Глобальні оголошення!



Стосунки із свекрухою

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення ІРЦЯ » 07 серпня 2014, 13:39

Ulkanet написав:ІРЦЯ якась та фірма мутна, як це відадуть як міліція знайде?? а вона хоч шукає??? ну то вот знайде міліця і їм відасть, чого твій чоловік має відавати??? я щось ніяк не розумію....
чого це твій чоловік має відшкодовувати??? він сейф носив під пашкою??? якщо немає прямих доказів що він - то треба було боротися. ну як він на таке погодився??? :cray: я там розумію що він певно бухгалтер???
мені вас шкода, бо нічого вам не відадуть. :cray: це просто скоти, як так можна людей обманювати. :cray: вот вам і вільна, чесна Україна :dash: :dash: :dash:

Гроші вкрали з машини, він після обіду віз гроші в банк(бо фірма бачте вирішила зекономити на інкасаторах)Вийшов з машини купити сигарет на хв десь 8 не більше коли вернувся до машини двері були відкриті і не було грошей хоча сховані були у важкодоступному місці. Я думаю що то свої і підставили але тепер нічо не докажеш. Дась Бог на наступний місяць вже закриєм а то вже 2 роки тягнем той кредит.
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення Alalan » 08 серпня 2014, 16:30

перші пів року жили разом, допомагала дуже з дітьми, потім окремо. вона радить, я слухаю, але роблю як вважаю за потрібне
Alalan Офлайн


 

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення Marichka » 08 серпня 2014, 20:13

І ми, слава Богу,окремо живемо.Хоч зі своєю мамою мені ще важче,як з свекрухою.Чоловікова мама має погляди такі,як в мене.Стосунки в нас добрі,бо живемо за 100 км.Зідзвонюємося щодня.Літом була в неї тиждень,то як гостя-без обов"язків,старалася нам гарно готувати і догоджати.Хоч мій головний обов"язок зараз-двоє маленьких дітей.Вона любить вчити,повчати,бо вчителька і каже.що має життєвий досвід.Але від виховання теж багато залежить,щоб отак в очі говорити чужій дитині прикрості-мені б було дуже образливо.Я б ,напевно,набралася сміливості і сказала в очі,що мені не приємно таке слухати,що я вам чужа,хочете,з своїм сином вияснюйте,а мене не чіпайте...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення ІРЦЯ » 09 серпня 2014, 00:21

Marichka написав:...щоб отак в очі говорити чужій дитині прикрості-мені б було дуже образливо.Я б ,напевно,набралася сміливості і сказала в очі,що мені не приємно таке слухати,що я вам чужа,хочете,з своїм сином вияснюйте,а мене не чіпайте...

Ви думаєте я їй такого не казала,шоб коли їй шось не подобається говорила чоловікові бо він іі дитина але то безполєзно :dash: :dash: :dash: я тепер мабуть буду користуватись порадою свого чоловіка який мені скажав Розумієш залізобетонний стовп не може посунутись ні вправо ні в ліво тому простіше його просто обійти і йти далі :crazy:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення Олюся » 10 серпня 2014, 23:11

Marichka написав:Ви думаєте я їй такого не казала,шоб коли їй шось не подобається говорила чоловікові бо він іі дитина але то безполєзно :dash: :dash: :dash: я тепер мабуть буду користуватись порадою свого чоловіка який мені скажав Розумієш залізобетонний стовп не може посунутись ні вправо ні в ліво тому простіше його просто обійти і йти далі :crazy:

І правильно мій чоловік теж так каже
В мене свекруxа тоже не подарок, але добре що живе 60-70 км від нас, і ми рідко до неї ї3димо, Але мені пощастило що мій чоловік горою стоїть 3а мене і для нього 3авжди права я, і якщо вона до мене щось не те каже - відповідає їй він :aggressive:
Олюся Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 28
З нами з: 23 липня 2014, 16:27
Дякував (ла): 17 раз.
Подякували: 25 раз.
Діти: два синочка: Сашулька - 27.08.2009
Владік - 29.05.2013

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення Галина » 10 серпня 2014, 23:27

Олюся, мені теж в тому плані пощастило, чоловік завжди мене захищає. Колись навіть свекруха моїм батькам жалілася, що мій чоловік дуже мене захищає, на що тато відповів "правильно, так і має бути в сім’ї".
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення jenkrav89 » 15 квітня 2015, 10:14

у мого чоловіка не дуже гарні відносини з його матірю, то іноді навіть приходиться захищати її, просити його,щоб він був полюбязніший...а відносини так собі...маже не спілкуємося, хоча живемо в одному домі...
jenkrav89 Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 8
З нами з: 13 квітня 2015, 12:16
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення Ulkanet » 15 квітня 2015, 19:38

jenkrav89 а не боїтесь, що колись настане той час - що ваш чоловік так само буде ставитись і до вас??? що ваші діти будуть так ставитись до вас з чоловіком??? :confused:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення lolita » 24 квітня 2015, 15:50

Мне со свекровью пришлось жить аж 5 лет. Слава богу что мне попалась именно такая свекровь, умная и порядочная, никогда мы не ругались и многое для себя я у нее подчеркнула.
lolita Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 05 квітня 2015, 21:45
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: Доченька Миланочка, 6 лет.

Re: Стосунки із свекрухою

Повідомлення angela_mommy » 10 серпня 2015, 09:01

У меня замечательная свекруха, мне повезло, а то как подружки понарасказывают историй...
Какое это счастье, что у меня есть дочка, красивые глаза и пухленькие щечки, веселая улыбка и звонкий детский смех и этот человечек дороже в мире всех! :-*
angela_mommy Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 16
З нами з: 10 серпня 2015, 08:47
Звідки: Киев
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: У мене донечка Іринка))

Поперед.

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron