Глобальні оголошення!



Чи можливе нормальне сімейне життя без інтиму?

Re: Чи можливе нормальне сімейне життя без інтиму?

Повідомлення flower » 07 жовтня 2011, 11:53

читаю тему і ніяк не розумію стосунківkrotsya. так всьо напутано. :crazy: без інтиму сімя існувати неможе це 100%, тому що чоловік рано чи пізно знайде його на стороні. :( хіба може вам це підходить. :? не розумію нащо було виходити заміж по розрахунку, а тепер мучитись... але тепер коли вот вот появиться малятко, міняти щось я б не радила... а жити заради дитини, і перепробувати і зробити все для того аби були щасливі всі члени сім"ї. в вашій ситуації я думаю без психолога не обійтись.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Чи можливе нормальне сімейне життя без інтиму?

Повідомлення мешканка » 07 жовтня 2011, 12:57

krotsya А звідки ви знаєте, що саме ЦЬОГО мужчину не "хочете"? А, можливо, у вас просто є якась психологічна травма в сфері сексуальності? Можливо вам слід попрацювати над собою, над своєю психікою, над внутрішнім станом, адже сексуальність в жінки "в голові"? Пристрасть-поняття підсвідоме. От є жінки, які можуть відчувати пристрасть до чоловіків, яких не кохають...а є навпаки. (навіть в нас тут на форумі багато писали, що проблеми з інтимом все ж є, не зважаючи на кохання). І не завжди буває так, що пристрасть є завжди.Можливо, вам треба навчитись крохати свого чоловіка, навчитись проявляти свою сексуальність, відкритись для себе і для нього.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чи можливе нормальне сімейне життя без інтиму?

Повідомлення Перлинка » 07 жовтня 2011, 15:27

мешканка написав:krotsya А звідки ви знаєте, що саме ЦЬОГО мужчину не "хочете"? А, можливо, у вас просто є якась психологічна травма в сфері сексуальності?


мешканка,krotsya,писала ,що був ще один,з яким все було ок
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чи можливе нормальне сімейне життя без інтиму?

Повідомлення krotsya » 07 жовтня 2011, 16:37

дякую, що відгукнулись! все може бути. :beauty:
krotsya Офлайн


 

Re: Чи можливе нормальне сімейне життя без інтиму?

Повідомлення мешканка » 07 жовтня 2011, 20:07

Перлинка написав:
мешканка написав:krotsya А звідки ви знаєте, що саме ЦЬОГО мужчину не "хочете"? А, можливо, у вас просто є якась психологічна травма в сфері сексуальності?


мешканка,krotsya,писала ,що був ще один,з яким все було ок

сорі. я похапцем читала :oops:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чи можливе нормальне сімейне життя без інтиму?

Повідомлення Marta » 07 жовтня 2011, 21:37

Перлинка написав:мешканка,krotsya,писала ,що був ще один,з яким все було ок

вроді вона писала, що чоловік в неї перший?.... :?
Marta Офлайн


 

Re: Чи можливе нормальне сімейне життя без інтиму?

Повідомлення Перлинка » 07 жовтня 2011, 22:22

krotsya написав:Він і був в мене першим і єдиним чоловіком.


krotsya написав:Дело в том, что мы с ним растались на пол года когда-то. А потом встретились и разсудили, что мы оба хорошые люди, знаем и уважаем друг друга и что наше раставание ето возможно всего лишь прихоть молодости (желание найти что-то новое, более достойное что-ли).



krotsya написав: Кстати, он все же не был единственным в моей жызни. Именно из-за другого мужчыны мы расстались. Но ето была моя слепая девичья любовь, которая принесла мне много унижений. Вот из-за етого тоже я решыла вернутсо к бывшему, поскольку сравнения их двоих кардинально отличались, в пользу нынешнего мужа конечно.


krotsya написав:Так, я мала досвід стосунків з іншим чоловіком. І усе було геть навпаки. я чекала зустрічей, мріяла, згадувала.


:? :? :?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чи можливе нормальне сімейне життя без інтиму?

Повідомлення Перлинка » 08 жовтня 2011, 00:50

krotsya

спробуйте жити окремо від батьків,мені здалось,вони надто часто і вагомо в вашій справі фігурують

на якість інтимних стосунків це позитивно впливає
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чи можливе нормальне сімейне життя без інтиму?

Повідомлення irinka » 22 лютого 2012, 15:44

мешканка написав:Кому легше утримуватись від інтиму: жінці чи чоловікові? Чи могли б ви жити "без інтиму" ?

Я важаю, що в сімї повинні бути інтимні стосунки, бо це також прояв любові. Інтим допомагає забувати проблеми, сімейні сварки ^-) Думаю жінкам легше утримуватись від інтиму, бо вони більше думають про побутові проблеми, тому їх частіше "болить голова" але без інтиму я немогла б довго протриматись 8-. а для чого утримуватись, якщо можна получати задоволення ;-)
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Чи можливе нормальне сімейне життя без інтиму?

Повідомлення Наталі » 22 лютого 2012, 18:01

нормальне-ні
Наталі Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 07 березня 2011, 00:20
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 154 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Павлик 18.07.2011 Златочка Марія 30.07.2014

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron