Глобальні оголошення!



Флюрографія після пологів

Re: Флюрографія після пологів

Повідомлення КлубНіка » 18 жовтня 2011, 11:05

Вот і я питала медсестричку, що забезпечує мені той поліс, відповідь була шикарна :grin: "всі медекаменти що вам при пологах використовували" - кажу, що мені нічого не використовували, тільки марганцовку розведену у воді, ну марганцовка 250грн не коштує :crazy: Потім розгублена медсестричка почала виправдовуватись, що мол ви розумієте, то на розвиток відділення і тд. і тп. Я заплатила, але тепер завши івсюди перепитую що і на що :)
КлубНіка Офлайн


 

Re: Флюрографія після пологів.

Повідомлення Nymydora » 19 жовтня 2011, 12:09

Shalimar написав:
Nymydora написав: купа людей з вулиці у верхньому одязі :x

ээ.. а что тут такого? )) :?

мікроби, шалімар, віруси. А тут ослаблений організм, зрештою, просто негігієнічно. Це так само, як медсестри дозволяють собі, не знявши халати і перевзуття, бігати через вулицю (проїзну частину!) в магазин, а потім в тих же халатах і тапках ідуть робити процедури хворим.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Флюрографія після пологів

Повідомлення олеся » 26 листопада 2011, 02:06

Naya написав:Ви робили флюрографію після пологів?

Я не робила флюроографію і навіть ніхто не казав то робити. мені дивно чому жінок які годують груддю примушують це робити :(
Коли я родила сина то вчилася на 5 курсі універу і в нас був плановий медогляд малому був 1 міс чи чуть більше тоді я годувала груддю і лікар з студ поліклініки сказала щоб флюроографію не робити бо годую дитину.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Флюрографія після пологів

Повідомлення Валя85 » 28 жовтня 2013, 11:12

Після перших пологів не робила і не казали, після других довелось! Як згадаю ті тунелі від пологового до 2 лікарні. :bad: Холодно, "запахи", протяг і так далеко! Добре, я одягнулась тепло: тепла сорочка, штани, халат, і груди замотала байковою пеленкою. А були мами, які йшли тим тунелем під землею в тонких халатиках. А одна жінка мала дуже багато розривів, не могла ходити і їй теж сказали йти. Вона весь час відставала, бо було важко.
Про купу людей з вулиці, які пчихають, кашляють і т.п. я взагалі мовчу. Це дико!
Валя85 Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 61
З нами з: 20 березня 2013, 13:36
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 108 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Синочок Артемчик
Донечка Вікуся

Re: Флюрографія після пологів

Повідомлення TaniaPicaSSo » 28 жовтня 2013, 12:01

Флюрографія після пологів - це мій найгірший спогад з роддому. Прогулянка тим холодним смердючим коридором - це жесть. І то я в жовтні там була, а вони ж зимою так само всіх тудою водять, правда? І ще, може я неправильна якась, але щодо людей у верхньому одязі, то мене не мікроби їхні турбували, а мій зовнішній вигляд. Стояти в тапках і халаті серед нормальних людей, які прийшли з вулиці, мені було чомусь дуже соромно.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Флюрографія після пологів

Повідомлення taranjka » 28 жовтня 2013, 12:04

ха, коридором. я як була перший раз (на замковій), то там флюрограф поламався! і шойно родивших мамів везли кудись (я точно не знаю куди) і паралельно, що з малечою не було кого лишити :scare: :scare:
я відмовилася, але коли мене виписували то зремонтували і той, і таки запхали. цього разу буду вже з готово написаною відмовою
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Флюрографія після пологів

Повідомлення Sms » 28 жовтня 2013, 13:53

Я відмовилась. Адже згідно законодавства кожна людина забов'язана проходити 1 раз на 2 роки. Я роздрукувала закон і зробила копію картки, що проходили рік тому перед вагітністю. Це все віддала лікарці. Вона була "в негодовании", бо положено робити всім. Але проти закону не попреш:) Я взагалі категорично проти цього, адже опромінюється молозиво - саме корисне, що може отримати малюк від мами!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Флюрографія після пологів

Повідомлення Валя85 » 28 жовтня 2013, 14:33

Коли я запитала лікаря, чи флюрографія не шкідлива для грудей(молока) і відповідно потім для дитинки, то вона сказала "помийте груди перед годуванням і видавіть пару капель молозива". А як того молозива і так пару капель. Що мало попасти дитинці, то зцідили на серветку і все.

П.С. Якщо вагітність планова, то краще перед цим пройти флюрографію, щоб потім в перші дні після пологів не ходити тими тунелями, а пред*явити копію довідки, що вже пройшла.
Валя85 Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 61
З нами з: 20 березня 2013, 13:36
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 108 раз.
Подякували: 47 раз.
Діти: Синочок Артемчик
Донечка Вікуся

Re: Флюрографія після пологів

Повідомлення taranjka » 28 жовтня 2013, 15:07

ну взагаліто медецина в нас не примусова, відповідно і флюрографію проходити ніхто не зобовязаний ні раз в рік, ні раз в два.
а казати, що це не шкідливо - якраз обовязок лікарів, бо в них є "норми" які потрібно виконувати. окситоцин теж зовсім не шкідливий, як і багато чого іншого, кщо їм це потрібно
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Флюрографія після пологів

Повідомлення Катруся » 28 жовтня 2013, 16:00

Добре що цього року на Замковій ремонт, за флюрографію навіть ніхто не згадував- виписали без проблем. А першого разу я народжувала взимку, повели на перший поверх, холодно, сам апарат холодний, до того притуляєшся грудьми, результат - довечора груди в гулях і температура. Але я тоді була молода і дурна, навіть подумати не могла, що можна відмовитися.
Катруся Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 161
З нами з: 26 лютого 2011, 22:11
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 24 раз.
Подякували: 230 раз.
Діти: синочок Назарчик
донечка Настуня

Поперед.Далі

Повернутись до Післяпологовий період



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron