Глобальні оголошення!



Куплю імунітет

Модератор: Галина

Куплю імунітет

Повідомлення happymami » 10 березня 2010, 13:39

Народ, порадьте якісь імуностимулятори, чи якісь вправи, чи якісь харчі, чи якісь незнаю шо, для підвищення імунітету.
Раніше я була троха дохлячка, но не така як зараз. Хворію кожні 2 місяці регулярно зараз. Вже купила Береш полівітаміни, але то ж капля в морі. Шо робити? Як рятуватися? Чи то поки годую грудьми то не вичухаюся? Харчуюся прекрасно.
Де взяти троха того імунітету?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Куплю імунітет

Повідомлення мешканка » 10 березня 2010, 15:08

Я пила настойку Елеутерокока ( і малій давала). Зробив мій тато, але, як поцікавитись, то можна знайти і десь тут. Результатом задоволена. От тільки його не можна пити при ГРВІ та простудах.
+ дочиталася, що він може шкодити тим, в кого проблеми з тиском.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Куплю імунітет

Повідомлення Melisa » 10 березня 2010, 15:16

Я п"ю чай з шипшини і туди додаю всяку-всячину (гілки смородини, вишні, яблуні...).Богу дякувати, ми здоровенькі. Чула, що чай з шипшини неабияк підвищує імунітет. :drink: Деколи додаю мед.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Куплю імунітет

Повідомлення Natalinda » 11 березня 2010, 00:21

В мене мама час від часу пє настойку ехінацеї. В період епідемії і чоловік пив, бо я на мозги капала :lol: Правда не знаю чи можна її при ГВ. Взагалі чайки знаю корисні з травичок різних, бажано домашніх, малина-калина і таке всяке...
Скрізь пише що закалятися тре... але особисто я то тільки читаю про це :(
Ше непогано самовнушенієм позайматися, ну типу "я здорова!!! Я сама здорова" принаймні настрій має підняти
І вообше happymami, таким як ти хворіти не можна!!! В тебе стільки справ, стільки планів, ану не придуруйся!!! ;)
:rose: :rose: :rose:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Куплю імунітет

Повідомлення гра з вогнем » 11 березня 2010, 00:55

можливо варто пройти всестороннє обстеження?
прикро хворіти так часто :(

ми зимою для імунітету журавлину і лимони їмо.
ще кажуть, що ота суміш горіхи, сухофрукти, мед дуже помічна.

можливо просто турбот багато і потрібно дати собі відпочинок? я знаю це легко сказати, важко зробити, але трохи стане менше турьот і болячки теж минуть.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Куплю імунітет

Повідомлення Oksana » 11 березня 2010, 00:55

До речі, про чай з шипшини. Я його тех страшенно люблю пила би весь час. Запарюю в тернмосі, і потім цілий день маю що пити, і купа задоволення. І імунітет він дійсно піднімає, ак як багатий вітаміном С. Але... в мене є кілька книжок по народній медицині. Це і Зубицьких книжечка, і ще деякі від бабусі дістались. І в усіх них в один голос пише шипшиною не сильно захоплюватись. НУ, в смислі не пити систематично. Не памятаю точно, але то лі 10 днів підряд тільки можна пити (не більше ніж по 10 ягідок в день), то лі щось таке. То треба книжки підняти, а вони в кімнаті де вже малятка сплять. І є якісь протипокази в неї, ну але це я вже точно не памятаю, так як вияснила що в мене їх немає :D
Вобщім, шипшина це смакота!!! Але обережно з нею. Хоча в принцпі це напевно відноситься до всіх чаїв з трав. Просто запамятала про шипшину, бо сама дуже люблю її.
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Куплю імунітет

Повідомлення Naya » 11 березня 2010, 09:29

шипшина має здатність згортати кров. Тому протипоказана при тромбозах, варикозному розширенні вен, тощо.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Куплю імунітет

Повідомлення happymami » 11 березня 2010, 10:16

розкажіть, як правильно варити чай з шипшини? У мене знайомі якось як кампот робили, шо потім весь день пити можна. А я тільки запарюю з заваркою в кружці. Цього мало. Хочу шоб був як кампот))) Розказуйте, скільки хвилин варите, скільки кидаєте, шо додаєте

Дякую за поради.
Ехінацею теж вже додаю.
Турбот на жаль менше наразі не буде (тай кажуть, шо чим старші діти тим турбот більше, такшо не надто мрію про спокій))) Просто стараюся шоб проходили через мозок но не через серце. Вже навчилася)))
Про бовтанку горіхи-курага-мед теж чула (після операцій її файно їсти) але я шось вдома її або забуваю їсти і вона засихає, або не знаю шо ше...
Певно тре гемоглобін ше перевіряти :cry:

А хто шо знає про вітаміни для імунітету?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Куплю імунітет

Повідомлення mari » 12 березня 2010, 22:31

А я б порадила пити по схемі ПРОТЕФЛАЗІД, а дітям з 5 років давати імунофлазід. Особисто я пила - і навіть не пчихала потім місяців десь з 4. Задоволена. Багато звісно є негативу, дорогий, український, нічого не діє. А мені був добрий. І під час вагітності його п"ють.
А після грудного- імбир істи. Ото будеш файна :kiss:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Куплю імунітет

Повідомлення Oksana5 » 13 березня 2010, 21:54

Протефлазид і мені подобається, його і дітям призначають (рослинний препарат), ефект непоганий.
Ще варто переглянути спосіб життя (мама "тоже человек", їй потрібно відпочивати). Залучайте для допомоги у догляді за дітьми інших людей.
Oksana5 Офлайн


 

Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron