)
А от те, що ви, Аліса, думаєте, що ви "погана мама" це вже доказує що ви прекрасна матір... Погана мама ніколи б над цим не замислювалась. Погана мама, на мою думку, яка робить аборти, залишає своїх дітей в дитбудинках, пиячить і т.д. А жінка, яка хоче бути доброю матір"ю своїй дитині, не може бути поганою... ;)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Післяпологова депресія.(тема відкрита для порад)

Повідомлення Natalinda » 13 липня 2010, 11:29

мешканка написав:
Natalinda написав:Я недавно визначила для себе критерій як знати добра ти мама чи ні. Так от. Мама яка переживає - хороша вона чи ні - ХОРОША, мама яка не переживає (плаче - ну то переплаче, не повзає - то швидше піде, і т.д. і т.п.) - ПОГАНА мама.

Згідно цього висновку я-погана мама, бо за другу дитину майже не переживала. (на відміну від першої) :(
Знала, що дитина здорова тому поповзе коли буду готова, вилізуть зуби тоді, коли буде треба, сяде тоді, коли укріпне спинка і т.д. І, часом буває, не в ранньому віці, а тепер, коли дитина вже мисляча, що плаче-то переплаче...Думаю, з кожною наступною дитиною мама все менше переживає за такі речі.


Вот-вот мешканка з кожною наступною дитиною, та що там з кожною наступною, з кожним днем мама перетворюється з невпевненої мами не впевнену. Досвід велика сила! Знання в голові - то одне, а практика - то зовсім інше.

Памятаю, як перший раз синочку клізмочку робила - руки трясуться, сльози на очах, збоку мама, на телефоні мама трохи більшечкої дитини, навкруги книжки і журнали, включений інтернет. А зараз не те що розкажу детально як клізмочку робити, а ше й натякну - шо то не панацея.

Так що ті мами які цікавляться, переживають - вони хороші! Я впевнена що в нас на форумі немає поганих мам, просто і в самої-самої кращої мами на світі іноді буває втома, і хочеться підтримки, і хочеться щоб хтось сказав добре слово...Для того ми всі тут є :heart: :heart: :heart:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Післяпологова депресія.(тема відкрита для порад)

Повідомлення Naya » 13 липня 2010, 11:41

ППКС.
Аліса, в такого манусика, як твій, будуть попрілості, як не крути, тим паче в таку жару. І вони не від того, погана мама чи ні. Все, що ти можеш зробити, щоб не ускладнити їх, не запустити подразнення , ти робиш - це доглядати за ними і вони з часом пройдуть, коли трішки підростете. Через то проходять майже всі карапузики.
Короче, я тебе бачила, ти ЧУДОВА МАМА :good:
Рішення народити дитину - це мовчазна згода з тим, що від цього дня твоє серце буде не на місці.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Післяпологова депресія

Повідомлення krapk@ » 07 лютого 2011, 19:09

а ви чули щоостаннім часом по новинах передають??? То мама дитину (йдеться про немовлят)з вікна викинула.через паркан перекинула, то в колодязі втопила, то так била, що аж переломи, то померло бо шлунок зсохся від голоду.... Жахи якісь. Що це на людей находе???? Це тєлік розказує. А тут недавно однокласниця родила-вже 3 тиждень до дитини не підходе-кричить несумсніть в неї з ним (бабі 29 років!!!!). Фільм жахів якийсь.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Післяпологова депресія

Повідомлення Melisa » 07 лютого 2011, 23:51

Крапка, ти вночі добре спиш? :)
В тебе видно залізні нерви, бо я, як тільки таке шось чую по новинах, то зразу переключаю.
А ти тут стільки понаписувала, шо прям незнаю, що й сказати. :head:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Післяпологова депресія

Повідомлення mari » 08 лютого 2011, 00:06

Ці симптоми і поведінка жінок вкладаютьсяв клініку післяродового психозу- 3 стадія післяпологової депресії. Факт не видуманий, на жаль. (читайте статтю на сайті)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Післяпологовий період



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість