Глобальні оголошення!



СНІД та ВІЛ

Модератор: Галина

СНІД та ВІЛ

Повідомлення Naya » 17 вересня 2010, 09:04

Natalinda написав:Я зовсім не в захист прививок, просто дуже цікаво як же БЦЖ впливає на збільшення кількості СНІДу серед дітей :???:


СНІД, це не ВІЛ.
Це різні речі, якщо ти про це подумала. Це зараз в нас СНІД асоціюється з ВІЛ.
СНІД - синдром набутого імунодефіциту, може викликатьися не лише Вірусом Імунодефіциту Людини, але й іншими речами. Наприклад: токсичними прививками, ліками, паршивим харчуванням, поганою екологією і т.д. Тому не тільки БЦЖ може впливати на збільшення СНІДу серед дітей, а й інші прививки.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Щеплення - дві сторони медалі.

Повідомлення Natalinda » 17 вересня 2010, 12:05

Naya написав:
Natalinda написав:Я зовсім не в захист прививок, просто дуже цікаво як же БЦЖ впливає на збільшення кількості СНІДу серед дітей :???:


СНІД, це не ВІЛ.
Це різні речі, якщо ти про це подумала. Це зараз в нас СНІД асоціюється з ВІЛ.
СНІД - синдром набутого імунодефіциту, може викликатьися не лише Вірусом Імунодефіциту Людини, але й іншими речами. Наприклад: токсичними прививками, ліками, паршивим харчуванням, поганою екологією і т.д. Тому не тільки БЦЖ може впливати на збільшення СНІДу серед дітей, а й інші прививки.



Сяду на днях за довивчення цього питання.
Я диплом по ВІЛ/СНІДу писала і з впевненістю можу сказати що СНІД - це хвороба яку спричиняє вірус імунодефіциту людини (ВІЛ), який може передаватися трьому основними шляхами: через кров, незахищений статевий контакт, та від матері до дитини....а от про прививки, харчування та екологію....це вже зовсім інше мені здається

Якщо маєш якісь ссилочки поділися
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Щеплення - дві сторони медалі.

Повідомлення Naya » 17 вересня 2010, 12:55

Natalinda написав:Я диплом по ВІЛ/СНІДу писала і з впевненістю можу сказати що СНІД - це хвороба яку спричиняє вірус імунодефіциту людини (ВІЛ), який може передаватися трьому основними шляхами: через кров, незахищений статевий контакт, та від матері до дитини....а от про прививки, харчування та екологію....це вже зовсім інше мені здається

Якщо маєш якісь ссилочки поділися


Так ти права. СНІД спричиняється ВІЛ, але СНІД - це не ВІЛ. Синдром Набутого ІмуноДефіциту може виникнути в людини не лише від ВІЛ, але від інших чинників, які негативно впливають на імунітет та гноблять йго. ВІЛ - це лише один з багатьох чинників СНІДу.

Ссилки десь були і багато. Читала про це багато, бо цікавилася цією темою - існує думка, що ВІЛ взагалі не існує. Пошукаю їх і викладу.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: СНІД та ВІЛ

Повідомлення Naya » 17 вересня 2010, 13:25

СПИД – синдром приобретенного иммунодефицита человека – есть. Он был, есть и будет. Но он не вызывается вирусом. Соответственно, заразиться им – в привычном понимании слова «заразиться» – невозможно. Но его, если хотите, можно «нажить».
Про иммунодефицит мы знали давно. Всем студентам-медикам и тридцать лет назад, и сорок, когда про СПИД и речи не было, рассказывали, что иммунная недостаточность бывает врожденной и приобретенной. Мы знали все болезни, которые сейчас объединили под названием «СПИД».

По версии Всемирной организации здравоохранения, СПИДом сегодня называются такие ранее известные заболевания, как кандидозы трахеи, бронхов, легких, пищевода, криптоспородиозы, сальмонеллезные септицемии, туберкулез легких, пневмоцистная пневмония, простой герпес, цитомегаловирусная инфекция (с поражением других органов, кроме печени, селезенки и лимфатических узлов), рак шейки матки (инвазивный), синдром истощения и другие.


Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

отут взагалі все про СНІД зібрано
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Це по пам"яті. Так тре наново шукати, бо ссилки були на моєму компі, який вже не мій. Де їх чоловік позберігав зараз знайти не можу.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: СНІД та ВІЛ

Повідомлення mari » 04 жовтня 2011, 08:31

В рамках всеукраїнської акції "В ім'я життя" в Українському домі "Перемога" сьогодні відкрили виставку робіт людей, хворих на ВІЛ-СНІД. Як повідомляє ТВ4, на виставці представлені картини, прозові і віршовані твори та роботи з прикладного мистецтва ВІЛ-позитивних людей з Тернополя, Києва, Чернігова, Миколаєва, Одеси, Сімферополя та інших міст України. Діятиме виставка протягом тижня.

Головна мета акції "В ім'я життя" - допомогти ВІЛ-позитивним людям жити в суспільстві та отримати його прихильне ставлення. Організатори вважають, що за будь-яких обставин людина має жити повноцінно та радіти життю.

У рамках акції відбулась також презентація свічок від відомих людей Тернополя із побажаннями ВІЛ-інфікованим. В такий спосіб ці люди підтримують тих, хто живе із невиліковною хворобою.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: СНІД та ВІЛ

Повідомлення mari » 04 жовтня 2011, 08:33

Тернопіль особливо неготовий до дружби, допомоги і прорсто житття людей з ВіЛ_Снідом. Знаю таких декілька люей, їм дуже важко.
А реально на сьогодні заразитись цією хворобою не так і важко.

А що ви знаєте про СНІД?
Могли б пити з такими людьми(наприклад своєю подругою) з однієї чашки, обійматись, разом гуляти?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: СНІД та ВІЛ

Повідомлення ЗІрка » 05 жовтня 2011, 23:25

mari написав:Могли б пити з такими людьми(наприклад своєю подругою) з однієї чашки, обійматись, разом гуляти?


могла б... гуляти, спілкуватися і обійматися, а пити - ні (а якщо в неї десь ранка і в мене теж, непомітна, але може заразитися)

острах однаково б залишався, але намагалася б не показувати цього аби не образити людину
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: СНІД та ВІЛ

Повідомлення Перлинка » 06 жовтня 2011, 22:08

ЗІрка
написала дослівідоно як і я збиралась

але ще таке питання марі ,хворі снідом з якими ти спілкуєшся що ображаються ,коли з ними не хочуть з однієї тарілки їсти чи чашки пити?

якщо це була б моя подруга то також мала б подбати про мене ,навіть якщо з нею сталось таке лихо і не вимагати від мене доказів дружби ,бравади та самопожертви

просто я і з здоровими не дуже охоче питиму з одного горнятка
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: СНІД та ВІЛ

Повідомлення mari » 06 жовтня 2011, 22:19

Це я відносно написала. Ти ж з однієї кружки яке і ініші і з чоловіком певно не п"єш.
Вони як правило не признаються, бо бояться втратити ту дружбу яку мають.

А пити з однієї кружки можна.Зараження іде лише через кров. Через слину і поцілунки в губи не переходить!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: СНІД та ВІЛ

Повідомлення Перлинка » 06 жовтня 2011, 22:23

так мова вище була про те що в роті може бути ранка,чи зуби попсуті
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей