Глобальні оголошення!



Біль в поясниці

Модератор: Галина

Біль в поясниці

Повідомлення Melisa » 12 травня 2010, 13:49

Дівчатка, мене вже тиждень мучить біль в поясниці. До кого то краще звернутись (з лікарів)? І чи може це бути пов"язано із носінням дитяті в слінгу (постійно). І чо дєлать? А то я починаю панікувати, так хочеться ще поносити маля в слінгу, а зважаючи на обставини, мені це заборонять робити. :( :dash:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Біль в поясниці

Повідомлення Радмила » 12 травня 2010, 16:55

Вправи, мені допомогли:
1. Лягти на підлогу ноги на крісло чи на диван. Яккщо крісло низьке поставити подушку. Повинен бути прямий кут.
_____________!
!

!

!

!
О___________!
Лежати скільки схочеш, від 5 хвилин мінімум, до 15-20. (досить розслабляє).
2. Розтяжка. Лягти стовпчиком на підлогу. Руки прямо витягнути заголову. Змістити ноги під кутом (невеликим), щоб було комфортно, але відчувалась розтяжка. 2хв вліво, 2хв вправо. Тепер ного прямо, зміщаєм корпус 2хв. вліво, 2 хв вправо.
// \ !! !!
! ! /
О О О О
!! !! \ //
3.Лягти під стіну тісно. Ноги на стіну рівно. Лежати до 10 хвилин. Починати 1,5-2 хв не більше!!!! До десяти хвилин поступово протягом тижня чи як получиться.




О__ !Н

Впринципі вправи прості, але якщо робити кожний день,то помагають добре. До вертебрологів не раджу. Все одно дитина ще маленька і підняти треба,і часом коляску витянути. Зміщення якщо вправити, а потім тяжке підняти,може статити ще гіршим.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка


Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість