Глобальні оголошення!



Перший день після пологового

Re: Перший день після пологового

Повідомлення Natalinda » 24 червня 2011, 01:07

В мене була ідея фікс шо я мушу і буду годувати, а мені в лікарні сказали шо в мене сполучна тканина чоловічого типу і молока в мене не буде. Тож лиш я відійшла від наркозу почала собі повторювати "ябудугодуватиябудугодувати............." Більше ні про шо в перший день вдома я ше думати не могла, лиш про молоко. :crazy:
Зустрічав мене чоловік і мама. Мама з гвоздиками, чоловік з букетом які продають в центрі біля церкви бабульки. Я їх дуже люблю! :-|
Вдома нас з Юрчиком зустріла рожева кімната, а мені раптом так захотілося шоб вона була біла (певне через те шо думала про молоко :grin: )
Була трохи розгублена, бо якраз з нашим прибуттям додому починався і наш переїзд з міста до батьків...тож часу на депресію в мене не було.
Памятаю як перебирала в руках папірці з номерами телефонів масажисток і масажистів....Перший масаж і нарешті шось приєне від лікаря "будеш годувати, не переживай, три масажі і все буде добре" Так і було!
Якихось материнських емоцій ше напевне не було, принаймні я не памятаю. Були чіткі пункти які я мала виконати для себе і в принципі виконала :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Перший день після пологового

Повідомлення mala-karta » 30 листопада 2011, 23:50

я вже майже все забула :)
була зима, їхали на таксі ми з чоловіком, а мої батьки і чоловікова мама чи то на іншому таксі, чи то пішки :?
Як приїхали під під'їзд, чоловік вискочив з машини, побіг до дверей (щоб малого не застудити), мені кричить: швидше!!!
Я кажу, я ж не можу!!!
Чоловік ойкнув.
Дома був брат, він гарно провітрив і включив опалення, було тепло і свіжо.
Дома вже пам'ятаю як всі були (мабуть таки на таксі батьки їхали). Мама фоткалась з Ромчиком :)
Бабусі заглядали, як Ромчить їсть. І спить :)

Ліжечка ще не купили тоді, я робила круглі очі і питала, а де ж буде спати маленький???

Ввечері всі зібралися разом, Ромчик заснув, я приповзла до всіх :) Про щось балакали :)
Пам'ятаю, як свекор щось питав, а я казала, що родити не тяжко, можна ще раз. Свекор казав "Молодець!!" Я ще казала, що обов'язково хтось зі своїх має бути на пологах з жінкою - для моральної підтримки, не обов'язково чоловік, можна подруга...

І всьо, перший день закінчився :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Перший день після пологового

Повідомлення flower » 01 грудня 2011, 00:57

Літо. Мене забирав чоловік з пологового і його сестра. Приніс мені сарафан довгий і светр :crazy: шоб не простудила груди часом :grin: а жара то, йома йо я аж злякалась шо всьо літо прийдеться в кофті відходити, бо ж застуджусь :lol: Подарив 7 величезних роз в половину мене, я ше подумала шо я з ними робити маю такі великі :grin: М Приїхали додому, розібрали торби, я закинула стірку зразу і приємно здивована була шо вдома порядок. сам навіть зробив, то треба було в книгу рекордів записати, бо більше такого небуло і нема, певне знов тре родити :grin: шоб прибрав. Мій тато надзвонював шо 5 хв ну шо можна їхати вже. я кажу та почекай ше розгребусь тут дома, шо до чого за годину десь приїдеш разом з сватами. за 5 хв знов дзвонить: ну шо можна їхати? ви вже чи нє, я їду! приїхали батьки чоловіка з сестрою його і мій тато з сестрою (в мене їх 2 але одна на сплаві на Дністрі була), всі з подарками з грошима, посиділи помилувались як дитина спить і пішли на кухню. Накрили стіл, поїли, випили і поїхали. А ми лягли на ліжко біля свого чуда і не могли намилуватись. :-| :heart:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Перший день після пологового

Повідомлення Marta » 01 грудня 2011, 13:22

Нас забирали мої батьки, чоловік, свекруха. З квітами, цукерками. Тато знімав на камеру.
Під пологовим ще стояли подруги - прийшли привітати зі своєю малечею, квітами, подарунками для Лізочки.
Було дуже приємно. А також дуже хотілось додому, дійсно, відчуття чогось нового.
Прийшли, положили Лізу на дивані біля ялинки, такий собі післяноворічний подаруночок, вона постійно солодко спала, не зважаючи на те, що в пологовому цілий день плакала від тих нервів, дивилися на неї, милувалися, я розповідала про роддом, про роди, годувала її, знімали все на камеру, зараз так смішно подивитись, яка вона була.)
Переоділась в свій нормальний одяг, сходила в душ.....
Коли свекруха пішла, я почала прибирати, бо ніхто чомусь не здогадався....Цього разу це таки треба нагадати))
А взагалі, відчуття дуже приємні, відчуття Свята, ще й ялинка мерехтіла вогниками, нове життя- то був самий кращий подарунок в Новому році.=)
Marta Офлайн


 

Re: Перший день після пологового

Повідомлення irinka » 01 грудня 2011, 15:26

Нас з роддому забрав чоловік(бо всі були на роботі :grin: )приніс великий букет :roses: маргариток. Як приїхали додому я сходила в душ і навіть незнала, що далі робити: чи то груди цідити :crazy: чи їсти, чи одяг порозкладати. Спочатку було стільки роботи думала що несправлюсь :istereka: :omg: але все ніби внормувалось. Ввечері прийшла мама з татом з роботи і немогли внуком натішитись :-| :heart: трохи святкували, говорили про роди, так і пройшов перший день ;-)
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Перший день після пологового

Повідомлення Liza » 18 березня 2012, 17:33

в день нашої виписки мою напарницю з палати виписали, а ми залишилися з синочком одні. я все спакувала/зібрала і чекала чоловіка, а він телефоном сказав, що зараз скрутить ліжечко для малого і приїде по нас. я гірко плакала. хотіла викликати таксо і сама з малим їхати до дому. була ображена на весь світ. потім чоловік таки приїхав з моєю мамою та чоловіком Нимидори (все-таки в ідеалі дуже не хотілося їхати чужим таксі - краще друзівським автом). і добре, що забрали нас, бо чоловіки (мій і Нимидорин) ще довго скручували ліжечко, а мені довелося в кухні покласти малого на стіл і стоячи годувати (1-кімнатна квартира).
чоловік Нимидори фотографував.
квітів не було.
вроді більше нічого особливого.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Перший день після пологового

Повідомлення Lusik » 18 березня 2012, 23:18

А я на той день виписки не могла дочекатися, бо 7 днів в лікарні і то вже з явними ознаками депресії мені поперек горла сиділи.
Зустрічали з пологового нас мої батьки, чоловікові батькиі брат з дружиною і їх 3-ох місячною дитинкою та моя хресна мама. Квіти, цукерочки і прекрасна сонячна, тепла осіння погода на дворі. Приїхали додому з батьками , а там усе пахне чистотою-чоловік склав ліжечко, зробив нову вішалку в коридор і все чистенько поприбирав + кожен день ходив на роботу +на кожну ніч прибігав до нас в лікарню ночувати..... (моя вдячність йому безмежна...).
Настрій був водночас і хороший, почуття щастя, що нарешті будемо вдома і все налагодиться (і здоровя, і ГВ і настрій) і сумно, бо перебувала у депресії:((

А батьки усе допомагала і речі порозкладати ,і їсти зварити...т.д. А я була зайнята синочком, нашим клубочком щастя!!!!!!
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Перший день після пологового

Повідомлення mather » 07 квітня 2012, 13:56

Зустрічати з пологового мене приїхав мій чоловік і сестра з чоловіком. Мала і квіти, і цукерки, і дома бардак, бо чоловік не встигав між роботою і пологовим.А додому ми приїхали втрьох: я, чоловік і наше маленьке щастячко! Татко з синочком вклались на дивані і обоє тихо мирно спали. А я наводила порядок, розбарала сумки і тихенько любувалась тим сонним царством.
Зображення
mather Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 02 квітня 2012, 14:14
Дякував (ла): 22 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Синочок Сашуня

Re: Перший день після пологового

Повідомлення ***Оля**** » 17 січня 2014, 01:23

Пма"ятаю усе детально. Це було на початку літа.Виписались ми в обід.Їхали додому машиною (чоловік за кермом, мама з дитиною і я)
у таксі їхали мій тато та чолюбатьки.
Дома уже була підготовлена кімната
***Оля**** Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 52
З нами з: 16 січня 2014, 18:53
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 10 раз.
Діти: Донечка Софійка. Два рочки

Re: Перший день після пологового

Повідомлення Marichka » 17 січня 2014, 11:17

Після обох пологів страшенно хотіла до дому.І коли вже мала виписуватись,то ніби нові сили появлялись.Після обох мене зустрічав чоловік з моєю мамою.Було обидва рази тепло,чоловік мав з собою цвітущі вазони(трохи економимо на живих квітах:))) Цього разу купив величезну цвітущу орхідею білу,яка вже в нас вдома цвіте сьомий місяць.Вдома в мами,тобто в мому родинному домі було все чисто,провітрено,підготовлено для нас,наготовлено їсти.Також першим ділом розбирала речі,закидала прати.Після перших пологів навіть взялися сили і пішла помаленько в магазин дещо дитині докупити з одягу.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Післяпологовий період



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей