Глобальні оголошення!



Біль у тілі

Модератор: Галина

Біль у тілі

Повідомлення Gerra » 29 серпня 2023, 21:23

Моя мама часто жаліється на постійний біль по всьому тілу. Інколи справа доходить до знеболювального. Але все ж таки я не хочу, щоб вона його постійно пила. Підкажіть, із чим може бути пов'язане виникнення цього болю та як лікуватися, щоб не зашкодити організму?
Gerra Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 28
З нами з: 21 квітня 2023, 16:09
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: хлопчик

Re: Біль у тілі

Повідомлення Inochka » 29 серпня 2023, 21:30

Якщо зараз нічого не починати робити, біль по всьому тілу може посилюватися, допомогти позбутися всіх симптомів може остеопат https://osteopath.blog/ua/vypadky/bolyt-vse-tilo.html . Це посилання на блог цього спеціаліста, де він описує симптоми та методики, з допомогою яких дана хвороба лікується. І як кажуть спеціалісти, шансів вилікуватися медикаментозно, навіть при різнонаправленому лікуванні, близькі до нуля. Так що думайте та вирішуйте.
Inochka Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 18
З нами з: 23 квітня 2023, 12:33
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Біль у тілі

Повідомлення Gerra » 29 серпня 2023, 21:33

Чесно кажучи надій на традиційну медицину та методики їх лікування, практично немає. Ми вже до них зверталися, після довготривалого лікування було короткотривале полегшення і далі всі симптоми повернулися.
Gerra Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 28
З нами з: 21 квітня 2023, 16:09
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: хлопчик

Re: Біль у тілі

Повідомлення LadyOLady » 29 вересня 2023, 00:09

Я рекомендую не влаштовувати самолікування і замість цього звернутися до професійних медичних фахівців. Важливо уникати самостійного лікування, оскільки це може мати серйозні наслідки для вашого здоров'я. Моя рекомендація - звертатися до клініки "Лікарні ЕКСПЕРТ" https://experthospital.com.ua/ яка пропонує високий стандарт медичного обслуговування та використовує сучасні методи діагностики і лікування. Тут працюють досвідчені фахівці, які гарантують точну діагностику і результативне лікування.
LadyOLady Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 31
З нами з: 12 березня 2021, 02:46
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Біль у тілі

Повідомлення лимончик » 22 грудня 2023, 18:48

Подскажите, а они могут сделать лазерную шлифовку лица? Я слышал о множестве медицинских центров, но не знаю, какой из них выбрать. Хотелось бы получить качественный сервис и максимальную безопасность.
лимончик Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 43
З нами з: 16 серпня 2023, 13:06
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: донечка

Re: Біль у тілі

Повідомлення миланочка » 22 грудня 2023, 18:49

Ну насколько я знаю, то лазерная шлифовка лица https://avicenna-medical.com.ua/lechebnye-manipulyatsii/lazernaya-shlifovka-litsa/ - это серьезная процедура, и выбор правильного медицинского центра очень важен. Я бы порекомендовал обратить внимание на медицинский центр "Авиценна". У них есть опытные специалисты и современное оборудование для проведения лазерной шлифовки лица. Они придерживаются высоких стандартов безопасности и предоставляют персональный подход к каждому пациенту. Результаты заметны после нескольких сеансов, и они долгосрочные при правильном уходе за кожей.
миланочка Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 85
З нами з: 14 травня 2015, 23:58
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Маленький мальчик

Re: Біль у тілі

Повідомлення Маруна » 22 січня 2024, 12:29

Это наверно очень больно. А с помощью массажа можно добиться хорошего результата?
Маруна Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 24 лютого 2023, 14:54
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Біль у тілі

Повідомлення Olesia » 23 січня 2024, 10:37

Да, массаж отлично оздоравливает весь организм и для лица тоже полезен. Нашла в магазине ROSgadgets шикарного качества гаджеты красоты, хочу тут подобрать массажеры https://irosgadgets.com/massazhery-dlya-litsa/ для лица и для тела также присмотрю. Тут хорошие скидки на товары и можно оформить оплату частями.
Olesia Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 91
З нами з: 25 лютого 2023, 18:59
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Біль у тілі

Повідомлення AnnuttkaJew » 15 березня 2024, 16:33

Боль может быть даже от недостатка кальция в организме
AnnuttkaJew Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 39
З нами з: 18 вересня 2023, 10:46
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Біль у тілі

Повідомлення Mirena » 16 березня 2024, 22:20

Да, вы правы. Если в костях не хватает кальция, может начаться остеопороз и это очень опасное заболевание. Нужно пройти обследование и если диагноз подтвердится, принимайте Кальцемин https://www.calcemin.com.ua/ru/calcium/ - это лучший препарат. Можете о нем почитать подробно и спросите у своего лечащего врача.
Mirena Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 49
З нами з: 26 лютого 2023, 15:39
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

cron