Глобальні оголошення!



Де можно зробити реставрацію броне дверей?

Модератор: Галина

Де можно зробити реставрацію броне дверей?

Повідомлення Yaiti » 26 січня 2024, 21:40

Вітаю! Хочу замовити реставрацію бронедверей. Які ціни на цю послугу, і які фактори впливають на вартість? Буду вдячний за ваші поради та рекомендації в коментарях. Дякую завчасно.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 778
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Де можно зробити реставрацію броне дверей?

Повідомлення Анна123 » 26 січня 2024, 21:41

Нещодавно робив реставрацію своїх бронедверей. Ціна залежить від стану дверей і комплексності робіт. Також важливо, чи потрібно замінювати фурнітуру або замки.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 359
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Де можно зробити реставрацію броне дверей?

Повідомлення Yaiti » 26 січня 2024, 21:41

У мене був досвід з реставрацією дверей. Вартість може варіюватися в залежності від матеріалів і трудомісткості робіт. Рекомендую взяти кілька котирувань від різних майстрів, щоб порівняти.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 778
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Де можно зробити реставрацію броне дверей?

Повідомлення Pavloo » 26 січня 2024, 21:42

Yaiti написав:У мене був досвід з реставрацією дверей. Вартість може варіюватися в залежності від матеріалів і трудомісткості робіт. Рекомендую взяти кілька котирувань від різних майстрів, щоб порівняти.

Привіт усім! Я звертався в компанію «Двері-Сервіс», так як мені потрібна була реставрація броне двері ціна https://dveri-service.com.ua/prais-lyst/?lang=uk була дуже конкурентоспроможною, а якість роботи перевершила всі мої очікування.
Майстри не просто відновили первісний вигляд дверей, але й внесли модернізації, які зробили їх набагато більш надійними та безпечними. Вони не тільки відновили первісний вигляд дверей, але й посилили їх безпеку. Я задоволений такою роботою та вважаю це відмінним вибором, Рекомендую цю компнаію, як надійного партнера, який втілює у життя очікування клієнтів на вищому рівні.
Зображення
Pavloo Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 208
З нами з: 11 листопада 2020, 12:08
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Де можно зробити реставрацію броне дверей?

Повідомлення Lallika88 » 06 квітня 2024, 09:27

В нас реставрація таких дверей неможлива. Шукаємо в Дніпрі магазин, де можна придбати нові броньовані двері
Lallika88 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 56
З нами з: 06 березня 2023, 10:09
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Де можно зробити реставрацію броне дверей?

Повідомлення AnnuttkaJew » 08 квітня 2024, 10:42

Lallika88 написав:В нас реставрація таких дверей неможлива. Шукаємо в Дніпрі магазин, де можна придбати нові броньовані двері

В нас аналогічна ситуація була. Порахували, що реставрація по грошах аж занадто сильно затягне і немає сенсу взагалі цю всю справа затівати. Перевірений магазин бронедверей у Дніпрі знайшли по відгуках в мережі і там купили нові надійні захищені двері. Встановлення зайняло небагато часу і я рада, що всі роботи вже повністю завершені. З такими дверима я почуваюсь набагато безпечніше!
AnnuttkaJew Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 39
З нами з: 18 вересня 2023, 10:46
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

cron