Глобальні оголошення!



Онкологія

Модератор: Галина

Re: ОНКОЛОГІЯ

Повідомлення мешканка » 12 травня 2011, 08:57

нещодавно чула на лекції по ГВ, що жінка, яка народила і вигодувала груддю щонайменше до року трьох дітей ніколи не матиме раку молочної залози...цікава інфа, можливо хтось має більше інформації?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: ОНКОЛОГІЯ

Повідомлення oksana.tesliuk » 12 травня 2011, 12:24

Моя сестра після тридцяти мала дрібні ущільнення на грудях. На той момент у неї була 10-річна донька. Після народження сина і ГВ всі ущільнення зникли і більше не з'являлися. Її сину вже 8 років, а сестрі - 40.
Мабуть щось в тому є...
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Онкологія

Повідомлення malyshka1612 » 15 серпня 2012, 20:30

в мене в родині були хворі з діагнозом "рак молочної залози" (моя бабця і її тьотка). обоє пережили операції з видалення грудей.
бабця спочатку втратила одну, через 2 роки і другу... бабця жива. досить активна. напевно через те, що не втрачає віри в себе і в Бога
після такого я ходила на консультації до мамолога. каже періодично перевірятись.

знайома минулого року пережила операцію з діагнозом "рак матки". почувається добре (принаймі так каже), але також не втрачає надію і випромінює енергію, не покладає рук і насолоджується життям.

напевно такі хвороби від нас не залежні, але ми можемо старатись боротись з ними і насолоджуватись кожним прийдешнім днем.
malyshka1612 Офлайн


 

Re: Онкологія

Повідомлення Lenysa » 15 серпня 2012, 20:37

моїй тьоті видалили одну грудь з таким же діагозом, поки що нормально, але робити нічого не може однією рукою.
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Онкологія

Повідомлення malyshka1612 » 15 серпня 2012, 21:10

Lenysa написав:робити нічого не може однією рукою.


в бабці така ж проблема була зразу після операцій, тепер вже якось легше. але старається менше тяжесті таскати і підняти вверх руку також важкувато. але років 8 (точно не памятаю) після операції вже пройшло вроді

головне не падати силами і вірити що все буде добре!
malyshka1612 Офлайн


 

Re: Онкологія

Повідомлення Lenysa » 15 серпня 2012, 21:19

так страшно дивитись на неї, вона ще молода а вже такі проблеми
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: Онкологія

Повідомлення мама » 08 лютого 2014, 23:07

В мене рак ШМ виявили два роки тому, на черговому огляді в гінеколога, до якого я ходила перед тим регулярно і лікувала невелку ерозію. Також вявили онкогенні штами ПВЛ 16 та 18 типу.
Зайшла мова про операцію, але на той момент пухлина була неоперабельна і потрібна була хіміотерапія.
Тут я й дізналася, що таке пекло насправді. 2 курси сильноі хіміі призвели до пораження цнс, я не оріэнтувалася в просторі, майже повністю втратила зір (потім частково відновився), тиждень спала по годині і то тільки після дімедролу в/м. Швидка просто розводила руками, коли чула, що я після хіміі - таким людям ім нема чм зарадити :cry:
Але все минулося і можна вже було оперувати. 3 операціі одночасно, але і це пережила. 5 тижнів променевоі терапіі, незамітно і пів року лікування минуло.
Після хіміі впало волосся, пригадую, як почало відростати-густе ікучеряве, так приэмно, як вітер розвівав:-) Так і досі відрізати рука не піднімаэться:-)
Було важко, жахливо важко і страшно, але я гнала весь негатив геть від себе і іншим помагала справитися з цим.
Так і досі серце тьохкаэ при кожному аідвідуванні онкодиспансеру, при кожній здачі аналізів, але я не здаюся, бо в своі 31 ще хочу щось в житті досягти. І жити маю для кого - для 6-річного сина ближчоі людини за маму немаэ:-)
Тішуся, що можу з вами спілкуватися!
мама Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 93
З нами з: 24 лютого 2012, 11:25
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 12 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: хлопчик

Re: Онкологія

Повідомлення Sms » 08 лютого 2014, 23:59

мешканка написав:нещодавно чула на лекції по ГВ, що жінка, яка народила і вигодувала груддю щонайменше до року трьох дітей ніколи не матиме раку молочної залози...цікава інфа, можливо хтось має більше інформації?


мушу Вас розтроїти, це не правда. Моя бабуся рік тому перенесла операцію на видалення груді через рак. Хоч і годувала своїх дітей тільки грудьми. За наймолодшого казала, що до 4 років запивав їжу грудним молоком. Тому, напевне це більше пропоганда довгого грудного вигодовування....
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Онкологія

Повідомлення Sms » 09 лютого 2014, 00:01

мама написав:В мене рак ШМ виявили два роки тому, на черговому огляді в гінеколога, до якого я ходила перед тим регулярно і лікувала невелку ерозію. Також вявили онкогенні штами ПВЛ 16 та 18 типу.


Я дуже вибачаюся, чи можна вам задати питання в пп щодо цього? Якщо Вам не тяжко про це говорити.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Онкологія

Повідомлення mari » 09 лютого 2014, 01:05

Мама, усе так серйозно, в минулій темі ми розпочали про це говорити, і я дуже рада що ви ділитесь з нами про це.
це ТАК ВАЖЛИВО, СТО РАЗ ДЯКУЮ :rose:
Горжусь що Ви у нас усіх є. Ви наш маяк!!! :love:
Відверто кажучи навіть я, маючи медосвіту розгубилась б на 1 кроці, як ви змогли все перебороти???
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість