Глобальні оголошення!



Онкологія

Модератор: Галина

Re: Онкологія

Повідомлення мама » 09 лютого 2014, 17:14

Отже, була в гінеколога в грудні і лікувала та спостерігала ерозію як 10 коп.
Тоді в червні перед поїздкою на море пішла на профілактичний огляд. Там і виявили пухлину на ШМ 3*4 см, яку було поекрасно видно без дотаткових інструментів.

1. Чи обтяжена в Вас спадковість? Чи були випадки захворювання на рак матки чи грудей у найближчій родині?

Ні, не обтяжена
2. За словами лікарів - ота невелика ерозія спровокувала розвиток раку? Чи рак виникнув на зовсім іншій ділянці?

Не могли сказати, бо ерозія була маленька, а пухлина велика
3. Як часто після операції і лікування Вам потрібно здавати аналізи, проходити УЗД?

Спочатку щомісяці, потім через 3 міс, зараз кожні 6 місяців. Іноді здаю частіше, якщо виникають якісь сумніви чи страхи)
4. Рак виявили за допомогою мазка? Чи робились додаткові аналізи? Якщо так то які?

Пухлину було добре видно, аналіз показав 1 ст по проникненню в клітини, але по величині було поставлено 2Б
5. Чи були в Вас якись симптоми хвороби? Можливо болі? Збитий цикл?Чи все розвивалось безсимптомно?

Симптомів як таких не було ніяких, лікувала ендометріоз та ерозію. Нічого не боліло зовсім

Виявилося, що такий різкий розвиток хвороби. Мене обстежували перед хімією, виявили тільки виразку 12-п.к., всі решта органи були в порядку. А через 2 міс на операції - кисти на обохяйниках і обидві різні і великі.
Тішуся, що можу з вами спілкуватися!
мама Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 93
З нами з: 24 лютого 2012, 11:25
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 12 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: хлопчик

Re: Онкологія

Повідомлення mari » 31 березня 2014, 20:59

Дуже цікаво і повчально пише

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Онкологія

Повідомлення Марійка » 01 квітня 2014, 15:27

Моїй доні 1 рік і 10 місяців. Годувала майже місяць. І стимулюючі масажі робили, і пила багато чого, і їла для прибування молока, нічого з того не вийшло. Приймаючи ванну або душ, обмацувала себе, чи ніяких гульочок немає. Нічого не замічала. Після побиття студентів у Києві, в листопаді-грудні минулого року, після чоловікових слів, що їде в Київ, через сильні болі в лівій груді не могла навіть на бік лягти, доторкнутися було нереально, такі були сильні болі. Ніколи так мене груди ще не боліли!!! На першому обстеженні сказали, що це через те, що місячні мають бути, що ніяких грудочок немає, що це ребра, треба шукати масажиста для хребта :dash: Я що, за 13 років не знаю, як груди перед місячними болять??? Мене це обстеження не задовільнило, м'яко кажучи.
Все і докладно переповідати не буду. Зараз лікувалася в онколога, робила майже місяць тому УЗД молочних залоз, але дійшли тепер висновку, що щитовидка моя жахлива і що треба "сідати" на гормони і лікувати ще й її (сказали, що за трошки пропадуть місячні, і тоді вже нереально буде лікувати груди, тому якщо хочу зберегти серце, груди і яєчники, негайно треба лікуватися). Не хочу гормонів... І нічого поки що не роблю...
Думаю про лікування травами чи якимись настоями. Мама вже якісь рецепти знайшла і чула вже позитивні відгуки. Поживемо, побачимо, що з того всього буде...
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Re: Онкологія

Повідомлення Dribchuk » 01 квітня 2014, 16:42

Марійка я б вам порадила проконсультуватися ще у інших спеціалістів. Внас в сімї це болюча проблема. Мама вже 4й рік мучиться з проблемою набряків і болей молочних залоз, в Тернополі їй абсолютно не допомогли, посадили на сильні гормони, мама набрала вагу, сильно мучилася від тошноти і блювоти, але довготривале лікування не допомогло. Потім нам порадили звернутися в кл. св. Параскеви у Львові. Там мама пройшла обстеження і їй призначили лікування на основі трав і гомеопатії, результати дуже хороші. Набряки сильно зменшилися, болі тепер по пару днів на місяць, а не постійні. Пояснили що молочні залози дуже сильно залежні від гормонального фону тому потрібно впершу чергу стабілізувати гормональний баланс, нажаль, гормональні синтетичні препарати надто агресивні, тому зараз є високоякісні природні гормонні препарати, ціна їх вища, але якість краща, тим більше що вони не впливають на інші органи. Крім того можу вам порадити бальзам з айгербу (в інтернеті є люди які замовляють звідти, можна і самому замовити, вони здійснюють міжнародну доставку) Ми брали ось такий бальзам
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
він гарно знімає набряк, біль, підходить навіть годуючим матерям.
В мене теж проблеми з грудьми, теж маю болі. В нас зверталася в кл. Хміля, пройшла обстеження, нічого страшного не виявили, теж гормонозалежне, призначили лікування на основі природних препаратів, мінус в тому що після закінчення курсу знову починає боліти. Мені відверто порадили звертатися у Львів так як в нас мамограф показує пухлину "коли вже пізно". Але в мене все руки не доходять кудись поїхати. З гормонами в мене проблеми від початку, прогестеронова недостатність, тому, напевне, прийдеться сидіти на них, а я ніяк не відважуся. :dash: Але себе не варто "запускати", шукайте хорошого спеціаліста і все буде добре.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Онкологія

Повідомлення Vicktoria11 » 08 серпня 2016, 16:01

Спасибо за информацию
Vicktoria11 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 42
З нами з: 08 серпня 2016, 15:58
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Онкологія

Повідомлення маша12 » 15 грудня 2016, 17:17

Сегодня рак к сожалению очень распространен. Просто женщины в Украине забывают о себе, о своем здоровье думают в последнюю очень. Нужно каждые пол года ходить на плановые осмотры к гинекологу, делать маммограму на качественном оборудовании
Повідомлення Модератора М
Реклама видалена модератором
Незнание о болезни не делает Вас здоровым.
маша12 Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 8
З нами з: 09 грудня 2016, 20:03
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Онкологія

Повідомлення соня » 09 лютого 2017, 19:13

Може хтось має телефон до Туманової Оксани Романівни?Зав.1 хірургічним відділенням в онкодиспансері.Дуже потрібно.
соня Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 13 травня 2014, 07:16
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 5 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Онкологія

Повідомлення Мілочка » 10 лютого 2017, 21:26

соня написав:Може хтось має телефон до Туманової Оксани Романівни?Зав.1 хірургічним відділенням в онкодиспансері.Дуже потрібно.
якщо ще треба то пишіть.
Любіть життя! Не замикайтесь на проблемах, і хоча доля часом так прижме...Ми не святі.. у кожного знайдеться промах. Не помиляється лиш той хто не живе.
Мілочка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 03 червня 2013, 19:35
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Онкологія

Повідомлення Sportsmenka » 28 вересня 2017, 16:12

Мрачненько тут у вас. Внесу долю оптимизма: рак можно победить. У меня был рак молочной железы и я знаю, как это. Страшно, очень. В голову лезут мысли о смерти, а попытки родных и друзей тебя приободрть и вытащить с того света – вызывают только раздражение. В итоге меня практически насильно парень увез лечиться в Киев. Да ещё и в частную клинику. Там мной занялась Юлия Борисовна Желтоножская – та, кто удалил опухоль. Мне ещё в какой-то мере повезло что ли – доброкачественная опухоль, ещё операбельная. По итогу все было хорошо: вылечили. И было очень стыдно: и перед семьей, и перед друзьями, и перед Юлией Борисовной, которая намучилась с моим полным неверием в выздоровление. Но чудеса случаются – я здорова. И это главное)))
Рак так и не вернулся.
Sportsmenka Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 13 жовтня 2016, 12:18
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Онкологія

Повідомлення nelly » 28 вересня 2017, 17:02

рак я так розумію, що цe злоякісна пухлина. Якщо у Вас була доброякісна то хіба цe рак?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей