Глобальні оголошення!



Так, я-коханка

Так, я-коханка

Повідомлення krapk@ » 07 травня 2012, 23:47

...ну і що тут такого??? Сказала вона мені. Спустися з неба на землю-зараз всі так живуть. Всіх все влаштову-наголосила. Не всі, хотілося крикнути вслід, але я змовчала. Навіщо такій особі, навіть якщо вона твоя колишня однокласниця, розкривати якісь свої ще оголені нерви. А ви знаєте таких людей?? Я от не раз задумувалася, ну а якщо капец яка любов, і тут вже не розбереш одружений він чи ні. Може це і втратить свій сенс тоді?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Так, я-коханка

Повідомлення happymami » 08 травня 2012, 00:01

Колись в юності я вважала, шо коханка - то шось із ряда вон виходяще. Шо це ідіотизм, а не кохання. Коли стикнулася з таким явищем у знайомих, родичів, сусідів, то побачила то всьо з іншого боку (з боку коханок) і поміняла свою думку. Вони, виявляється, страждають. Згодом побачила такі ситуації ще й з релігійної точки зору і розгубилася. Не маю однозначної думки. Більше схиляюся до того, що засуджую такі речі, що треба себе в руках тримати, голову вмикати, шо таке кохання - то тіко біологічні процеси... Але однозначно співчуваю коханкам. Ніколи би в житті не бажала такого ні собі, ні дітям, нікому
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Так, я-коханка

Повідомлення Shalimar » 08 травня 2012, 00:28

Не всегда "по большой и чистой любви" становятся коханками и заводят себе коханок )))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Так, я-коханка

Повідомлення mavpusya » 08 травня 2012, 01:23

Не осуджую, бо кожен робить свій вибір.

Недавно подруга розкрила свій великий секрет, що у неї інші стосунки. Бо чоловік вже більше як рік часу тому заявив після здавалось би хорошого сексу, що вона груба(а вона ні скілечки не груба, дуже доглянута, стильна і мудра жінка :( ) і він полюбив іншу......................... З того часу фізичного контакту у них не було, а вона жива людина......

І ще відкрию свій секрет, що також була в цій ролі. Мене гарно водили за ніс, я так думаю. Але я знайшла в собі сили розірвати ці стосунки. Це була дуже велика любов. То був хороший досвід і урок на майбутнє, не звязуватись із одруженими, і напевно із розлученими також. Один раз залишив жінку, то завтра знайде третю.... Також із досвіду знайомих....
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Так, я-коханка

Повідомлення Shalimar » 08 травня 2012, 02:02

mavpusya написав: То був хороший досвід і урок на майбутнє, не звязуватись із одруженими, і напевно із розлученими також. Один раз залишив жінку, то завтра знайде третю.... Також із досвіду знайомих....

а мне жаль одного знакомого.... 3-й раз женат, реально не везет с женами)))) сам чел очень развит, по всем направлениям (мудрость, заработок, личностные качества) умные книжки читает, всякой разной деятельностью занимается, совсем не зануда, адекватный, не жадный, хочет нормальную семью, участливую жену.. и вот такая засада (( ходит тыняется, бедолага, кушает в ресторанах и отдыхает с чужими людьми
не понимаю, что тем телкам не так, бери и пользуйся, будь ласковой, внимательной, живи очень обеспеченной жизнью - нет....
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Так, я-коханка

Повідомлення pan_kotskyy » 08 травня 2012, 08:33

mavpusya написав:і напевно із розлученими також. Один раз залишив жінку, то завтра знайде третю....

Ну тут не все так просто, я так думаю. Не завжди сам чоловік винен в тому, що стосунки завершились...
Мого дядька колись в юності преконали повернутись в сім'ю до жінки, роки показали, що ідея була не дуже вдала :nea:

А з одруженими дааа, ліпше не зв'язуватись...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Так, я-коханка

Повідомлення Militariya » 08 травня 2012, 09:33

"Так, я коханка".... сказала мені один раз однокласниця,зі слізьми на очах. Але власне вона не по своїй волі стала коханкою, і аж ніяк не хотіла розлучати дітей і жінку з татом. Адже сама виросла у сім'ї, де тато пішов від них до іншої жінки, залишивши їх, дітей, які так його любили і стільки плакали,щоб він повернувся.
Вона закохалася у мужчину, і чомусь ніяк не підозрювала, чому він постійно поспішає, ніколи не бере трубку телефону при ній. І все до банальності просто відкрилось, вона його побачила з дітьми у парку. На цьому їхні стосунки були розірвані, але вона ніяк собі не може простити того, що вона могла стати причиною розірвання шлюбу, що була сліпа і не замічала явних речей. Стала коханкою, хоч сама цього не знала.
Зображення Зображення
Militariya Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 28
З нами з: 22 березня 2010, 19:54
Звідки: Тернопіль (східний-дружба)
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 18 раз.
Подякували: 45 раз.
Діти: Коханий синочок і солодка донечка

Re: Так, я-коханка

Повідомлення flower » 08 травня 2012, 09:34

Недавно мені сон наснився, і так мені запам'ятався шо капєц, що у мого чоловіка коханка з'явилась і для нього це "в порядке вещей". Було купа емоцій і тягар такий на душі весь день, добре шо це сон, жити з таким я не готова і я осуджую таких людей які не вміють зберегти сім'ю і які цю сім'ю розбивають, а тим більше коли в сім'ї все добре.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Так, я-коханка

Повідомлення Lenysa » 08 травня 2012, 09:36

Моя сестра двоюрідна зустрічається з розлученим чоловіком на 10 років старшим від неї та ще й з 2-ома дітьми.Ніяк не можу її переконати, що їй того не треба, що багато хлопців є. :dash: :dash:
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Так, я-коханка

Повідомлення Inna » 08 травня 2012, 10:55

Справді релігійна людина, навіть та, що не ходе до церкви, не дозволить собі стати коханкою, зробити аборт. В нас міняють святі цінності на розпусту і життя в своє задоволення, це вважається нормою. Такі стосунки виникають просто із-за того що немає совісті ні перед Богом, ні перед людьми. Але є і такий варіант, що дівчина насправді не знає, що він одружений... Водить її за ніс, обманює..
Inna Офлайн


 

Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron