Глобальні оголошення!



Робота в декретній відпустці

Re: Робота в декретній відпустці

Повідомлення Lesya29 » 15 листопада 2013, 16:52

westa написав:Lesya29 , якщо робота добреоплачувана , то можна няню взяти . Я так розумію , що свекор не працює , то можна не на повний день , а на пару годин , а решту дідусь пригляне.
А скільки синочкові ? Мої знайомі свою донечку в садочок віддали в 1,3 рочки , інші в 1,1 р в ясельну групу , діти адаптувалися нормально. Але той варіант дуже залежить від дитини.

Ми переїхали в район,Роботу тут нелегко найти зарплата в межах 3000грн..А нянями тут і непахне!!!Садік один переповнений,малому 2роки з хвостиком.Тепер незнаю як поступити
Lesya29 Офлайн


 

Re: Робота в декретній відпустці

Повідомлення flower » 17 листопада 2013, 00:33

Няню можна найти завжди, лиш знайти ту якій довірятимеш буде важко. А так думаю багато жіночок не проти були б підзаробити.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Робота в декретній відпустці

Повідомлення mariana » 17 листопада 2013, 00:54

Lesya29 ну я думаю в 2 з хвостиком дитину вже можна залишити і піти на роботу, ситуації звичайно у всіх різні бувають,хтось 3 роки сидить, а хтось 6 міс.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Робота в декретній відпустці

Повідомлення Euphoria » 18 березня 2014, 01:33

я шукаю роботу,хочу працювати,розвиватись
в інтернеті дуже натяжно знайти роботу
деякий час займались спільними покупками,з ними не заробиш дуже,але речі купляла хороші для себе і для дитини
тексти пробувала редагувати,відгуки писати,получаються копійки з того всього :ireful:
Euphoria Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron