Глобальні оголошення!



Шлюб по "зальоту"

Re: шлюб по "зальоту"

Повідомлення гра з вогнем » 16 травня 2011, 22:36

Shalimar написав:Но Ты не просто рассказываешь о своих представлениях, Ты проводишь параллели, взываешь к морали, разделяешь, кому чем можно гордиться, а кому - ганьба.

заперечую, я щоразу підкреслюю, що це моя думка, моє уявлення і все, що я пишу, те пишу відповідно до свого світогляду. я рідко коли це роблю в іншим темах. оскільки вважаю, що це само собою розуміється. в цій в кожному дописі фактично наголошую. але навіть це не допомогло від очікуваних закидів.
і я ні разу не писала про ганьбу.

Ну и что, что имеет традиции. Мы так же живем в свободной стране, и вольны выбирать, следовать традициям или нет.

ми вільні обрати, але сьогодні хтось знехтує шлюбними традиціями, а завтра хтось вирішить знехтувати заупокійними. і буде спалювати на річці мерців, бо це його традиція.
Востаннє редагувалось гра з вогнем в 16 травня 2011, 22:45, всього редагувалось 1 раз.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: шлюб по "зальоту"

Повідомлення гра з вогнем » 16 травня 2011, 22:40

Shalimar написав: а из кого состоит общество? из тебя меня и остальных
То кто мне позволяет жить в обществе?? Или кому позволяю я?..........

ти сама робиш свій вибір. або живеш в цьому суспільстві. або йдеш і створюєш своє.
а может, создадут новые традиции?....
и что??
Кому мешает несоблюдение традиций?

можливо створять, можливо ці традиції будуть на часі, тільки час буде іншим й суспільство буде іншим.
нехтування традиціями підрива суспільство веде до революцій та переворотів, які приносять радість одним та горе іншим. головне вчасно зорієнтуватися і вчасно підкоритися новим віянням. а ще краще самим їх започатковувати.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: шлюб по "зальоту"

Повідомлення Радмила » 16 травня 2011, 22:41

Перлинка написав:Я вважаю,що в ідеалі люди мають одружуватись незайманими,в мене нажаль склалось по іншому,бо усвідомила те коли вже було пізно
,але якщо вже так сталось,то чхаала я на всякі там традиції ,правильно шалімар пише
не я їх придумувала,зі мною їх ніхто не узгоджував,то я якого я маю їх почитати?
нікому нічого не винна ,яке суспільство?Що воно робить особисто для мене ,що я маю перед ним відчитуватись ?


Якась дуже хитка позиція. Не ми багато, що придумували. А якже бути з віковими традиціями народу? А як же оті такі шановані традиції наприклад, йти до церкви з кошиками, святити Паску., красити яйця... Це теж традиції, і не ми їх придумали. Але чогось дуже багато людей їх вважають непохитними. Чи їх теж персонально узгоджувати з кожним?
Іншоми словами, якщо дуже хочеться, але не можна, то стає можна?
Біле плаття - це теж своєрідний символ. І всі знають чого, і якщо доця питає, чого ж ти мама була без білого плаття, то може варто дитині пояснити, чого? І тим більше дівчинці. Чи цим вже можна показувати, як преспокійно можна плювати на суспільну мораль.
А гарне плаття як в принцеси, то хоче одіти кожна дівчина, то вибрати можна і не біле. З моєї точки зору право одіти біле плаття треба ще заслужити. Заслужити своїм стриманням, десь переступивши через хочу.
Це моя думка і зумовлена вона моїм вихованням. І я теж вважаю, що вагітна наречена в білому платті - це як плювок в лице суспіства, це щось ненормальне. Якби зі мною так сталось, то я б весілля не робила, мені б було соромно перед усіма от так демонструвати свою внепланову вагітність.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: шлюб по "зальоту"

Повідомлення happymami » 16 травня 2011, 22:47

гра з вогнем написав:водночас одружуватися в традииційному весільному одязі вагітній жінці для мене є недоречністю.

особисто я ще до кінця для себе не обдумала, чи для мене то є доречно чи ні. Але я не маю нічого проти вагітних наречених у таких красивих сукнях, як от Anyri виклала. Можливо головним критерієм мала б бути не надто розкішна сукня, бо чомусь вагітні жінки для мене вже є розкішні по самій своїй суті і сукня мала б бути ніжна. Бо якшо ще розкішну сукню, то буде перебор і вагітність не підкреслиться, а зникне за стразами, блискітками, пелеринками і триметровими щлейфами. Особисто для мого весілля теж якось неприйнятно було б вагітною виходити заміж. Але якби по якісь причині так сталося, я би не ховалася по під'їздах, не відкладала б дату весілля на день, коли дитина народиться, охреститься і жениться. А шукала б красиву сукню і виходила б заміж пузатою. Мабуть. Не стикалася ні з випадками коли коліжанки вагітні виходять заміж, ні коли самій треба одружуватися бо залетіла, тому говорю лише припускаючи
Про традиційність весільного одягу знаю дуже мало. Тобто вопше нічого не знаю. З народження в курсі, шо наречена - в білому, з фатою, а чому саме так - може не цікавило, може й не думала, шо то є символічно. ХЗ. Тому, будучи вагітною, виходила б заміж з вельоном. Не факт лише, що в білому. Всетаки зараз великий вибір кольорів весільних суконь.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: шлюб по "зальоту"

Повідомлення mala-karta » 16 травня 2011, 23:21

ого, які страсті :)

а для мене біле плаття значить просто, що це наречена. І все.

думаю, що багато для кого також :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: шлюб по "зальоту"

Повідомлення oksana.tesliuk » 16 травня 2011, 23:22

Радмила написав: І я теж вважаю, що вагітна наречена в білому платті - це як плювок в лице суспіства, це щось ненормальне. Якби зі мною так сталось, то я б весілля не робила, мені б було соромно перед усіма от так демонструвати свою внепланову вагітність

Оце-то батьки тобі серйозно по мозгах проїхалися. Вже 30 минуло, а й досі не попускає. :emphaty:
Вибачай, але такої категоричності людям не пробачаю. Кожен має право робити свій власний вибір і свої власні помилки. Але ніхто не має права за це засуджувати, даючи волю в такий спосіб власній гордині. За гординю життя/Бог сильно карає. Як то кажуть: не суди, да не судимым будешь!
А щодо теми... Кожен випадок індивідуальний, нема тут стандартів, на які мусить кожен рівнятися. Як людям виходить, так і роблять. Вагітність - це дар, незалежно від того у шлюбі, чи ні, в білому платті, чи фіолетовому. І свій гріх позашлюбного зв'язку жінка спокутує перед Богом і людьми народженням цієї дитини! Я не сильна в знаннях Біблії, але точно знаю, що то звідти.
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: шлюб по "зальоту"

Повідомлення Shalimar » 17 травня 2011, 00:23

гра з вогнем написав:заперечую, я щоразу підкреслюю, що це моя думка, моє уявлення і все, що я пишу, те пишу відповідно до свого світогляду.
і я ні разу не писала про ганьбу.

Да, это Твои представления. Но они касаются не только Тебя лично, Ты же их проецируешь на жизни ДРУГИХ людей!..
Одно дело говорить "для меня это неприемлемо, но я отношусь толерантно к выбору окружающих"
и совсем другое дело
гра з вогнем написав:Якщо хтось робить вчинки, котрі суперечать християнській моралі та традиції - не думаю, що тут є чим гордитися.
Вагітністю гордитися - безумовно, гордитися позашлюбною вагітностю та підкреслювати позашлюбну вагітність? - це вже зовсім інша паралель.

гра з вогнем написав:хіба би своїм весіллям люди роблять виклик суспільству та моральним устоям.

гра з вогнем написав:для мене вагітна наречена - це не природньо.
на мій погляд вони зневажають зовсім не мене.

гра з вогнем написав:ми вільні обрати, але сьогодні хтось знехтує шлюбними традиціями, а завтра хтось вирішить знехтувати заупокійними.
Люди, Мы живем в стране, в которой религия не правит!!! А обязательными являются ЗАКОНЫ, а не традиции.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: шлюб по "зальоту"

Повідомлення Shalimar » 17 травня 2011, 00:36

Радмила написав:Не ми багато, що придумували. А якже бути з віковими традиціями народу? А як же оті такі шановані традиції наприклад, йти до церкви з кошиками, святити Паску., красити яйця... Це теж традиції, і не ми їх придумали. Але чогось дуже багато людей їх вважають непохитними. Чи їх теж персонально узгоджувати з кожним?

Нет, не надо согласовывать с каждым. Но и не обязывать каждого им следовать!

А Вы, все ратующие, СТРОГО соблюдаете ВСЕ традиции?...

И тогда при чем здесь белое платье?! Если говорить об УКР. ТРАДИЦИЯХ. Венок на голову, на тело рубаха, юбка-фартук-жилетка красные сапоги - и под венец!
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: шлюб по "зальоту"

Повідомлення Shalimar » 17 травня 2011, 00:37

гра з вогнем написав:або живеш в цьому суспільстві. або йдеш і створюєш своє.

Нет.
Я живу в этом обществе так, как мне удобно. И никому это не мешает.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: шлюб по "зальоту"

Повідомлення гра з вогнем » 17 травня 2011, 00:45

Шалімар, на життя інших людей, мої уявлення проектую не я, а інша людина. Наразі це робиш Ти.
Підозрюю, що кожен допис, уривки, котрих Ти процитувала містив слова на мою думку, відповідно до моїх уявлень тощо. Один з процитованих Тобою уривків містив ці фрази через слово. Але тим не менше це не завадило Тобі виділити болдом в цьому дописі інше.
Я не говорю, що мої погляди є єдино правильними, але я міркую так, це моя життєва позиція. Яка в принципі поки не зачепилася тема "а чому так?", "як ставитеся до" нікого не турбувала і нікому жити не заважала.
Закони, доречі, базуються натрадиціях та моральних нормах суспільства. Спершу змінюються традиції і під них прописують закони.


Стосовно білого плаття, мене завжди цікавило чому саме біле, а не фіолетове в крапинку. Напевно саме це й сформувало мої погляди.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість