Глобальні оголошення!



Інсульт

Модератор: Галина

Інсульт

Повідомлення mari » 07 травня 2012, 22:02

Це ДУЖЕ ВАЖЛИВО ЗНАТИ КОЖНОМУ!

Під час пікніка дівчина спіткнулася і впала. Їй запропонували викликати швидку допомогу, але вона запевнила всіх, що все гаразд і що вона спіткнулася об камінь всього лише через нові туфель.
Так як вона виглядала трохи блідою і тремтячою, їй допомогли обтруситися і принесли їй тарілку з їжею. Залишок дня Інга провела весело і невимушено. Пізніше чоловік тієї дівчини зателефонував усім і повідомив, що його дружину відвезли в лікарню. В 23:00 вона померла. На пікніку з нею трапився інсульт (гостре порушення мозкового кровообігу).

Якби її друзі знали, як виглядають ознаки інсульту, вона могла б сьогодні жити.

Деякі люди вмирають не відразу. Часто вони виявляються в ситуації, в якій їм тривалий час ще можна допомогти.

У вас займе всього одну хвилину прочитати наступне ...

Нейрохірурги кажуть, що якщо вони протягом трьох годин встигають до жертви інсульту, то наслідки нападу можуть бути усунені. Трюк полягає в тому, щоб розпізнати і діагностувати інсульт і приступити до лікування в перші три години - що, звичайно, не просто.

Розпізнай інсульт: Існують 4 кроки до розпізнавання інсульту.

- Попроси людину посміхнутися (вона не зможе цього зробити)

- Попроси сказати просте речення (напр. «Сьогодні гарна погода»)

- Попроси підняти обидві руки (не зможе або тільки частково зможе підняти)

- Попроси висунути язик (якщо язик викривлений, повернутий - це теж ознака)

Якщо проблеми виникнуть навіть з одним з цих завдань - телефонуй в невідкладну допомогу і описуй симптоми по телефону.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: інсульт

Повідомлення Lenysa » 07 травня 2012, 22:11

це так страшно. Дякуємо за детальний опис ознак інсульту.
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: інсульт

Повідомлення КлубНіка » 07 травня 2012, 23:04

Інсульт це страшно, у моєї бабці було 3-и інсульта (3-го нажаль не пережила). Можу також додати до вищеперечисленого, що якщо ви запримітили ознаки інсульту, то краще ненамагатись транспортувати людину до лікарні самому, це може дуже нашкодити, краще викликати швидку.
КлубНіка Офлайн


 


Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron