Глобальні оголошення!



Платна медицина: плюси та мінуси.

Модератор: Галина

Ви б хотіли, щоб медицина була платною?

так
9
60%
ні
6
40%
 
Всього голосів : 15

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення Alisa » 18 листопада 2010, 17:38

Я категорично проти платної медицини.
Так як за кордоном, в нас все одно не получиться, бо більшість працює навіть без трудової книжки, тому й страховки не буде.
Зарплату лікарям навряд хтось підніме, а поповнювати бюджет всяким Азаровим я не хочу.
Боюсь, що получиться так, черга в касу, черга під кабінетом, оплатив державі послуги лікаря, й лікарю сунув в кишеню вдячність. Як в гінекологіїї в поліклініці на Островського.
Ще в Україні багато людей, які просто не в змозі будуть оплатити прийом до лікаря - а лівак можна сувати, можна не сувати.

Ви думаєте, якщо 100 баксів за пологи будуть офіційними, то їх приплюсують до зарплати лікарю - ніколи.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення krapk@ » 18 листопада 2010, 17:45

плюс зверніть увагу що ця платна медицина навіть фізично доступна здебільшого лиш у великих містах-більшість районних центрів і села такого доступу не мають.
Про бакси і пологи на всі 100 згідна. Там де народжувала я, зав пологового з районноого роддому власними силами і ініціативою зробив лялечку. Ясно, що на голій ініціативі далеко не заїдеш. Я дала йому "хабара" за пологи, але він обіцяв, що донечку я вже буду народжувати в новому родзалі з басейном. А це манюнє місто Дунаївці. Я прожила 10 років в Кам'янці-Подільському -це досить великий райцентр (навіть був обласним центром колись), то там є 2 палати, зроблені під євро, все інше радянські палати з радянськими ліжками і стінами і відповідним ставленням.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення гра з вогнем » 18 листопада 2010, 17:49

раніше я була проти платної і страхової медицини, а тепер не можу говорити, що я однозначно проти.

моя дитини ходить до лікара, ми платимо символічну суму за візит і всі всім задоволені.

я іду до лікаря, плачу більше ніж символічну суму - знову ж таки всі всім задоволені.
але халепа настає, коли лікар назначає узд, за яке тре заплатити далеко не символічну суму, а це ше не найскладніша процедура...

проте, якщо у нас безкоштовна медицина, значить ми усі платимо податки для того, щоб вона такою була. хто хоче - йде до платного лікаря. а хто хоче лікуватися у державній клініці повинен і там отримати надежний догляд без додаткових доплат лікарю.

так це утопія. але таку ситуацію сформували ми самі. перше ми платимо виховательці, щоб Петрик був доглянутішим, потім даруємо золотий лагцюжок першій вчительці, щоб Петрик добре вчився, а Петрик вже все бачить і розуміє, потім по наростаючій...
Виросте Петрик, вивчений хабарями і що від нього очікувати? Буде петрик лікувати без подяки? Буде Петрик лікуватися без хабаря?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення Перлинка » 18 листопада 2010, 17:59

Ви думаєте, якщо 100 баксів за пологи будуть офіційними, то їх приплюсують до зарплати лікарю - ніколи.

Так і я проти такого зразка як ти змалювала,яка ж тоді різниця ,якщо у лікаря надалі стимулу не буде.

Я за європейський зразок,він звісно ж можливий,якщо у ми у всьому наслідуватимемо їх досвід,і працювати будемо офіційно і податки платитимемо,тільки щоб те все було посильно,а не так що завтра ні з того ні з сього якимось боком вилізе платна медицина.

Питаю свою маму, яка жила в Союзі більше і свідоміше ніж я. Каже шо-шо, а медицини безкоштовної бракує зараз. Напевне таки була вона колись в нашій країні, чи то країна не наша була.



Наталінда,неможливо жити стільки часу однією ідеологією та сидячи на нафтових родовищах,звідки все фінансувалось,у лікарів так само як і в підприємців повинна бути здорова конкуренція,тоді буде розвиток.Раніше всі були більш- менш рівні ,приблизно одинаково бідні,ніхто нічого не знав та не бачив,як виривались десь за кордон,то як дич від тої чудасії.А більшість сиділи не знали що буває краще,голвне що в сусіда так само і всі задоволені.І лікарі не виключення .Та зараз медики дивляться телевізор,бачуть життя своїх коллег за кордоном,та життя коллег які працюють в приватних клініках,тому думають ,а я чим гірший?
Я на 100% не впевнена,але думаю при совдепії також давались хабарі,особливо в серйозних випадках,щоправда не в таких масштабах,бо дохтори завжди добре жили,особливо ті що займали солідні посади та мали високі звання.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення Naya » 18 листопада 2010, 18:03

Ludmila написав:Я за справжню страхову медицину,

ну от про справжню страхову медицину і переглянь фільм.

якшо все те правда, то мене така справжня страхова медицина лякає ще більше, аніж наша безкоштовна з хабарами.

Мені от більше до вподоби така модель, як в Англії. Є медичне страхування, але державне. Лікарі з високою з/п і ніхто поняття не має про хабарі.

Що скаже Шалімар про медицину в Англії?

Я не проти безкоштовної медицини. То супер.
Але проти хабарів...і за нормальну лікарську з/п.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення Перлинка » 18 листопада 2010, 18:13

перше ми платимо виховательці, щоб Петрик був доглянутішим, потім даруємо золотий лагцюжок першій вчительці, щоб Петрик добре вчився, а Петрик вже все бачить і розуміє, потім по наростаючій...
Виросте Петрик, вивчений хабарями і що від нього очікувати? Буде петрик лікувати без подяки? Буде Петрик лікуватися без хабаря?

По перше Петрику не обовязково все знати та бачити.По друге я також не палаю бажанням давти направо та наліво.
Але ситуація крива так вже склалось історично ,я бути першопрохідцем та вирівнювати її не збираюсь,щоб тим хто буде йти за мною було легче.Для мене найважливіше щоб було комфортно мені та моїм дітям.За оцінки я платити не збираюсь,буде вчитись-буде здобувати хорошу освіту,допоможу чим зможу.Не буде вчитись-най йде на будову,мої діти будуть це знати з першого класу.Вчителям даватиму лиш за уважне відношення до моєї дитини.Маю гроші даю,не буду мати -не даватиму,буду шукати інші шляхи ,але знаю що за так в нашій країні рідко коли щось робиться хороше.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення Ludmila » 18 листопада 2010, 18:42

Naya : ну от про справжню страхову медицину і переглянь фільм.

Мала змогу познайомитися зі справжньою страховою медициною і не по фільму, а на власні очі. Ізраїль, 2002 рік, ми приїхали туди на 10 днів відпочити, одна дівчинка з нашої групи захворіла, у неї виявилась дуже сильна алергія на укус якоїсь їхної місцевої комахи, її відразу на швидкій прямо з готелю відправили до клініки Тель-Авіву, ми мали змогу її навідувати і водночас побачити в яких умовах вона перебувала ( я такої чистоти, уваги персоналу в наших лікарнях не зустрічала, а все оплатила (лікування, перебування в стаціонарі 4 дні, харчування, і т. д.) ізраїльська страхова компанія, в якій ми і були всі застраховані, бо оформляли документи через ізраїльську фірму. Все що написане вище - НЕ РЕКЛАМА, а свідчення очевидця - мене. Так що я за страхову медицину саме в такому вигляді! Це гідне майбутнє!
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення гра з вогнем » 18 листопада 2010, 19:55

Справа у тому, що хочемо ми того чи ні, а діти все бачать, а ще більше розуміють.

Але тема про платну медицину.
Я теж знаю що така страхова медицина. Не райдужно.
Давайте на чистоту. Скільки ви заплатили за ту страховку на 10 днів?
Я колись за місяць заплатила біля 300 доларів. Ніц зі мною не трапилося і я з того тішуся. Але прочитавши умови тієї страховки хотілося за голову братися, тому що буде багато життєвих ситуацій не попало під страховий випадок.
За місяць триста, множимо на 12, додаємо, що страховка базова, покриває мінімум. Тобто горло і алергію вам полікують. А як не дай Боже щось серйозніше і ви вийдете за межі того що старховка покриває, то настане скрутна година, бо доведеться платити з власної кишені і за цінами закордонної платної медицини (де ви платите не лише лікарю, але й адвокату лікаря і за помиллки лікаря, які він може зробити)

Був випадок. Хлопець за програмою ворк енд тревел. Їхав у магазин на велосипеді. Збила машина, машина втікла, хлопець добре поламався, страхова відмовилася платити (щось там було. що активний відпочинок не оплачує, а туди віднесена їзда на велосипеді). Нічогенько поїздка на відпочинок йому обійшлася... як в матеріальному так і в моральному плані.

Таке може статися з будь-ким. З будь-якою страховкою. А якщо ще взяти до уваги як вам нараховують, які неполадки бувають з госпіталями і зі страховкою, коли вони домовитися не можуть...

Вам запросто відмовлять у страхуванні, якщо у вас діагностували цукровий діабет, до прикладу.
І таких випадків - море.

Плюси платної медицини. Я не можу чітко назвати ті плюси. Не знаю їх.
Мені здається, що у розвинутій країні медичне обслуговування буде кращим незалежно від того чи платне воно чи ні.
Не можу напевне стверджувати, але в Канаді медицина начебто безкоштовна. А їх лікарні нічим від америкнських, коштовних, не відрізняються. Тому однозначно говорити, що чиста палата і люб'язне ставлення лише переваги платної медицини напевно недоцільно. Це переваги розвинутого суспільства, до якого ми з нашим повальним прагненням купити собі хороші умови і хороше ставлення напевно ніколи не дійдем. Це не купується, це треба робити. І зовсім не з позиції "моя хата скраю".
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення kamisia » 18 листопада 2010, 20:36

Медицина НЕ може бути платна. Медицина ПОВИННА бути платна. Різниця в тому як платити:
Можна сплачувати податки по скандинавському типу (50% прибутку на податки) і відповідно мед. послуги безкоштовні воопше.
Можна сплачувати внески по страховому договору (100 грн в місяць з людини, наприклад) Но упасі Боже захворіти на таку болячку яка не прописана в договорі....
Можна сплачувати мізерні податки як у нас (мізерна сума із сплачених нами йде до мед. галузі) і платити за послуги лікаря "хабарями і подяками"

Що краще вирішувати нам і не нам... а владі. Я особисто за .... незнаю або податки або страховка, но то шо є зараз той безпредел то за межею реальності
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Платна медицина: плюси та мінуси.

Повідомлення Naya » 18 листопада 2010, 20:47

Я чекала, коли напише Гра про страховку і медицину в Америці
Хочу ше почути відгуки Шалімар про Англію.
Ми всі тут думаємо, вважаємо, що за кордоном завжди все краще, а чи так?
Мене вразив переглянутий фільм. Я не знаю, чи все там так і є, як показано, але саме цей фільм відбив всіляку охоту потрапити в США.

Я ше не знаю напевне, чи я хотіла б платну медицину чи безкоштовну.
Одне я знаю точно - вона й так платна. Тільки платячи так, як є - в кишеню, я почуваю себе паскудно, чесно кажучи.
Сунучи в кишеню, чи в руку... :mrgreen: ..Думаю, що для мене питання скоріше не в платній/безкоштовній медитицині, а в присутності/відсутності хабарів.

Я сама давала хабарі...так складалися обставини. Але воліла б, щоб їх не існувало.

А щодо людяності.
Я не проти подяк як таких.
Я дякувала. Нєєє, справді дякувала, а не давала хабаря. Ві душі дякувала. Я могла купити якийсь подарунок, але не знала чи людині сподобається, тому дякувала грошима.
Але терпіти не можу, коли навколо тебе ходять і чітко дають зрозуміти, або прямим текстом говорять скільки ти маєш заплатити. При безкоштовній то медицині :lol: Бо вважаю, що подяку ту саму ще треба заслужити. Якщо не даю, то може не заслужив??? Чи як то дякувати наперед?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей