Глобальні оголошення!



Ваш чоловік готовий до народження ще однієї дитини?

Re: Ваш чоловік готовий до народження ще однієї дитини?

Повідомлення Tajga » 15 листопада 2013, 15:03

Марійка написав: а він робить що заманеться і коли заманеться.

Оце й виходить, що не готовий. Справа не тільки у словах, а і у діях... :confused:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Ваш чоловік готовий до народження ще однієї дитини?

Повідомлення Марійка » 15 листопада 2013, 15:20

Значить, він ніколи не буде готовим... Бо змінюватися не збирається... Хоч і сильно любить нашу донечку... Принаймні, так каже :sad:
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Re: Ваш чоловік готовий до народження ще однієї дитини?

Повідомлення Ольчик » 15 листопада 2013, 20:35

От і я вважаю, що жінці збоку краще видно, коли чоловік готовий, бо слова, то слова. Наш татко і готовий, і хоче, але поки домовились почекати, щоб донечці хоча б 2 рочки виповнилось, а там як Бог дасть....
я колись про трьох діток мріяла, але час покаже....
Зображення
Ольчик Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 140
З нами з: 23 лютого 2013, 20:28
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 205 раз.
Подякували: 134 раз.
Діти: Донечка

Re: Ваш чоловік готовий до народження ще однієї дитини?

Повідомлення Dashko » 15 листопада 2013, 21:44

"Готовий до народження" - якщо вдуматися дуже неоднозначне питання. Мені здається в цій дискусії ми більше говоримо про те, чи хоче вже чоловік ще одну дитину. Як на мене, немає нічого негативного, якщо чоловік ще не хоче. Бо чоловіки думають про гроші, про інші речі, а дуже рідко все є ідеальним. Але важливо, щоб чоловік був готовий до народження, не побоюся сказати, завжди. І завжди жінка знала, що він її підтримає.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Ваш чоловік готовий до народження ще однієї дитини?

Повідомлення ***Оля**** » 17 січня 2014, 00:43

мій мені прямо каже що не готовий і все
***Оля**** Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 52
З нами з: 16 січня 2014, 18:53
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 10 раз.
Діти: Донечка Софійка. Два рочки

Re: Ваш чоловік готовий до народження ще однієї дитини?

Повідомлення Олюся » 26 серпня 2014, 03:02

А мій ще як я тільки народила першого синочка ска3ав, що ми більше сюди в роддом ніколи не вернемось і дітей в нас більше не буде. На той час я була 3 ним 3гідна на всі 100% так як пологи були дуже важкі і в кінцевому все 3акінчилось КР. Але чере3 пів року я вже його готовила що років чере3 2-3 я xочу ще дівчинку. Але чере3 3,9рочки народився ще один синочок. Родів він страшенно боявся і дуже переживав. Але мене вдруге прокесарили планово та й не втому самому роддомі :rolf: Ввін побачив що буває і не так страшно як вперше получилось то троxи 3аспокоївся. То я його тепер готую що ще десь чере3 два роки має бути таки дівчинка :ha:
А мій старшенький синочок відтоді як народився його братік, впевнено всім каже, що в нього ще буде сестричка. Навіть 3 одним xлопчиком на майданчику чуть не побився, бо той дражнився 3 ним і ка3ав, що не буде ніколи сестрички... :wink:
П.С. Народжу ще дівчинку, перевяжуть труби і на контрацептиваx можна економити :ha:
Олюся Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 28
З нами з: 23 липня 2014, 16:27
Дякував (ла): 17 раз.
Подякували: 25 раз.
Діти: два синочка: Сашулька - 27.08.2009
Владік - 29.05.2013

Re: Ваш чоловік готовий до народження ще однієї дитини?

Повідомлення ІРЦЯ » 26 серпня 2014, 10:19

Першого синочка чекали всі ну бо то понятно перша дитина. Коли малому було вже 3,5 роки я завагітніла вдруге .Це для мене було такою собі несподіванкою бо другу дитину поки не планували.В мене були змішані відчуття радості і страху. То чоловік як дізнався сказав шо в мене ше впереді цілих 9 місяців щоб заспокоітись і звикнутись з тою думкою :hi: і зразу сказав шо буде ше один син. Зараз меншому пів року а мій муж вчіпився бо хоче третю дитину і то ше одного сина я жартую може донечку? а він - нє має бути ше один син :dash: :dash: :dash: Хоча я родити більше не планую :nea:
Золотое правило жизни: не переживай из-за того, чего ты не в силах изменить, прими ситуацию такой, какая она есть. Ведь мы не пытаемся изменить погоду, а просто одеваемся по погоде.
ІРЦЯ Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 317
З нами з: 10 червня 2013, 16:24
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 430 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: Два синочки 5р. і 1р.

Re: Ваш чоловік готовий до народження ще однієї дитини?

Повідомлення nelly » 26 серпня 2014, 10:39

до другої вагітності я була не готова, бо тільки лиш вийшла на роботу устаканили фінансові питання сімї, а чоловік прийняв вагітність спокійно.
Розумію, щзо якби не завагітніла то планували ще б певно довго, бо чим старша стає дитина тим важче наважитися. Ні про що не жалію і дужемо хочемо ще третю :rose: Якщо постійно думати про гроші, то їх ніколи не буде вистачати буде у вас 1 чи 5 дітей..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Ваш чоловік готовий до народження ще однієї дитини?

Повідомлення Параїл Юля » 12 жовтня 2014, 13:02

Мій чоловік хоче ще двох діток. Хоча поки ми зважились на першого то прожили 5 років одруженні. Чоловік не хотів дітей: то грошей не було, то жити не мали де. Все находив причину. Погодився тільки коли ми майже через це не розлучилися. Зараз малого любить понад усе, і грошей вистачає, і маємо де жити. Говорить, що потрібно думати вже про друге)
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Ваш чоловік готовий до народження ще однієї дитини?

Повідомлення Klimi » 13 квітня 2015, 16:44

Мы чоловік хоче, але поки що не виходить(
Klimi Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 13 квітня 2015, 16:03
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість