Глобальні оголошення!



Розбіжності у вихованні дітей?

Re: Розбіжності у вихованні дітей?

Повідомлення Русік » 12 березня 2012, 15:26

Такі дрібниці, як одяг чи іграшки, у нас не викликають ніяких суперечок. в нас глобальніше. Чоловік вважає, що дитина має слухатись його в будь-якій ситуації. І якщо я дію методом переконань, то в нього метод "Бо я так сказав!". Пробувала пояснювати, давала читати книжки, але видно то родом з дитинства...
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Розбіжності у вихованні дітей?

Повідомлення Marta » 12 березня 2012, 16:27

В нас ні, ніби суттєвих розбіжностей немає, інколи тільки йому здається, що в неї забагато іграшок, і нащо ще, так само і книжок, їх дійсно багато, проте дитина росте, і завжди потрібні нові) Я переконую, що це нормально.)
А так завжди приходимо до спільного компромісу. Хтось один робить зауваження іншому і каже "Давай краще так", інший погоджується "Ну давай."
Гірше з бабусями і дідами- тут доходить не зразу, потрібно більш активно відстоювати свою позицію, деколи це ні до чого не приводить і приходиться воювати постійно((((( - в нас це купівля солодкого в неймовірних кількостях кожного дня.
Marta Офлайн


 

Re: Розбіжності у вихованні дітей?

Повідомлення Перлинка » 17 квітня 2012, 22:49

в нас дуже серйозні ,не знаю шо з тим робити
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Розбіжності у вихованні дітей?

Повідомлення КлубНіка » 17 квітня 2012, 22:58

У нас єдина розбіжність, то як вчити звертатись до нас. Я категорично проти щоб до мене дитина говорила на ВИ, а чоловік категорично проти щоб до нього малий звертався на ТИ. Поки зійшлись на тому, що до нього вчимо на ви говорити, а до мене малий на ти звертається, знаю що то не надто педагогічно, але поки ми знайшли лиш такий вихід.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Розбіжності у вихованні дітей?

Повідомлення Русік » 18 квітня 2012, 10:40

КлубНіка написав:У нас єдина розбіжність, то як вчити звертатись до нас. Я категорично проти щоб до мене дитина говорила на ВИ, а чоловік категорично проти щоб до нього малий звертався на ТИ. Поки зійшлись на тому, що до нього вчимо на ви говорити, а до мене малий на ти звертається, знаю що то не надто педагогічно, але поки ми знайшли лиш такий вихід.

Ми ВЖЕ так навчили. Наразі проблеми в тому не бачу. Малий досить швидко звик, і ніяким чином на спілкуванні з чоловіком то не позначилось.
В тому навіть є плюс - тепер син автоматично до старших людей став говорити на "Ви", без нагадувань і виправлень.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Розбіжності у вихованні дітей?

Повідомлення Русік » 18 квітня 2012, 10:40

Перлинка написав:в нас дуже серйозні ,не знаю шо з тим робити

Сказала "А", то кажи вже "Б"
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Розбіжності у вихованні дітей?

Повідомлення Перлинка » 18 квітня 2012, 13:57

ну не знаю ,мені б хотілось поговорити на цю тему,але не на загал ,бо я напевно розумію,або здогадуюсь в чому проблема,тільки не знаю як її вирішити,і чи взагалі можливо
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Розбіжності у вихованні дітей?

Повідомлення олеся » 20 квітня 2012, 23:17

В нас розбіжностей майже немає, бо в основному вирішую все я. Але деколи мене це дратує, бо коли купуємо одяг-взуття хочеться іноді пораду зі сторони.... А не так: вибирай що хочеш))))
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Розбіжності у вихованні дітей?

Повідомлення irinka » 23 квітня 2012, 15:32

олеся написав:В нас розбіжностей майже немає, бо в основному вирішую все я. Але деколи мене це дратує, бо коли купуємо одяг-взуття хочеться іноді пораду зі сторони.... А не так: вибирай що хочеш))))


І мене це дратує, коли хочу щось синочку купити, а чоловіку ліньки йти зі мною то теж так говорить. А потім каже: нащо ти таке купила :ireful: :dash:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Розбіжності у вихованні дітей?

Повідомлення олеся » 23 квітня 2012, 16:30

Мій чоловік не каже нащо я то купила, а то я сама іноді так думаю після покупок.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість