Глобальні оголошення!



Ревність....

Re: Ревність....

Повідомлення Перлинка » 25 грудня 2010, 15:30

Руженка
Та я чесно кажучи і не встигла подумати,що то я можу бути з рожками,так шо то не підсвідомо,а так співпало,я своєму вірю ,навіть пяному :-| .І чесно мені всяке таке дурне в голову не лізло,лиш може трішки заздрила йому,бо сама б відірвалась ,вже два роки не кутила.
Але зараз як він лежить після того гульдебосу і йому дуже -дуже зле ,шкода звісно,але вже не заздрю :zybu:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ревність....

Повідомлення happymami » 25 грудня 2010, 18:37

Нагадала шось собі. як я свому сцену закатала одного разу :zybu: :zybu: :zybu: . Общім, жив він тоді в Києві. Я приїхала з малою в гості. Він спить, а мені чось дьоргнуло в його тел залізти. Нашо воно мені було? (пи.си. Не робіть такого ніколи ніколт ніколи) Дивлюся - якісь СМС дівчині зі всякими там муркотаннями і скучаннями :extesi: :extesi: :extesi: . Мені аж кров в жилах похолола і в піт кинуло. Але він спав. не було як сцену робити, то я давай дзвоню тій дівчині. Вона шось раз чи два збила. Потім я збила з переляку. А потім таки додзвонилася. Не памнятаю, що я вже там молола в гарячці, але питаюся, як її звати і чи знає такого то і такого то. Каже шо ні. Я така в шоці. Коаду тел, чекаю в нервах поки проснеться. Тільки очі пролупив - я давай орати, хто така і шо таке. Він в шоці. А потім вияснилося, що то його колєга слав з його тела СМС своїй дівчині :oops: :oops: :oops: . Але вже чоловік з мене сміявся, шо я така запальна і не розібралася а вже дзвонила :mad: :mad: :mad: :oops:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ревність....

Повідомлення Перлинка » 25 грудня 2010, 18:59

А потім вияснилося, що то його колєга слав з його тела СМС своїй дівчині

Капєц,а шо в колєги свого телефону немає?я хоч і не ревнива,але так само би відреагувала.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ревність....

Повідомлення happymami » 25 грудня 2010, 19:19

Перлинка написав:
А потім вияснилося, що то його колєга слав з його тела СМС своїй дівчині

Капєц,а шо в колєги свого телефону немає?я хоч і не ревнива,але так само би відреагувала.

та там якась така історія була. шо толі в нього поламався, толі він лише свою картку вставляв, а СМС збереглися, толі в нього батарея просто сіла. Я вже не памятаю, то було дуже давно :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ревність....

Повідомлення Руженка » 25 грудня 2010, 19:45

Перлинка
Ех, да...я тоже згадую з ностальгією корпоративи..........
Руженка Офлайн


 

Re: Ревність....

Повідомлення Перлинка » 08 січня 2011, 18:28

Мені сьогодні наснився кошмар,але пишу не в сни ,а сюди,бо реально розпереживалась як прокинулась,аж плакала.
Приснилось,що в чоловіка є інша жінка,і то все як має бути,я про це знаю,вона при мені йому телефонує,домовляються про побачення,він їй якісь там компліменти городить,а я вдаю вигляд,що пені байдуже,а насправді так боляче-боляче.
Короче я пішла її побила,а вона тіпа якась у формі тільки не зрозуміло ні то вихователька в садочку,ні то міліціянтка,але з пістолетом ,і каже до мене
-Добре бий,люди бачуть,і я буду мати право тебе за це застрелити
Я кажу
-Так хочеш застрелити і зайняти моє місце?
Корче якось я її лишила в спокої і не дала себе застрелити.Ну далі сон не цікавий,всяка бредятіна,тільи ота ідея що мене зрадили мене не полишала і весь час було дуже боляче.

Мене в житті ніколи не зраджували,або може я того не знала,але принаймні навіть не знаю що це за відчуття бо ніколи його не переживала.Тільки сон був настільки яскравий,що я ще довго не могла заспокоїтись,прошу чоловіка,щоб пожалів мене,а він рже.Каже що кльовий сон.Я сьогодні до нього особливо уважна і добра :zybu: Просто ніколи собі навіть такого не уявляла по відношеннюдо нього.
Яке це дійсно горе і для жінки і для діток ,коли живеш собі отак все добре ,здавлось би ідилія і тут раптом бац...
Добре ще як можна все замяти,постаратись забути,пробачити і почати з чистого листа.А як забирає монатки і каже що йде,бо кохає іншу :scare: .Бажаю собі таке переживати лиш увісні,іноді навіть на користь ;-)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ревність....

Повідомлення Shalimar » 09 січня 2011, 02:02

Перлинка написав:Добре ще як можна все замяти,постаратись забути,пробачити і почати з чистого листа.А як забирає монатки і каже що йде,бо кохає іншу :scare: .Бажаю собі таке переживати лиш увісні,іноді навіть на користь ;-)

...
Лучше честно признаться, что полюбил другого человека, никого не дурить и не мучать.
Раз вырвешь занозу, рана затянется, пусть хоть и шрам останется.. Но можно двигаться дальше.
А в душе с гулящим мужем не смиришься. Замнётся, но в лихие часы будешь еле-еле сдерживаться, чтоб не попрекнуть ему этим.. Не забудется. Не простится. Не будет уже чистого листа..
Я бы не смогла закрывать на походэнькы глаза и быть при этом счастливой
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Ревність....

Повідомлення Перлинка » 09 січня 2011, 11:30

Лучше честно признаться, что полюбил другого человека, никого не дурить и не мучать.
Раз вырвешь занозу, рана затянется, пусть хоть и шрам останется.. Но можно двигаться дальше.
А в душе с гулящим мужем не смиришься. Замнётся, но в лихие часы будешь еле-еле сдерживаться, чтоб не попрекнуть ему этим.. Не забудется. Не простится. Не будет уже чистого листа..
Я бы не смогла закрывать на походэнькы глаза и быть при этом счастливой


Так і зради ж бувають різні,можуть тобі за плечима зраджувати роками в твоєму ж домі на твоєму ж ліжку з кращою подругою,а можуть десь по глупості по пяні без почуттів,що не знає навіть як її звати.
От я стосовно свого ніколи не розглядала ні першого ні другого варіанту і навіть зараз собі такого не можу уявити,хіба лиш увісні :zybu: .
Проте на одному з форумів багато зраджених жінок писали що також колись собі такого навіть уявити не могли.
Я знаю точно,що могла б пробачити 1 раз просто фізичну зраду,але лиш один,як помилку,за яку людина щиро розкаюється,і могла б забути і закрити на це очі дуже швидко.Але якщо це регулярно,то жити з кобелнм -себе не поважати.Таке б однозначно не терпіла.Але найстрашніше -це любовний трикутник,типу того що в Докторі Живаго,чи Сибірському цирюльнику,от тоді мабуть найбільше боляче всім.
Востаннє редагувалось Перлинка в 09 січня 2011, 11:46, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ревність....

Повідомлення LeeLoo » 09 січня 2011, 11:45

Ja to4no znajy wo nikolu b ne proba4ula zradu :nea: svojemy 4oloviky.....
Kolusj davno v svojemy gutti vse taku ja zrady peregula-ce bylo dyge neprujemno,vidpovidno i ne prostula :) ja dymajy,wo tam de je ljybov dijsno-je virnistj i vse....ale ce moja dymka :)
LeeLoo Офлайн


 

Re: Ревність....

Повідомлення Перлинка » 09 січня 2011, 13:03

LeeLoo написав: ja dymajy,wo tam de je ljybov dijsno-je virnistj i vse....ale ce moja dymka :)


Також там де є любов там є прощення ;-)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron