Глобальні оголошення!



Куплю імунітет

Модератор: Галина

Re: Куплю імунітет

Повідомлення Vika » 05 квітня 2011, 17:28

Super Pap дякую . то достатньо просто щоб білі пупляшки появилися і все ? бо я думала , що мають бути такі трошки довші паростки на 3-5 см . Обовязково спробую.
Еней я той салатик завжди в одному китайсько-японсько-тайському ресторанчику замовляю . Не згадаю точно що там було . Як піду в черговий раз обовязково придивлюся і відпишуся :) З того що памятаю соєві паростки зелена цибулька і ще якась травичка . хоча думаю ті паростки і просто як додаток до любого зеленого салатика підуть на ура .
Vika Офлайн


 

Re: Куплю імунітет

Повідомлення lore1ei » 05 квітня 2011, 17:40

Vika написав:то достатньо просто щоб білі пупляшки появилися і все ?

Я вже десь писала, повторюсь.
Коли в пшениці ростки до 2 мм, то їсти з зерном.
Якщо вони вже більші, тим більше коли по зеленіли, то пшениця вже не є корисною, навіть навпаки.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Куплю імунітет

Повідомлення Super Pap » 05 квітня 2011, 22:37

lore1ei написав:Коли в пшениці ростки до 2 мм, то їсти з зерном.
Якщо вони вже більші, тим більше коли по зеленіли, то пшениця вже не є корисною, навіть навпаки.

Дякую ще раз)) за конкретику,а то я загально сказав))
Super Pap Офлайн


 

Re: Куплю імунітет

Повідомлення Lesya » 05 квітня 2011, 22:48

Авітаміноз весняний - мрія для всіх фарм-компаній, що виробляють вітамінки. :dance:
Якщо хтось таки любить ковтати таблеточки, то вибирайте ті, де є йод і женьшень (я якось пила Герімакс енерджі) - вони швидше дають відчуття тонусу і сили. І кого кікавлять вітамінки - є вже відповідна темка в консультаціях. А взагалі, як пише Super Pap , весна ж надворі!!!! Вже можна повні щоки напихати зеленими вітамінками - черемша, цибулька, щавель...
Корінь імбиру - штука смачна. Я даю до печеного м"яса. Ще маю рецептик імбирного чаю за Ю. Висоцькою. Завтра напишу.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Куплю імунітет

Повідомлення Lesya » 05 квітня 2011, 23:08

оце прочитала перше повідомлення теми.
Люди!!! Забудьте слово ІМУНОСТИМУЛЯТОР! Воно взагалі не медиками, а маркетологами придумане!
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Куплю імунітет

Повідомлення krapk@ » 06 квітня 2011, 00:24

от і я хотіла сказати-всі ці імуностимулятори імуномодулятори....А що якщо стимульнутть щось не то що треба? Наприклад ріст якоїсь поганої клітинки. Так і до раку недалеко. Пішла їсти цибулю зелену. Цікаво а є вже щавель?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Куплю імунітет

Повідомлення Lesya » 06 квітня 2011, 13:08

просто весь той імунітет... :?
в нас одна магістерська була з ним дотиково пов"язана, то чуть не запороли на захисті питаннями і наведенням протилежних фактів.
От наприклад, в нас давно прийнято вважати, що ехінацея - піднімає рівень імунітету. А американські дослідження повністю цей факт спростовують. І кому вірити? Настойка елеутерокока чи женьшеню піднімає імунітет. А нічого подібного! Вони тиск артеріальний піднімають! Ну може ще щось в когось :oops: , але точно не рівень здоров"я!
На сьогоднішній день жоден заумний науковець вам не скаже механізму дії імунітету, тим більше, як його підняти. Якщо детальніше, то варто темку створювати.
Просто є препарати, що активізують захистні сили організму, щоб він скоріше реагував на бактерії і віруси і ліквідовував їх ще до появи симптомів хвороби.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Куплю імунітет

Повідомлення Super Pap » 06 квітня 2011, 16:16

В здоровом теле здоровий дух
Super Pap Офлайн


 

Re: Куплю імунітет

Повідомлення Melisa » 22 квітня 2011, 21:46

Нещодавно лікар мені порадив пити сироватку. І лише сьогодні я знайшла час, щоб подивитись СКІЛЬКИ Ж КОРИСНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ вона має!!! :dance: :clapping:
Дівчата, вперед, пити сироватку. Особливо ті, хто похудати прагне. ;-)

Сироватка зміцнить імунітет | +
Дієтологи радять, з метою зміцнення імунітету, щоранку випивати по склянці сироватки, тому що вона є дуже цінним і корисним продуктом для нашого організму. Виявляється, в ній міститься не звичайний цукор, а особливий, під назвою лактоза, який повільно всмоктується в кишечник.

Такий уповільнений процес всмоктування уповільнює інші процеси, такі як бродіння і газоутворення, внаслідок чого життєдіяльність кишкової мікрофлори приходить в норму за два-три тижні.

Більшою мірою сироватка корисна тим, хто страждає надмірною вагою і не дуже любить займатися спортом.

Молочна сироватка багата калієм, який так необхідний нашому організму, дефіцит якого згубно впливає на організм людини, так наприклад, з`являється швидка стомлюваність, розвивається погіршення пам`яті, знижується увага, з`являються запори, виникає непереносимість холоду.

Так само сироватка допомагає виводити з організму зайву рідину, а разом з нею і всі шлаки, токсини і зайвий холестерин.

Дослідження вчених показали, що якщо в організм буде щоденно надходити лише тридцять грамів сироватки, то припиниться вироблення стресових гормонів, а рівень гормону радості - серотоніну, тільки підвищиться.

Постійне вживання сироватки допомагає здолати тягу до солодощів, так само, вона швидко втамовує голод.

Сироватка багата на вітамін С, який активізує жировий і вуглеводний обмін.

Сироватку можете пити просто так чи готуват и на її основі різноманітні коктейлі. Приємного вам апетиту та міцного здоров`я!
http://health.unian.net/ukr/detail/204989
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Куплю імунітет

Повідомлення Marichka » 22 квітня 2011, 23:28

Думаю,потрібно гарно висипатись,крім гарного харчування і більше рухатись.Якщо б була можливість,записатись на

танці:це і здоровя,і психотерапія...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron