Глобальні оголошення!



Онкологія

Модератор: Галина

Re: Онкологія

Повідомлення Dashko » 09 лютого 2014, 01:38

Sms написав:
мешканка написав:нещодавно чула на лекції по ГВ, що жінка, яка народила і вигодувала груддю щонайменше до року трьох дітей ніколи не матиме раку молочної залози...цікава інфа, можливо хтось має більше інформації?


мушу Вас розтроїти, це не правда. Моя бабуся рік тому перенесла операцію на видалення груді через рак. Хоч і годувала своїх дітей тільки грудьми. За наймолодшого казала, що до 4 років запивав їжу грудним молоком. Тому, напевне це більше пропоганда довгого грудного вигодовування....

Тривале годування зменшує ризик.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Онкологія

Повідомлення мама » 09 лютого 2014, 09:00

Я знала, що тільки я опущу руки - не зберу себе докупи вже ніяк і цим прискорю розвитик раку, я два тижні, поки лікарі вирішували, що і як робити, нікому нічого не казала, тихо в кутку плакала. Це сталося якраз перед поіздкою на море, яку я виграла в себе на роботі як викладач року.
Але дівчата, попри все, дякую богу, що дав шанс, що не втратила віру. 8 років тому ми з моім першим 6-місячним сином йшли в поліклініку і на переході машина з рук вибила коляску. Так, на Зелені свята, в мене з'явився Ангел, а дізналася, що таке справжній мороз по шкірі, як це насправді серце кров'ю обливаэться і як це вити від безпорадності,
Здалася на волю божу, адже дитина народилася на 33 тижні, сильна кровотеча, шансів 0, 9 днівв штучнті вентиляціі, 2 місяці лікарні, де мусіла сама носити і доглядати диитиину після такого КР.
Але натішитися не встигла...
Бог не дав впастии у відчай, вимолила рівно за 9 міс собі дитятко, заради якого борюся за здоров'я зараз.
Головне-не опускати рукии і вірити, вірити...
Тішуся, що можу з вами спілкуватися!
мама Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 93
З нами з: 24 лютого 2012, 11:25
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 12 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: хлопчик

Re: Онкологія

Повідомлення мама » 09 лютого 2014, 09:02

Sms, дівчата, питайте все, що цікавить. Зараз я про це можу говорити, як про грип. Буду рада чимось допомогти.
Тішуся, що можу з вами спілкуватися!
мама Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 93
З нами з: 24 лютого 2012, 11:25
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 12 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: хлопчик

Re: Онкологія

Повідомлення Marichka » 09 лютого 2014, 09:43

Мама,хай вам Бог і надалі допомагає!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Онкологія

Повідомлення mari » 09 лютого 2014, 11:14

Мама, може вам допомогти чимось?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Онкологія

Повідомлення мама » 09 лютого 2014, 11:21

mari написав:Мама, може вам допомогти чимось?

Дякую за турботу))) Мені дуже приємно) :rose:
Тішуся, що можу з вами спілкуватися!
мама Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 93
З нами з: 24 лютого 2012, 11:25
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 12 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: хлопчик

Re: Онкологія

Повідомлення mari » 09 лютого 2014, 13:10

Мама, а чи є в онкодиспансері групова терапія, психолог, групи чи клуби в Тернополі підтримки від тих жінок які це пережили і змогли в самих складних життєвих обставинах виздоровіти?
Чула що щось таке ніби є в готелі Тернопіль.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Онкологія

Повідомлення мама » 09 лютого 2014, 15:10

mari, я з Франківська, тут в ОД такого нема, жінки так мало знають про хворобу, впадають у відчай і цим собі тільки шкодять.
Тішуся, що можу з вами спілкуватися!
мама Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 93
З нами з: 24 лютого 2012, 11:25
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 12 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: хлопчик

Re: Онкологія

Повідомлення mari » 09 лютого 2014, 16:27

ага, та в нас теж здається в ОД не має такого, на жаль.
Розкажіть за тих жінок що були з Вами в палаті під час вашого л-ня. Як довго лікування тривало? Весь час ви були в лікарні чи вдома?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Онкологія

Повідомлення Sms » 09 лютого 2014, 17:04

мама написав:В мене рак ШМ виявили два роки тому, на черговому огляді в гінеколога, до якого я ходила перед тим регулярно і лікувала невелку ерозію. Також вявили онкогенні штами ПВЛ 16 та 18 типу.
Зайшла мова про операцію, але на той момент пухлина була неоперабельна і потрібна була хіміотерапія.
Тут я й дізналася, що таке пекло насправді. 2 курси сильноі хіміі призвели до пораження цнс, я не оріэнтувалася в просторі, майже повністю втратила зір (потім частково відновився), тиждень спала по годині і то тільки після дімедролу в/м. Швидка просто розводила руками, коли чула, що я після хіміі - таким людям ім нема чм зарадити :cry:
Але все минулося і можна вже було оперувати. 3 операціі одночасно, але і це пережила. 5 тижнів променевоі терапіі, незамітно і пів року лікування минуло.
Після хіміі впало волосся, пригадую, як почало відростати-густе ікучеряве, так приэмно, як вітер розвівав:-) Так і досі відрізати рука не піднімаэться:-)
Було важко, жахливо важко і страшно, але я гнала весь негатив геть від себе і іншим помагала справитися з цим.
Так і досі серце тьохкаэ при кожному аідвідуванні онкодиспансеру, при кожній здачі аналізів, але я не здаюся, бо в своі 31 ще хочу щось в житті досягти. І жити маю для кого - для 6-річного сина ближчоі людини за маму немаэ:-)


Питання такого плану:
1. Чи обтяжена в Вас спадковість? Чи були випадки захворювання на рак матки чи грудей у найближчій родині?
2. За словами лікарів - ота невелика ерозія спровокувала розвиток раку? Чи рак виникнув на зовсім іншій ділянці?
3. Як часто після операції і лікування Вам потрібно здавати аналізи, проходити УЗД?
4. Рак виявили за допомогою мазка? Чи робились додаткові аналізи? Якщо так то які?
5. Чи були в Вас якись симптоми хвороби? Можливо болі? Збитий цикл?Чи все розвивалось безсимптомно?

Вибачте, що стільки питань... Дуже хвилююча тема, думаю для багатьох жінок. Однак ми так мало знаємо про неї...
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей