Глобальні оголошення!



Життя. День. Любов

Життя. День. Любов

Повідомлення mari » 08 квітня 2010, 16:24

Ви тримали колись за руку людину, яка помирає? Яка просить вас не плакати...
Але це є неможливим. З її відходом змінюється ціла епоха. І стає важливим кожен день життя яке вона прожила.
Ми не знаємо і не хочемо уявляти, що всього лише 1 день може змінити усе!
Ми так рідко думаємо про наші будні. Про любов. Про щастя яке маємо. Ми думаємо про те, чого не маємо, але чи воно нам треба??????????

У маленького принца була своя планета. І у кожного з нас вона є. І не має нічого дорожчого за час який ми проводимо разом навіть тут, на форумі, вдома, у батьків, з дітьми, друзями, з коханими.

На сході є традиція, коли людина помирає або хворіє, її виносять в коридор біля дверей, і усі родичі які ідуть на роботу чи по справах- заходять, вітаються, питають як справи, настрій, сидять пару хвилин. У нас людину ізолюють саму, ніхто не турбує, не заважає, не знає що сказати.... СУМНО....
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Життя. День.Любов

Повідомлення Natalinda » 10 квітня 2010, 23:41

Я не тримала її за руку...

Я готувала їй їсти...

Це була моя бабця...

Поки я загріла їй суп її вже не стало...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Життя. День.Любов

Повідомлення Natalinda » 11 квітня 2010, 01:12

Захотілося пригадати...
Була сьогодні на цвинтарі...

Ми з мамою поїхали на море. Так якось спонтанно вийшло, поїхали щоб добути путівку наших знайомих.

Бабця вже давно хворіла. Казали рак... Пройшла хіміотерапію...Здав позиції хребет...Злягла...Виявилося що то не рак і хімія була зайвою...

Бабця була золота. На питання що вам зварити завжд відповідала "що легше", "що скорше", "те що і собі"...Дуже любила медівник, а я так його і не спекла...Досі...

Вона чекала щоб ми повернулися...Ми приїхали в 6 ранку...Хотіла щоб я їй щось розповіла... "Бабцю, потім. Тре сумки розібрати, тре прати намочити, тре ..."

В обід я пішла гріти їй суп... Це було останнє що я для неї зробила...
А вона хотіла щоб я їй розповіла як там на морі...
...................і можливо медівника...........................
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Життя. День.Любов

Повідомлення Oksana » 11 квітня 2010, 09:14

я тримала...на руках...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Життя. День.Любов

Повідомлення мешканка » 28 квітня 2010, 08:46

а я не тримала на руках...а чекала під дверима реанімації і, на той час, це була найближча мені людина....
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Життя. День.Любов

Повідомлення happymami » 19 листопада 2011, 04:45

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Життя. День. Любов

Повідомлення irinka » 12 березня 2012, 15:05

mari написав:Ви тримали колись за руку людину, яка помирає? Яка просить вас не плакати...


Колись на моїх очах помер дідусь....
Так як бабця померла раніше, він був вдівець, ми з родиною приїжджали до нього в село, допомагали. Йшли роки і йому було все важче самому справлятися з господаркою. Одного літа мама забрала його до нас в Тернопіль, занедужав, йому було дуже важко ходити..... потім перестав вставати (навіть в туалет).
Одного разу ми зайшли до нього в кімнату, йому було дуже важко, таке відчуття ніби щось в ньому обірвалось..................незміг навіть нічого сказати................зловив маму за руку і так помер :cray: .......йому було 80.
Я вперше тоді побачила як помирає людина.................
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Життя. День. Любов

Повідомлення mari » 11 жовтня 2012, 20:57

Сьогодні ще в який раз підтвердила собі і вам кажу що любов єєє

Консультувала одну жінку, а в палаті з нею в терапії лежала вагітна на 15 тижні 34 річна з 2 вагітністю, це я вже потім дізналась.

Поки я розмовляла з одною- до вагітної, яка вже лікується 2 раз в стаціонарі(перший з кровотечею,тепер з бронхітом), прийшов чоловік, повернувшись так щоб я не бачила, видно соромився, але палата маленька, мені і так не було де дітись, став її годувати супчиком з ложки, гладити по волоссю ,як воно тихо плакала від переживань за ліки і самопочуття, і щось шептати їй на вушко. Здогадайтесь що.....

Ще так мене розчулило... :cray:

Є любов. Живе вона. Тут вона з нами. :rose:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Життя. День. Любов

Повідомлення Сяна » 11 грудня 2012, 16:30

Люди, бережіть один одного!!!!
наше життя - як замок з піску... і кожної хвилини може надійти хвиля чи подути сильніший вітер - і замку нема...
і яким би гарним цей замок не був, тепер це не має ніякого значення...ні слава, ні гроші, ні гординя - нічого з цього не лишиться
лишаються лише спогади і любов...
бережіть один одного!!!!! не ображайте і самі не тримайте образ!
Любіть один одного, бо лише любов робить наш замок з піску вічним в серцях інших людей
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Життя. День. Любов

Повідомлення Марійка » 02 лютого 2013, 19:17

Не доводилося бачити, як помирає людина, нікого не тримала за руку. Але болісно переживаю, якщо людина помирає молодою, особливо коли залишається молода жінка з маленькими діточками...
Згадався випадок, коли моя сусідка, тоді ще школярка, прибігла до моєї мами, бо мама працювала медсестрою в лікарні, а її мамі було дуже погано (в неї ще від народження були проблеми з серцем). І поки ми прибігли, її мама, здається, вже була нежива. Викликали "швидку", і ми вийшли на вулицю зустрічати її. А я багато разів говорила, аби та дівчина не плакала і не переживала, що з її мамою все буде добре. А коли ми прийшли ("швидка" вже поїхала, а ми чекали її не з того боку), її мама остаточно була нежива...
До сьогодні пам'ятаю той випадок, і дуже мені прикро. Може, та дівчина (вона на кілька років молодша за мене) собі постійно думає, що я її обманула, бо казала, що все буде добре, а так не було... Але і я не уявляю, що мала би казати, якби опинилася знов у такій ситуації...
Але в таких випадках більше задумумося про те, що дійсно важливе і як не раз переймаємося за речі, які не варті ні трати часу, ні нервів. Що треба радіти кожній миті і насолоджуватися тим, що маємо. Але всі ми люди, і, напевно, коли втратимо, тоді зрозуміємо справжню цінність того, що мали... На жаль...
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron