Глобальні оголошення!



Чи можливо заробити на житло самостійно?

Re: Чи можливо заробити на житло самостійно?

Повідомлення flower » 15 липня 2013, 00:40

Shalimar написав:не родителей засылать, а самим ехать - в столицу, заграницу... Морозиться на севере, к примеру )) В Сибири хорошие заработки

добре! В мене батьки самі заробили собі на будинок. І тато якраз 20 років проробив в Сибірі. Заробітки не є там аж такі великі, що раз і заробив і маєш. А ще й багато здоров я пішло, обмороження кінцівок, вуха обморожені були аж до ран. Постійний стрес для організму, з 60 морозу приїзжати в + температуру. Мама в цей час працювала на державній роботі, виховувала нас, обробляла городи і на стройку все звозила, не сидів ніхто (я памятаю як маленька була з мамою цеглу носила і мама більше 1 штуки не дозволяла нести). Так от будинок є вже давно, але не все ще дороблено. Вселились як я школу закінчила. Поїхала тепер мама. Заробляє і доробляють. Купили машину. Все життя от так окремо одне від одного. Роки ідуть. Жити в тій хаті і насолоджуватись будуть на пенсії хіба що, бо вже 50 на носі. Працювали, працюють і ніхто не лежав)
Shalimar написав:flower написав:
А ми обговорюємо можливість чи не можливість купівлі житла в нас і за наші зарплати!

"Ми" - це хто?
я обсуждаю возможность приобретения жилья своими собственными силами, без родительской рабсилы.
И неважно, где - тут или где-то там

я також обсуждаю те що і ти, але ти вирвала фразу з контексту. Панкоцька писала про держслужбовця, що треба піднапрягтись і підняти свій зад. От і мені стало цікаво, що мала зробити моя мама. Як піднапрягтись? Шукати ще одну роботу? Чи лишати держслужбу і шукати в підприємців де зарплата була б ну на 1000 грн МОЖЕ більша.
Я доречі за заробляння самостійно, але і допомогу прийняла би якби батьки хотіли допомогти. Бо працювати все життя на хату я б не хотіла, хочеться жити для себе трохи. Відпочивати нормально, подорожувати, і всяке таке різне)
Shalimar написав:flower написав:
Дай Бог, щоб ви заробили ЧЕСНО не на одну квартиру і будинок і машину!!!! Поділіться потім і нам, багатьом теж би хотілось....

а к чему вот это? что-то не пойму
батьки закордоном - нелегалы - это тоже нечестно. и что?
о чем речь? честно\нечестно или самим\с помощью родителей?

Для мене теж не важливо, головне мати де жити окремо. В мене чоловік багато чим займається і не за все податок сплачується наприклад. Але ти далі вирвала це з розмови де йшлося про держслужбоця і можливість заробити в нас чесно на житло.
А щодо батьків нелегалів, то тато був легально. Мама поки не легально, але скоро буде.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Чи можливо заробити на житло самостійно?

Повідомлення Ulkanet » 15 липня 2013, 00:44

а яке мітсубісі??
дуже люблю мітсубісі :love: :love: :love: особливо паджеро :love: сріблясті :=): :=): :=):

а щодо розкрутитися і заробити. є люди які можуть так "крутитися", а є люди яким потрібна робота де "зробив" і бачиш результат (там скував браму, пошив плаття, зробив двері дерев'яні і т.д.) бо інакше вони не отримують "задоволення" від роботи :hi:
а ще якби всі покидали роботи і погнали в бізнес - то певно настав би кінець нашій Україні. особливо обслуговуючий персонал. всі прибиральниці, двірники, сторожі повідкривали б свої фірми :ha: ото би послуги були :ha:
мусять бути продавець і покупець.
треба вміти себе цінити і свої "послуги" чи знання (чи хто чим там заробляє :wink: ) а не працювати напів дарма.
ну і підтримка близьких людей, щоб хтось підтакував і надихав (а не гриз і доколупував :sad: )
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Чи можливо заробити на житло самостійно?

Повідомлення Natalinda » 15 липня 2013, 00:45

Shalimar ти б поїхала з малою дитиною в Сибір?
Я поїхала б лише у випадку коли реально ж...а, а коли батьки пропонують жити з ними і для цього є всі умови (доречі не знаю як там у вас, у нас на зх. укр. поняття "вневістки" "взяті" досить поширене) то не бачу потреби рвати те саме місце, краще заробляти на той самий ремонт, машину, хату дітям.
А коли реально ж... то більшість тимчасово знімає квартири

Я особисто абсолютно не пристосована до життя на зйомній квартирі, тобто в місті загалом.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чи можливо заробити на житло самостійно?

Повідомлення flower » 15 липня 2013, 00:48

Shalimar написав:
Natalinda написав:а якщо суто задля утвердження самостійності чоловік залишає дружину і дітей і їде в Сибір то незнаю чи то є 100% добре

зачем оставлять? семья они или нет? пусть едут все вместе!

ага, якби тобі запропонували поїхати на -60(ну не завжди але зима там -60 літом тепліше) в глуш з 3ма дітьми на непонятно скільки часу(в нашому випадку не мало не багато років з 20), то навряд чи погодилась. От і моя мама вирішила, що краще буде щоб ми були при нормальній температурі і в цивилізації, де магазини на кожному кроці і не треба їхати купу км по снігах до найближчого.)
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Чи можливо заробити на житло самостійно?

Повідомлення Natalinda » 15 липня 2013, 00:51

Shalimar написав:я не знаю, сколько стоит туксон


тусон коштує як однокімнатна квартира майже)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чи можливо заробити на житло самостійно?

Повідомлення Ulkanet » 15 липня 2013, 00:55

мій тато поїхав був на Сибір. всьо туда вивіз. ми мали тоже туди їхати, але захворів мій брат і моя бабуля не пустила маму з малими дітьми.
він там був кілька років (3-4 приблизно, мама про це не хоче говорити) лишив мою маму і там гуляв по чорному, спився там до ручки і вже сюди приїхав конкретним алкоголіком :cray:
так що якщо має заробити - то і на неньці Україні і в селі заробить. а як лодар - то так і проваляється на дивані і до смерті буде батькам на голові сидіти. :dash:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Чи можливо заробити на житло самостійно?

Повідомлення flower » 15 липня 2013, 01:01

В мого тата робота була відповідальна, вони газ добували і якщо щось провтикав то можна і життя лишитися, дуже великий тиск в тих бурах. А на початках коли ще працював не на станції бурувальній, а водієм в тій фірмі, то тим більше. Пити було заборонено, інакше виганяли.
Востаннє редагувалось flower в 15 липня 2013, 01:06, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Чи можливо заробити на житло самостійно?

Повідомлення Ulkanet » 15 липня 2013, 01:04

flower мій будинки з дерева будував.
донині згадує як з 6 ранку займав чергу за водярою в день зарплати :cry: :cry: :cry: :bad: :bad: :bad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Чи можливо заробити на житло самостійно?

Повідомлення Золота Осінь » 15 липня 2013, 09:07

Ulkanet ви мені нагадали
Ulkanet написав:так що якщо має заробити - то і на неньці Україні і в селі заробить. а як лодар - то так і проваляється на дивані і до смерті буде батькам на голові сидіти.

Дуже влучно сказано. Якщо людина хоче заробити, то всюди заробить. В мене один мій знайомий, покинув сім"ю поїхав на заробітки в Польщу. Він за пів року привіз додому 200 доларів. Ви таке уявляєте??? Він там жив на широку ногу, бо сказав, що мусить кожен день курити дорогоі сигарети і їсти мясо. Це людина, яка ні в чому собі не відмовляє, ні в гульках, ні в їжі. Був собі там туристом пів року, найшов коханку, і просто гарно жив для себе. А сім"я тут так... мабуть ніде не дінеться...
Золота Осінь Офлайн


 

Re: Чи можливо заробити на житло самостійно?

Повідомлення Ulkanet » 15 липня 2013, 10:07

та нашо далеко ходити. я маю живий приклад з яким прожила 20 років. я про свого тата непутящого.
він столяр. один на все село. :В): він як хотів робити то за рік і хату добудували і машину купив, а як не хоче - то заробить собі пару грн. телефон відключить і лежить дивиться телевізор цілими днями, або книжки читає. І тальки мама на поріг "Гєнка ти мені курити купила???" "А курам їсти давав??" "А нашо. во ти прийшла і зараз даш" :dash: :dash: :dash: :dash: це я про часи коли він не в запої. вот такі він собі і живе егоїст всьо життя, лиш би йому хватало - а решта його не цікавить. :dash: :dash: :dash:
а то шо діти і жінка, йому десь. от так моя мама і тягнула нас двох на свою мінімальну зарплату всьо життя. бідака ніразу ніде навіть не їздила відпочивати, а морі то ще в житті не бачила :cray: :cray: :cray:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість