Глобальні оголошення!



Стосунки із свекрухою

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення Julialedi » 17 квітня 2014, 18:46

Euphoria написав:я живу на даний час зі свекрухою
дівчата,вона рушить мою сім"ю...причому свідомо
завжди сварки,гнітуча важка обстановка
ех

а ви не пробували так робити: деякий час пожити у вас, а потім знову в чоловіка...і так чергувати, якщо є можливість...у вас же молода сім"я...треба її берегти. Або старатися не стикатися з нею, "- не бери собі дурного до голови і важкого в руки".
в мене була така ситуація, коли ми жили в моїх батьків, коли робили тут вдома ремонт, то вопше капець...мій чоловік старався якнайрідше бувати вдома, і ми весь час де-інде проводили час. Але я йду за чоловіком, і шоб там не було б я на його стороні.
БАЖАЮ ВАМ ЯКНАЙШВИДШЕ ЗНАЙТИ ВИХІД З ЦІЄЇ СИТУАЦІЇ :yes: :wink:
Зображення
Зображення
Julialedi Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 98
З нами з: 19 вересня 2013, 14:10
Звідки: з файного міста ТЕРНОПІЛЬ )))
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 101 раз.
Діти: донечка Анастасійка ) і донечка Яринка)

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення nadusha » 18 квітня 2014, 09:34

Euphoria написав:я живу на даний час зі свекрухою
дівчата,вона рушить мою сім"ю...причому свідомо
завжди сварки,гнітуча важка обстановка
ех

Дуже гарна притча в тему
Притча “Свекруха”
Одна дівчина вийшла заміж і жила у будинку свого чоловіка. Вона не могла терпіти постійні докори своєї свекрухи, а тому вирішила позбавитися від неї. Дівчина пішла до торговця травами, який був другом її батька. Вона сказала йому:
- Я не можу більше жити зі своєю свекрухою. Вона зводить мене з розуму. Не могли б ви мені допомогти? Я добре заплачу.
- Що я можу для тебе зробити? - Запитав травник.
- Я хочу, щоб ви продали мені отруту. Я отрую свекруху і позбудуся від усіх бід, - відповіла вона.
Після довгих роздумів травник сказав:
- Добре, я допоможу тобі. Але ти повинна розуміти дві речі.
По-перше, ти не можеш отруїти свекруху відразу, тому що люди здогадаються про те, що сталося. Я дам тобі трави, які поступово вбиватимуть її, і нікому не прийде в голову, що її отруїли. По-друге, щоб остаточно уникнути будь-яких підозр, ти повинна приборкати свій гнів, навчитися поважати її, любити, слухати і бути терплячою. Тоді ніхто не буде підозрювати тебе, коли вона помре.
Дівчина погодилася на все, взяла трави і стала додавати їх в їжу свекрухи. Крім того, вона навчилася контролювати себе, прислухатися до свекрухи і поважати її. Коли та побачила, як змінилося до неї ставлення невістки, всім серцем полюбила дівчину. Вона розповідала всім, що її невістка найкраща, така, про яку можна тільки мріяти.
Через півроку, стосунки між ними стали близькими, як між кровними матір’ю та донькою.
І ось одного разу дівчина прийшла до травника і почала благати:
- Заради Бога, будь ласка, врятуйте мою свекруху від отрути, яку я їй давала. Я не хочу вбивати її. Вона стала найпрекраснішою свекрухою, і я люблю її.
Травник посміхнувся і відповів:
- Не хвилюйся, я не давав тобі ніякої отрути. Те, що я тобі дав, це просто спеції. Отрута була тільки у твоїй голові, і ти сама від неї позбавилася.
Те ж саме стосується більшості наших проблем. Вони - отрута, яка отруює наше життя. Але отрута, знаходиться тільки в нашій свідомості.


Тут розписано з психологічного аспекту про стосунки "свекруха-невістка", типові помилки.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Приєднуюсь до побажань миру і злагоди в сім"ї, хороших стосунків!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення ІРЦЯ » 09 травня 2014, 23:32

Моя свекруха ніби не погана Але чомусь чужі внуки в неї кращі ніж свої власні хоч має лише одного сина (тобто мого чоловіка).Чужі внуки краще говорять,краще поводяться,мають кращий апетит,розумніші,не вредні ,хочуть книжечки читати і,вчитися ,слухняні і т.д. ... А вона ще дивується чого малий її не любить(вона як приходить до нас то малий ще з порогу -Баба йди додому) :sad:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення flash-ka » 11 травня 2014, 09:42

ІРЦЯ поговори з нею! я такі штуки присікаю в корінь. моя до року при виді бабусі ридала гіркими сльозами. тепер любить. проговори з нею усі моменти, поясни,що дитина безпосередня і любить по факту дій а не апріорі. а таланти, то у кожного індивідуально і якщо хоче,щоб дитина краще щось робила, то хай сяде з нею на підлогу і пограється.
і жодних порівнянь з іншими дітьми, бо виховує у дитині комплекс меншовартості.
як не поговориш зараз, то будеш розгрібати все життя. якщо вона з недоганяючих (тобто не захоче йти на поступки) , то обмеж їхнє спілкування...тоді до неї дійде, у кого життя тільки починається :wink:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення TYulia » 11 травня 2014, 14:28

в нас трохи протилежна ситуація. Свекруха дуууже любить малого, то перший внук. Спершу наголошу, що свекруха в мене хороша, не придрешся ::Р: але є певні нюанси як завжди. Як приїжджаєм до неї, то вона дозволяє малому все що можна і не можна, за що я їй деколи кажу, що так не добре, бо як я потім можу йому пояснити, що так не гарно. Носить його на руках всюди. То малий тіки й говорить "бабця і бабця". Я аж ревную і нервую. Бо деколи трохи тої бабці забагато. Вона мені ще нічого не каже, а від татка (свого сина) то прямо забирає малого і все, хоча він теж з синочком можна сказати лише на вихідних.
Я вважаю, що найбільший акцент мав би ставитись на мамі і татові, мол які вони гарні і як їх треба лбити і т.п., а деколи виглядає так, що вона хоче стати в нашоо хлопчика на перше місце :aggressive: може це я з ревності говорю, не знаю :pardon:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення flash-ka » 11 травня 2014, 20:50

TYulia ооо...як знайомо ))) погоджуюсь,що акцент має бути на мамі і татові,але варто пам'ятати,що бабусі і дідусі нарешті мають час і бажання приділити багато часу дитині ( це як заміщення. вони колись не мали достатньо часу на дітей, то тепер відриваються на онуках ))))
от що до того,що можна а що ні, то проговорюйте з батьками, бо
flash-ka написав:як не поговориш зараз, то будеш розгрібати все життя.

:kiss: успіху
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення TYulia » 11 травня 2014, 21:15

своїй мамі я б сказала, але на рахунок цього питання, то вона вміє відійти в сторону, щоб татко більше себе татком відчув. А от свекрусі я все відверто сказати не можу, хіба через чоловіка.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення ІРЦЯ » 11 травня 2014, 22:08

flash-ka написав:ІРЦЯ поговори з нею! я такі штуки присікаю в корінь. моя до року при виді бабусі ридала гіркими сльозами. тепер любить. проговори з нею усі моменти, поясни,що дитина безпосередня і любить по факту дій а не апріорі. а таланти, то у кожного індивідуально і якщо хоче,щоб дитина краще щось робила, то хай сяде з нею на підлогу і пограється.
і жодних порівнянь з іншими дітьми, бо виховує у дитині комплекс меншовартості.
як не поговориш зараз, то будеш розгрібати все життя. якщо вона з недоганяючих (тобто не захоче йти на поступки) , то обмеж їхнє спілкування...тоді до неї дійде, у кого життя тільки починається :wink:

Ви праві моя свекруха саме з недоганяючих Я кілька разів піднімала цю тему,говорила спокійно без скандалу.Вона покивала головою ніби зрозуміла ачерез тиждень знов те саме так як і не говорили на цю тему :cry: Навіть чоловік визнає що з нею безполєзно спорити і щось їй доказувати
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення Параїл Юля » 11 травня 2014, 22:24

А моя свекруха ніби не погана жінка, але її іноді буває "забагато". Вона з тих людей які вважають що вони завжди праві, і знає як краще зробити. Коли малий родився, то вона мене постійно діставала, що потрібно його догудовувати з бутилочки, що як дитина росте без постушки, що потрібно його колисати, що я його мало беру на руки, погано їм і в мене скоро пропаде молоко........ Інколи я просто не витримувала і жалілась чоловікові він тоді з нею говорив, але того вистачало максимум на тиждень. Вона завжди все перебільшує: якщо хтось кашляне то вже чуть не запалення, якщо пчихне то гейморит тому ми стараємось їй по меньше говорити, що б потім меньше вислуховувати "ціних" порад. Рятує тільки те, що бачимось тільки раз в тиждень і пару годин. Але кожний вечір потрібно говорити в скайпі, якщо один вечір не звонимо, тоді зранку дзвонить і питається, що в нас трапилось. Ось так і живем......
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення Перлинка » 11 травня 2014, 22:36

А гроші дає?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей