Глобальні оголошення!



Викривлення носової переносиці

Модератор: Галина

Викривлення носової переносиці

Повідомлення TYulia » 02 серпня 2013, 07:58

Хто з таким стикався? Які методи лікувння? Симптоми? Може хтось робив операцію по виправленню носової переносиці?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Викривлення носової переносиці

Повідомлення TYulia » 02 серпня 2013, 08:02

такий діагноз поставили моєму чоловіку. В нього вже дуже давні постійні проблеми з носом, практично весь час на каплях. Запрошують на операцію, але щось страшнувато.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Викривлення носової переносиці

Повідомлення westa » 04 серпня 2013, 01:25

Викривлення носової перегородки різного ступеня є майже в усіх людей . Коли починають рости носові кістки ( в підлітковому віці ) хрящ перегородки зминається і викривлюється. В більшості людей це не викликає ніякого дискомфорту. Але буває так , що колись( часто в дитинстві ) людина отримала травму , перегородка зламалася і почала рости не зовсім правильно , формуються шипи , гребені. Тоді порушується дихання однією або і двома половинами носа. Часто виникають нежиті ,які довго тривають , бувають ускладнення ( синусити ). Людина починає дихати ротом , хворіє горло. Часто закладає вуха ( навіть в ліфті ) , можуть бути отити.
Вилікувати можна тільки оперативно. Кістку крапельками не виправиш )))
Операція не дуже травматична . Роблять переважно під місцевим знеболенням. Забирають викривлену частину хряща і кістки. Розріз роблять в носі , так що шрамів не буде. Найнеприємніше - туго набитий марлею ніс після операції :hi:


Чоловікові бажаю не хворіти. Щодо операції , то вирішувати вам.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Викривлення носової переносиці

Повідомлення kanfetka » 29 листопада 2013, 18:18

напевно накращий спосіб операція, звичайно у фахівця. Але вибір кодного індивідуальний. Але напевно після цього такі симптоми як нежить все проходить нормалізується дихання. Втрішувати вам :hi:
kanfetka Офлайн


 

Re: Викривлення носової переносиці

Повідомлення flash-ka » 29 листопада 2013, 19:41

послухаю, бо у мого чоловіка така ж проблема. в дитинстві дістав від брата по носі.раніше не думали про операцію,але з кожним роком все гірше..дихати ж треба ...
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Викривлення носової переносиці

Повідомлення Dribchuk » 29 листопада 2013, 21:10

я чула дуже хороші відгуки про вправляння переносиці остеопатом
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Викривлення носової переносиці

Повідомлення Арія » 29 листопада 2013, 22:27

В мене теж викривлена перегородка, однією ніздрею тільки дихаю. Чула про операції в основному хороші відгуки від родичів і знайомих, поки одна моя колишня співробітниця не прооперувалась - їй лишили шматочок вати чи ще чогось точно не знаю :dash: :scare: :cry: , То потім робили спочатку чистку, а потім ще раз виправляли бо під час чистки ще раз трохи викривили. Після такого досвіду я вже боюся йти :cray:
Арія Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 28 квітня 2013, 21:40
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: Викривлення носової переносиці

Повідомлення TYulia » 29 листопада 2013, 22:36

мій чоловік явного викривлення немає, дихає, або не дихає :crazy: двома дирками однаково. Просто вже каплями собі слизову вгробив. От недавно знов пройшов курс гормональних уколів в того приватного лора, що в центрі кабінет має. Він за викривлення йому нічого не казав. Після уколів поки що результату ще не дуже бачу, лікар каже що слизова вже краще виглядає. Виписав ще на 10 днів якусь мазь, що в 3 лікарні роблять. Подивимся, як буде дальше.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик


Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron