Глобальні оголошення!



Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуємо

Модератор: Галина

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуємо

Повідомлення TYulia » 12 червня 2017, 18:39

У Тернопільській міській лікарні №2 всього за кілька годин після народження померла щойно народжена Богданна .
Батьки переконані – це сталося через халатність лікарів, які одразу після смерті немовляти виривали «непотрібні» сторінки з медкартки на очах у рідних, щоб приховати своє професійне недбальство.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуємо

Повідомлення taranjka » 12 червня 2017, 18:57

в моєї сестри приймала пологи та ж команда, в неї теж було все гаразд, але дійшло до того, що терміново викликали на кесарське іншу лікарку :sad:
найсумніше, що їм нічого не буде (
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуємо

Повідомлення кcuxa » 12 червня 2017, 21:19

TYulia написав:
У Тернопільській міській лікарні №2 всього за кілька годин після народження померла щойно народжена Богданна .
Батьки переконані – це сталося через халатність лікарів, які одразу після смерті немовляти виривали «непотрібні» сторінки з медкартки на очах у рідних, щоб приховати своє професійне недбальство.

http://ternopoliany.te.ua/zhittya/20586 ... nedbalstvi

Шмайці з тваринами працювати, а не з людьми. В мене взагалі карточка "дістала ноги" коли вона мені занесла інфекцію.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуємо

Повідомлення TYulia » 12 червня 2017, 21:23

Так виглядає що Шмайка і її команда дуже прихильники природніх пологів. То звичайно Класно, АЛЕ.... В мене Шмайка теж була на пологах, то як акушерка хотіла робити надріз, Шмайка сказала не треба. Дякувати Богу, я родила сама і все нормально. Хоча всі були в шоці в результаті що малий такий великий -4200, мені казали ще вагітній, що я більше ніж 3500 сама не вроджу.

Але ж деколи треба думати про маму і дитину більше, а не про свої бажання-звички-вподобання.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуємо

Повідомлення TaniaPicaSSo » 12 червня 2017, 21:39

Я перший раз стояла на обліку в сестри її, Шмайки Н. В Шмайки І. на щастя не родила, але родила на її поверсі, тож стикалась і з нею теж. Так от я не знаю, чого вони такі, але вони обидві настільки нетактовні, грубі і вульгарні. Шмайка Н. до речі курить, і дозволяє собі виходити під час зміни на перекур і повертатись у кабінет до своїх вагітних із цим запахом. Особисто мені, щоправда, ні одна, ні друга, нічого поганого ні разу не сказала, але я була свідком таких ситуацій :impossible:
Як Шмайка Н. оглядала жінку на кріслі, яка народила 2 міс назад, і та зойкнула від болю, на що Шмайка сказала, що: "Тобі болить, що я палець пхаю? А як чоловік член буде пхати? А член грубший за мій палець". Вибачте мою французьку, але це було дослівно. Саме це було причиною, що я не хотіла до неї ставати на облік вдруге. Хоча, повторюся, мені особисто не казала ні разу нічого образливого, але у мене до неї така відраза була після того :dash:
А Шмайка І., я чула, як вона доводила медсестер, що там працюють, до сліз, що вони плакали, як малі діти, так жостко вона їх пресувала. То що казати про породіль. Вона до всіх, як до скотів. Може вони обидві були жертвами насильства в дитинстві, чи що, бо я не маю інших пояснень, чому вони обидві такі жорстокі :impossible:
І їм однозначно не місце на роботі з вагітними та породілями. Сумно все це :cray:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуємо

Повідомлення vikilandi » 12 червня 2017, 22:30

Моя особиста думка, що жорстокість по відношенню до породілль і новонароджених є наслідком абортів, які вони, ймовірно, роблять паралельно до прийому пологів, за радянською закалкою. Якщо не поважають життя до народження, то й не будуть поважати після, так само по відношенню до жінки, якщо остання для них є лише інкубатором придатним до вишкрябуванні, то про яке співчуття і толерантність може йти мова?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуємо

Повідомлення taranjka » 12 червня 2017, 23:27

vikilandi гм, за кордоном теж роблять аборти, при тому ставляться з повагою до будь якого вибору. неповага в нас зустрічається дуже часто - від водіїв маршруток і до лікарів. скоріше проблема в законах і їх дотримані - в даному випадку вони впевнені, що їм нічого не буде, а безкарність дозволяє жорстокість
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуємо

Повідомлення гра з вогнем » 13 червня 2017, 00:10

дуже шкода дівчинку і її батьків.
Страшно читати такі історії
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуємо

Повідомлення Olyana » 13 червня 2017, 10:11

мене емоції просто переповнюють!!!! вже не раз чула за цю Шмайку!!!... Питання: ЧОМУ вона досі працює?????!!!!! Зі мною дівчинка лежала, яка мала перші роди з нею такі ж сумні і з трагічним кінцем.... Вся біда в тій круговій поруці лікарів....
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Тернопільські лікарі: сваримо, любимо, рекомендуємо

Повідомлення кcuxa » 13 червня 2017, 19:12

TaniaPicaSSo написав:
Як Шмайка Н. оглядала жінку на кріслі, яка народила 2 міс назад, і та зойкнула від болю, на що Шмайка сказала, що: "Тобі болить, що я палець пхаю? А як чоловік член буде пхати? А член грубший за мій палець". Вибачте мою французьку, але це було дослівно. Саме це було причиною, що я не хотіла до неї ставати на облік вдруге. Хоча, повторюся, мені особисто не казала ні разу нічого образливого, але у мене до неї така відраза була після того :dash:

Я була свідком такої аналогічної ситуації коли Шмайка І оглядала жінку в кабінеті моєї дільничої, то позорила її перед медсестрою і дільничою, а потім ще і гроші напевно взяла не без того.Таня ти права напевно вони зазнали в дитинстві насильства, або бачили знущання в сім"ї. Так просто до жінок не можна ставитись, а особливо коли після родів в них і так психіка нестійка.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron