Глобальні оголошення!



Четвертий триместр

Четвертий триместр

Повідомлення Naya » 25 грудня 2009, 16:55

Є теорія, що наші дітки мали б виношуватися не 9 міс, а 12. Але в 12 міс мозочок був би настільки розвинутим та великим, що вони не змогли б фізично народитися. Тому перші три місяці життя дитини - це продовженя внутрішньоутробного розвитку поза утробою матері.
Не знаю, наскільки це відповідає дійсності, але в нас класичний четвертий триместр - з мамою нерозривні: ми тільки на руцях, спимо лиш в мами на животі, а вночі, коли не на животі, а біля мами, то дуже неспокійні, вертимося, крутимося. З циці практично не злазимо, можемо годинами висіти, наїстися, а потім просто тримати її в роті і час від часу посмоктувати, і не дай Бодже забрати цицьку та поставити дитину в ліжечко. Одразу все відчуває і горланить. Причому крик такий, схожий на слово "зле". І отак майже кожен день.
І я думаю, то всі так дітки, чи в мене таке ніжне мамине дитятко, що без мами нікуди?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Четвертий триместр

Повідомлення Melisa » 25 грудня 2009, 17:27

Це у всі так. У мене аналогічна ситуація була. Просто дитині важко ще адаптуватись до нового світу, позаутробного, тому їй потрібна "підтримка" і нерозравний контакт з мамою. Мене рідні навіть годували з ложки, бо доця відійти не давала, постійно біля грудей. Спала тільки на руках, як тільки ложила на диван, одразу крик по хаті. Вобшем, не намагайтесь від"єднати її від себе. Для неї - це лишні негативні емоції, стрес і т.п., тому ці три місяці ви все ще нерозривні. Не зліться і сприймайте усе, як Божий дар, дитинка це оцінить і та любов, яку Ви віддасте їй, потім повернеться до Вас. :kissed:
Востаннє редагувалось Melisa в 25 грудня 2009, 22:45, всього редагувалось 1 раз.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Четвертий триместр

Повідомлення Liza » 25 грудня 2009, 22:24

протягом першого місяця життя мого синочка з нами жила моя мама. я їй розповіла, що десь прочитала, що мені потрібно харчуватися 5-6 разів в день, а малий часто не давав відійти від нього, тому харчувалася я не так часто. через це моя мама сказала малому: "ти не правильно зрозумів! мамі треба їсти 5-6 разів на день, але один раз на 5-6 днів!..".
було дєло...
а за кілька тижнів то дого, як синулькі виповнилося 3 місяці, він якраз з понеділка став різко якимось тихішим, спокійнішим. з того часу іноді буває ниючим і неспокійним, але то всьо вже не так бурно, як спочатку.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Четвертий триместр

Повідомлення mala-karta » 26 грудня 2009, 01:17

а мені найважче було з 3 до 4 місяців :)
Тому що до 3 синові достатньо було "хлєба", а після 3 він вже захотів "зрєліщ".

І тоді я різко освоїла слінг-шарф :))

А спочатку також здавалося, що Ромчик гамає цілодобово :) Тому в 2 тижні ми купили слінг з кільцями - щоби я могла піти пожрать і до компа :). Хоча згадую чудесні епізоди, коли я знала, що ось, вже 6 вечора, Ромчик заснув на 3-4 години і можна пройтися круг будинку(!!). І ще я могла ГОДИНУ (!!!) базарити по телефону, поки малий спав (то зараз він через 30 сек вирве трубку :) )
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Четвертий триместр

Повідомлення Naya » 27 грудня 2009, 17:18

Матусі, заспокоїли...
Якось легше, коли знаєш, що ти не одна і через таке успішно проходять...
Просто ця втома, доводить мене до ручки, а я ж майже нічого не роблю, лиш з дитиною.....
Ні, я на дитя злитися просто не можу...а от на чоловікові вже починаю зриватися :ugeek:
Не знаю чого, але я дуже важко відходжу від тих пологів. Самі пологи для мене були на раз-два-три, всього 6 год, як для перших пологів, і парочка потуг, а от після....
Я собі уявляла, що буду на третій день бігати вприприжку, а я розвалююся вже третій тиждень... :cry: :cry: :cry:
Ну от..і нажалілася....
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Четвертий триместр

Повідомлення Liza » 28 грудня 2009, 16:24

Naya, не можу нічого особливо цінного і унікального додати, але трошки-трошки почекай і все налагодиться. і тримай себе в руках. чоловікові теж нелегко, бережи його :)
Лесінько, я дуже захоплююся тобою, спостерігаючи на форумі "М." твою завзятість в боротьбі з проблемами під час вагітності, в боротьбі за життя і здоров"я Жданчика. ти обов"язково подолаєш теперішній складний період, адже це так потрібно твоєму маленькому бажаному хлоп"яті! :)

Жданчику привіт :)
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Четвертий триместр

Повідомлення mari » 28 грудня 2009, 18:47

ЦЕ НЕ У ВСІХ ТАК! Четвертий триместр дійсно існує. І діткам потрібний холдінг який виявляється у обмеженні простору(слінги,легке пеленання,носіння на ручках,колихання,нічні мішки для дітей),бондінг-грудному годуванні,спілкуванні,любові.
Якщо дитина не злазить з рук і ви навіть в туалеті з нею пісяєте,бо покласти не можете-це нормально.Якщо дитина запросто засинає сама і спить і навіть колисатись її не треба-це теж нормально. Дуже індивідуально,залежить і від того як ви виношували і як народжували і коли вперше приклали і від характеру лялі і від вашої нервової системи!!!У кожного виключно по-своєму!Одинакового не має.Лише може бути дещо схоже!Через вибраний власне для себе час(1 тиждень,місяць,рік) дитина сама змінює вподобання і потреби і може в любий момент змінитись:спати сама,і т.і.Треба тільки зачекати пару місяців.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Четвертий триместр

Повідомлення mari » 28 грудня 2009, 18:48

Naya, а як ви саме розвалюєтесь???Що за складність у вас і дитини???
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Четвертий триместр

Повідомлення Naya » 30 грудня 2009, 16:04

mari написав:Naya, а як ви саме розвалюєтесь???Що за складність у вас і дитини???

Я думаю мені треба відповісти в розділі консультації психолога. http://mamusi.org.ua/phpBB3/viewtopic.php?f=37&t=226
А то тут наофтоплю.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Четвертий триместр

Повідомлення erinaceus » 28 березня 2019, 19:09

Таки дійсно він є. Перші два місяці наша доця дуже любила бути на ручках. Ну прям дуже. І не лише в мене, в татка також. Та чи в когось іншого з родини, хто був поруч. От так буквально погодуєш, ніби і не голодна, суха, але тільки покладеш, вона зразу няв-няв :hi: Поїсти мені було проблематично. Тоді і взяли на прокат шезлонг. Правда, виручав ненадовго, але хоч хвилин 10 могла там полежати. А ще була фішка, щоб її не просто на руках тримали, а ходили з нею. Щось показували, розказували. Від того руху вона заспокоювалась. Але то так смішно виглядало. Ніби тихенько лежить, а лиш сядеш з нею, їй вже не подобається і починає протестувати :hi: Лиш встанеш - затихає. Згодом то все внормувалося і тепер вже може абсолютно спокійно сама лежати.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Далі

Повернутись до Післяпологовий період



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей