Глобальні оголошення!



Платна медицина: плюси та мінуси.

Модератор: Галина

Ви б хотіли, щоб медицина була платною?

так
9
60%
ні
6
40%
 
Всього голосів : 15

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення Alisa » 18 листопада 2010, 23:02

Мені здається, навіть якщо в нас буде функціональна страхова медицина, "подяки" нікуди не дінуться.
Для цього треба, щоб хтось українців 40 років пустелею водив, щоб не лишилося жодного Петрика :D
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення Перлинка » 18 листопада 2010, 23:12

Особисто я в платних клініках зверху нічого не даю,мені і так там раді ,думаю що більшість їхніх клієнтів відчувають те ж саме,і також зверху не платять,бо ціни ітак не дєтскі.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення Shalimar » 19 листопада 2010, 02:29

Natalinda написав: Подякувати - це сказати "дякую", а засунути 10, 100, 1000 грн. - то безумовно хабар.

если деньги давать ДО предоставления услуг - это взяточничество, а после - может быть и благодарность ;)
Перлинка написав:Махати віником кожен вміє може лиш не хоче,роблять це ті у кого виходу немає.
А який стимул лікареві розвиватись,якщо він знає що в будь-якому випадку крім зарплати йому нічого не світить?
пусть тогда идёт в дворники)
А если серьёзно - это разве оправдание??!!!
Если уж выбрал профессию доктора, если это твоё призвание - исполняй свой долг!
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення Shalimar » 19 листопада 2010, 03:06

Naya написав:Мені от більше до вподоби така модель, як в Англії. Є медичне страхування, але державне. Лікарі з високою з/п і ніхто поняття не має про хабарі.
Що скаже Шалімар про медицину в Англії?

ммм... :???: Про гос. мед. страховку не слышала, так что не скажу.. Мед. страховка есть, конечно.. Какая-то BUPA там популярна..
Уже писала, повторюсь. Медицина государственная бесплатная. В частных клиниках цены довольно высокие. Ну, например, узи будет стоить около 2000грн... При почти минимальной з/п 12000 грн. (ориентировочно)
Есть минусы и в гос. медицине, конечно же. Все приёмы ведет терапевт и почти на все жалобы выписывает парацетамол :) К специалисту не так-то просто попасть + очереди (от нескольких недель до 12-ти месяцев). Представьте.
Но всё-таки (Нам, украинцам)) грех жаловаться. В то же время, довольно много и тех, кто недоволен там мед. обслуживанием..
Отношение человечное, никто "благодарности" не ждёт :)
Также из "плюсов" - любое выписанное доктором лекарство стоит 7.50 (в фунтах). То есть то ли оно на самом деле стоит для государства (закупка или производство) 50 коп, то ли сотни фунтов - пациент платит 7.50 за единицу.
Во время беременности и год после родов - все прописанные доктором медикаменты - бесплатно.
В род. отделении многие оставляют открытки со словами благодарности...
Итого, приём, консультация, обследование, анализы - бесплатно. Покупаешь себе лекарства. Не уверена, вроде бы раковые заболевания и ЗППП лечат бесплатно.. может, еще какие-то.. специфические..
Вакцинация и профилактика - тоже не уверена. Детям точно бесплатно. Может, еще пенсионерам. Но там стоимость прививки - действительно символическая...
Из "минусов" еще вспомнила - могут быть очереди по три часа в "неотложке". Конечно, зависит от степени серьёзности тоже..
Бывает и такое, что недоглядели, неправильно диагноз поставили..
Но в целом - с Украиной не сравнить (оборудование сюда же...)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення mari » 19 листопада 2010, 11:57

От саме так все і відбувається. Я теж за хорошу приватну медицину, але в таку не вірю в УКРАЇНІ, та й пропрацювавши в приватному закладі можу сказати, що якість надання послуг там не краща. Відношення так, все інше- часто таке ж.

Окрім того , не платите ви в нас завжди за медичні послуги. Не вірю.Хіба що самі цього хочете. І аналізи можна здати безплатно і за прийом у лікаря в поліклініці не платите і т.і. Тому це неправда що все платне зараз в медицині яка щеє безплатною.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення krapk@ » 19 листопада 2010, 12:08

моя сестра 4 роки живе в Німеччині. ЇЇ страхівка оплачує все що не дорого і не складно. Наприклад, поміняли пломбу, але саму дешеву-вона заплатила їй повернули. Зробила прививку-дбає за своє здоров'я-заплатила-повернули. Там вухо дивилися і краплі за їх рахунок. Єдине що подруга зламала ногу, то теж робили безплатно (там був дуже скалдний випадок), але то вже сім'я підключилася. Справжні німці платять величезні суми страхівок, ми про таке лиш можемо мріяти. Не не вірю що в нас таке буде. Єдине на що можемо розраховувати, що опануємо професію, за яку добре платять і будемо ходити до приватників. Я вчитель а ви???? Хто зі мною на 3 вищу??? Хочу туда де по боротьбі з корупцією.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення mari » 19 листопада 2010, 22:10

[quote="Перлинка"]

Ви ж хочете щоб вас лікувала кваліфікована освічена людина,яка розвивається,читає сучасну спеціалізовану літературу,виписує журнали,користується інтернетом,їздить на семінари.Все це потребує коштів.

А який стимул лікареві розвиватись,якщо він знає що в будь-якому випадку крім зарплати йому нічого не світить?
Відповідно це впливає на якість його послуг.






Згідна! На жаль це так. При цьому ви не враховуєте велику відповідальність за здоров"я людини, якої ні в якій іншій спеціальності не має.
І ще таке- багато послуг безкоштовні є, були і будуть, але чомусь усім хочеться екстра: не чекати годинами в черзі, бути довше в кабінеті гінеколога як 10 хв, за тільки цей час він отримує зарплату,; і що є його ДОЛГОМ перед вами, щоб лікар приходив коли ви захочете і вночі був на роботі і в 8 ранку, і відкривав лікарняні коли ви хочете і багато такого іншого. І щоб це було розумно, вчено, саме нове і помічне. Не має такого.

ТО може питання в запитах? А високі запити не співпадають з тим що є і пропонують в державній поліклініці??

Але багато чого залежить від людяності лікаря як самої людини, і не всі беруть, вимагають . Так мене батько навчив і так буду свою дитину вчити. А досвід у нас чималий. Тому що я багато вчусь і плачу за це великі гроші, планую перейти на приватний рівень прийому.Та з теперішніми підприємцями хто зна хто з нас лікарів це зможе зробити??? Запрошую ВАС наперед.


Щодо Англії, я вам розкажу і здається десь уже писала. Жінка 70 років вже не йде на обстеження до гінеколога, до кардіолога та іншого вузького спеціаліста- раз в півроку, навіть як тебе щось мучить. Як вмираєш- швидка. Все решта- у черзі може бути й півдня на 7 хв. до свого лікаря на прийом. Дітям і пенсіонерам- ліки безплатні але одні з дешевших. Усе решта- приватне. А от лікпрі- на вагу золота. Більше 10 хв. ніхто на вас тратити не буде.

Тому, дорогі мої, цінуте те, що маєте. А хамам, які від вас щось вимагають вмійте гарно відповісти, хоч це часто неможливо.


А щодо СССР, то тоді заплата лікарів і їх елітність були на дуже високому рівні, тому й обслуговували краще. Старались, лікарів навчали на високому рівні, , дбали, закупляли для цієї сфери всього. А зараз???А зараз що- прирівняли до прибиральниці? Нічого не маю проти цієї професії, але чи вартувало вчитись 8 років, а ПЛАТНО хто вчився???

Наведуть лад в державі, в судах, в міліції, в жеках, в педагогіці- і буде в нас лад і в медицині і в приватній і в державній.

Але починати треба вже- з СЕБЕ
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення pepi » 20 листопада 2010, 23:42

Я маю приватного лікаря -гінеколога . І чесно кажучи задоволена. Ставлення приватника набагато відрізняється від державного лікаря . І розмова зовсім інша , бо лікар знає , що за отримані гроші він мусить викластись . І хоч знає , що якщо ти маєш змогу заплатити приватному лікареві , то відповідно повинні знайтись кошити і на аналізи і таке інше , але лишній раз мене туди ніхто ніколи не посилав, і навіть коли я інколи сумнівалась і наполягала всеж таки здати . Хоча коли ходиш до того ж державника , всерівно даєш, як то кажуть "куку в руку " . Бо без цього більшість слухати твої скарги нехочуть. Щей інколи дивляться скільки ти дала , чи ба не замало :???: Знаю , самі навчили , і шкода інколи тих лікарів, знаючи які у них зарплати , і знаю що дійсно є толкові , тільки , щоб Бог їх усім нам посилав. І знаю , як туди попадають діти папіків (тих самих лікарів ), в них місця в клініках на декілька років в перед забиті . Вчитися не хочуть , а якщо практикуються , то на живих пацієнтах .........таких інколи як ми з вами.... :scare: Не дай Бог комусь стати піддослідним кроликом .....
Мені здається , що платна медицина , повинна бути більш відповідальною, і на яку у разі чого можна подати в суд, тай навіть тих самих державників можна подати в суд , тільки треба треба бути в тому питанні компетентним і зреагувати негайно , а не коли час промайнув і твої карточки і т.д усе знищене і нічого вернути неможна .


Ідетично з моєю ситуацією , зіткнулась моєї знайомої коліжанка, правда не в нашому місті а на Хмельниччині , хтось із родичів був у більш "тверезому" стані , щоб зміг буквально відразу зреагувати , зробити гістологічне дослідження у незалежного паталога і тепер у них є серйозні підстави , щодо звинувачення лікаря . Вони подали на неї в суд. Лікар в своїй ситуаціїї поступає просто НАХАБНО , просить забрати заяву і пропонує хабаря у 5 чи 10 тиc $ , :scare: :scare: :scare: ЖАХ!!!!!!!!!! Лікар ,знаючи, що їй світить не малий срок , а їй далеко вже не 30 , а цілих 50, так нагло себе веде :?: :?: :?: :!: :!: :!:
І якщо дійсно суд винесе справедливе рішення , на користь постраждалої сторони , я буду тільки рада , що хоч хтось понесе відповідальність за свої дії......
Я звісно за платну медицину , але РОЗУМНУ , щоб це не било по кишені , тим самим пенсіонерам та звичайним вчителям та ін.перехожим , все повинно робитись поступово , а не так як приймався той самий наш податковий кодекс. І повинно врегулюватись усе ,а не тільки те що вигідно можновладцям , недумаючи про звичайний народ , який також хоче - їсти , жити повноцінно , навчати своїх дітей і відпочивати ......
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення TanenRom » 21 листопада 2010, 17:33

pepi написав:І
Я звісно за платну медицину , але РОЗУМНУ , щоб це не било по кишені , тим самим пенсіонерам та звичайним вчителям та ін.перехожим , все повинно робитись поступово , а не так як приймався той самий наш податковий кодекс. І повинно врегулюватись усе ,а не тільки те що вигідно можновладцям , недумаючи про звичайний народ , який також хоче - їсти , жити повноцінно , навчати своїх дітей і відпочивати ......

підписуюсь під кожним словом!!
просто у мене сумний досвід при спілкуванні з приватним лікарем - гінекологом - три рази у неї здавала аналізи, які підтверджували у мене венеричну хворобу, зрозуміло за аналізи гроші здерла + за кожен прийом + за те що розписала курс лікування, при цьому попередила що один курс може і не допогти. але я мала трохи голову на плечах, попитала знайомих про лікарів, і по знайомству пішла у звичайну ЖК - де аналізи виявились негативними (перездава також три рази).
шкода що не пам"ятаю прізвища даної лікарки - хотілося б вберегти усіх від неї.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення Melisa » 22 листопада 2010, 11:04

У мене теж приватний гінеколог. Порівнюючи із державним бачу вееееличезну різницю. По-перше, сам кабінет, що для мене немаловажно. По-друге, спілкування і розмова зі мною не як з гаманцем,набитим грішми, а як з дорослою чутливою жінкою. По-третє, допомога у будь-який час і кваліфікована консультація. По-четверте, турбота. справжня, не наіграна. Нещодавно була у неї на прийомі. каже: "я то можу Вам назначити такі-то ліки, але вони дуже дорогі. Давайте, пошукаєм щось ідентичне,але дешевше". Оце я розумію. :good: Вобшем, я задоволена.
РЕРІ, підтримую твою позицію.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron