Глобальні оголошення!



Соляна лампа

Модератор: Галина

Re: Соляна лампа

Повідомлення Natalinda » 08 травня 2014, 10:41

irinka розкажеш :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Соляна лампа

Повідомлення nadusha » 08 травня 2014, 15:23

nadusha написав:Мені відомо про дві соляні кімнати в Тернополі: одна в міській поліклініці на Гоголя, а друга приватна на Бродівській, десь в районі 6 магазину. Мій Артем відходив три курси ( раз в півроку) в міській поліклініці, нам було призначено ЛОРом як ЧТХ (часто і тривало хворіючі діти). Алергії чи якоїсь іншої реакції не було. Ефект все-таки є якийсь або він вже сам переріс свої болячки (часто хворів в садочку: фарингіти,трахеїти, ларингіт ну і риніт : ). Курс там коштує 50 грн, 5 грн за процедуру, направлення дає лікар-реабілітолог або імунолог. Процедура проходить так: кімната має по-особливому зроблені стіни, соляною "штукатуркою", на підлозі товстий шар солі, стоять пластмасові крісла. Перед входом медсестра вмикає якийсь агрегат, дітки взувають бахіли,вдягають шапочки і накидки від солі. Дітки маленькі можуть заходити з батьками, старші самі сидять або граються сіллю як пісочком, лопатки, відеречка. В дверях є віконечко. Процедура триває до 15 - 20 хвилин, перші коротші, щоб спостерігати за реакцією дитини.

Соляні лампи є в тій другій соляній кімнаті на Бродівській. Теж хотіла б собі таке придбати. Знайомі привезли шмат солі з Солотвино, ставили біля батареї, ніби не жалілись...

Ще направлення в соляну кімнату на Гоголя дає ЛОР.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Соляна лампа

Повідомлення krapk@ » 08 травня 2014, 16:49

не хочу нікого розчарувати але ефекту від лампи 0 хіба для інтер'єру. Ми в Очакові як ходили в соляну кімнату, то там людини видно не було, яка сиділа поряд-така концентрація солі. Сиділи по 20 хвилин і так 10 раз. Від такого дихання сіллю ефект буде,а від лампи-стоїть собі пилиться.
ПС: от фото де ми перший раз і концентрація по мінімуму:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Соляна лампа

Повідомлення Gartta » 15 травня 2015, 13:03

За лампу згадали, коли малеча не захтіла спати у темряві. Використовуємо як нічник вже три місяці, чи збіг чи ні досі не хворіли, хоча весною завжди якусь інфекцію "принесе"...
Gartta Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 15 травня 2015, 12:18
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Соляна лампа

Повідомлення erinaceus » 23 січня 2016, 01:41

Може комусь пригодиться. В педіатричному кабінеті "Малеча" (вул. Лозовецька) відкрили соляну кімнату. Якраз проводять набір в групи. Можна разово, можна курсом. Дуже гарно там. Мультяшні герої, кольорова підсвітка. Казкова атмосфера!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Соляна лампа

Повідомлення okcana » 23 січня 2016, 08:24

І які ціни?
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: Соляна лампа

Повідомлення erinaceus » 23 січня 2016, 11:57

okcana Цінами не цікавилась, бо нам не актуально. Отут можна попитати 42-00-76, 52-76-76, 096-7102133.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Соляна лампа

Повідомлення TYulia » 17 жовтня 2016, 22:08

Хто ходив в соляні кімнати? Чи відчули результат? Які ваші відгуки-рекомендації?
Малий не сказала б що часто хворіє, але якщо що то відразу нежить. На море не їздили, Лор наш казав колись що було б добре походити в соляну кімнату. Як я правильно зрозуміла, в соляну кімнату треба йти здоровим,так? Чи з такими залишковим соплями теж можна й
Ти?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Соляна лампа

Повідомлення МамусяВладусі » 18 жовтня 2016, 15:25

TYulia написав:Хто ходив в соляні кімнати? Чи відчули результат? Які ваші відгуки-рекомендації?
Малий не сказала б що часто хворіє, але якщо що то відразу нежить. На море не їздили, Лор наш казав колись що було б добре походити в соляну кімнату. Як я правильно зрозуміла, в соляну кімнату треба йти здоровим,так? Чи з такими залишковим соплями теж можна й
Ти?


Ми ходили в Малечі, ще правда курс не пройшли бо захворіли. Там перед тим як відвідувати кімнату, оглядає лікар і дивиться по дитині чи можна чи ні. Нам спочатку лікарка не дозволила, бо у нас був сильний алергічний риніт, ми трохи підлікувались і почали ходити. Чи є результати не можу сказати,бо ще навіть курс не пройшли.
МамусяВладусі Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 139
З нами з: 22 жовтня 2014, 22:27
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 49 раз.
Діти: Владик

Re: Соляна лампа

Повідомлення nelly » 18 жовтня 2016, 15:38

як на мeнe в соляну можна ходити якщо є лишні час та гроші. Ми маємо досвід, можe нe помогло но нe помішало, якось так. Можна спробувати походити на Гоголя там вжe відрeмонтували, випишe направлeння напeвно дільничий. В Малeчі гарно і стильно, алe і коштує нe дeшeво, за маму тeж трeба платити. Маю досвід зі справжніх соляних кімнат санаторних то тут навіть присмаку солі нeмає...щe ніби на Бродівській є, алe там нe знаю бо нe була.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей