Глобальні оголошення!



Зміни після пологів

Re: зміни після пологів

Повідомлення mavpusya » 03 лютого 2011, 23:44

А в мене щось не зрозуміле, напевно від прискореного обміну речовин, в звязку із ГВ. Я завжди була змерзлюшкою, а зараз хоч в ополонку з головою! Так жарко, що я чуть не накричала на мам, які мені тут тлумачили кутати груди. Я б точно взірвалась, як вулкан! На стільки мені постійно жарко. Дуже добре на дворі в -10 :)
Волосся. Було таким чудовим до 3-х місяців, так тішилась. Думала, нарешті відпущу! Ага, як полізло, молюся, щоб до весни хоч щось залишилось. :( Їм пророщену пшеницю. Подивимось...
Шкіра. Трішки покращилась, але в звязку із тим, що зовсім немає часу на себе, напевно могла б бути кращою.
Груди. Це взагалі - шок! Хочу годувати грудьми завжди! :lol: Треба зробити собі фотосесію в бікіні. :zybu:
Настрій. Критичний: або супер-хороший, або сльози на очах. Замучилась від цих надмірних емоцій!
Запахи. Все смердить! Окрім французьких духів! О, щастя! :) Практично від будь-якого більш-менш чутного запаху чхаю... Бачу, що дитина така ж... Раніше ніколи такого не спостерігалось...
Пам"ять. Таке враження, що дитина нею харчувалась в животику і далі продовжує. Розумію, що хочу сказати, а слів добрати важко..........

Але найголовніше - це моє сонечко. Надіюсь гормони вічно хвилювати не будуть...
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: зміни після пологів

Повідомлення mala-karta » 04 лютого 2011, 03:03

mavpusya написав:Груди. Це взагалі - шок! Хочу годувати грудьми завжди! :lol: Треба зробити собі фотосесію в бікіні. :zybu:


а вони, зарази, після року назад такі самі як колись стають :gore:

Так що роби бігом фотосесію!!!
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: зміни після пологів

Повідомлення Shalimar » 04 лютого 2011, 04:51

mala-karta написав:а вони, зарази, після року назад такі самі як колись стають :gore:

а у меня были большие, а теперь маленькие, то шо, назад большими станут? )) :oops: :zybu:
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: зміни після пологів

Повідомлення happymami » 04 лютого 2011, 04:57

Shalimar написав:
mala-karta написав:а вони, зарази, після року назад такі самі як колись стають :gore:

а у меня были большие, а теперь маленькие, то шо, назад большими станут? )) :oops: :zybu:

як завагітнієш, то стануть большими)))) Ну мають стати принаймні ;-)

Я б теж годувала вічно)))) Бо страшно пригадувати, які вони в мене після завершення годування. В другу сторону рости починають))) ямки а не груди)))) Прищики
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: зміни після пологів

Повідомлення mala-karta » 04 лютого 2011, 10:59

Shalimar написав:
mala-karta написав:а вони, зарази, після року назад такі самі як колись стають :gore:

а у меня были большие, а теперь маленькие, то шо, назад большими станут? )) :oops: :zybu:

навіть не знаю.
В мене навпаки, і в більшості знайомих також - були прищики, а десь місяця з четвертого вагітності - кльові такі стали :tipok:
А тепер знов щось малозамітне.

От розкажеш за рік-два, як там у тебе стало ;-)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: зміни після пологів

Повідомлення мешканка » 04 лютого 2011, 11:01

о...груди то завал..Ще в кого менший розмір-то не так замітно...а в кого чуть більший-то звисають, як здуті шаріки....Сміялась одна подружка, що, як сідає-то соски на пупець лягають....
От перепади настрою-то щось...таке враження, що "дах поїхав"...то сміялась, то, за хвилину, вже сльози на очах... І забудькуватість...щей досі зберігається. (на тижні розбирала покупки і поставила пакет з молоком у хлібницю...аж чоловік помітив, то довго сміявся..а я дивилась на нього і не бачила)
Ще після пологів спала, як заєць під кущем...Десь щось стукне-я вже з ліжка зриваюсь. Правда, з другою доцею це вже тривало значно менше.Ну і перші місяці,як годувала-то ходила вічно голодна і завжди хотіла пити.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: зміни після пологів

Повідомлення Lesya » 04 лютого 2011, 12:15

Щиро і по-доброму заздрю, в кого груди збільшились і придатні для фотосесії на довгу пам"ять (ну якщо потім знову повернуться до попередніх розмірів). В мене теж збільшились, і одяг сидів просто як на секс-бомбі, а от без одягу під шию... :gore: :gore: такі вени повилазили, напевно більші ніж молочні ходи. Ну куди теке в декольте чи в бікіні? :ugeek: Хіба щоб людей лякати :scare:

Зараз все відновилось, встановилось, волосся, що вилізло, сподіваюсь колись відросте. 4 сиві волосини навряд чи почорніють, тому тішуся сивими. :emphaty:
На попередні хоббі часу нема - весь вільний витрачаю на форум і товсті книжки, щоб щось мудре написати. Тиждень намагаюсь згадати, як називається інструмент - такий обруч з мідними брязкальцями, що б"ють рукою і він дзвенить. Але як мене звати ще пам"ятаю. :)
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: зміни після пологів

Повідомлення TanenRom » 04 лютого 2011, 16:19

у мене груди були 1 розміру, зараз 3 - надіюсь такими і залишаться :oops:
і не треба писати, що ні, вони зменшаться - дайте змогу мені помріяти :oops:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: зміни після пологів

Повідомлення Shalimar » 05 лютого 2011, 22:41

mala-karta написав:От розкажеш за рік-два, як там у тебе стало ;-)

Говорят, грудь после первых родов практически полностью восстанавливается :aaaaa:
Хотя я похудела ощутимо, на груди тоже это отразилось. Раньше был выдающийся 3-й размер, а сейчас скромный 2-й
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: зміни після пологів

Повідомлення Nymydora » 05 лютого 2011, 22:55

у мене покращилася було шкіра трохи, навіть дуже. Але зараз знову погіршилася ((
десь два місяці після пологів дуже почало лізти волосся, аж залисинки з'явилися. Зараз відростає, то хожу, як божий адуванчік - все в різні боки стирчить ))
груди...оооо, які в мене гарні були груди... Були. Зараз знову повертаємося до прищиків...Знову декльте буде висіти, а як же лежало.... ех
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.Далі

Повернутись до Післяпологовий період



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей