Глобальні оголошення!



Як ви відноситеся до лабораторії Сінево?

Модератор: Галина

Re: Як ви відноситеся до лабораторії Сінево?

Повідомлення Галинка 13,06 » 21 вересня 2015, 22:59

Перед вагітністю періодично здавала аналізи і була задоволена на 100%, зручно було що не треба було йти по результати вони приходили на емейл)Ціни високі але обсглуговування на високому рівні і якість аналізів )
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Як ви відноситеся до лабораторії Сінево?

Повідомлення Dribchuk » 21 вересня 2015, 23:07

А я останній раз в них розчарувалася в плані обслуговування((( ми прийшли з малою, в неї була температура і ми якраз проходили курс уколів, нам дуже треба було здати аналіз, але мала сильно боялася і плакала, вірніше плакала то легко сказано, верещала. Ні я ні тато заспокоїти її не могли, то нас просто попросили вийти бо ми перелякаємо всіх людей, і відмовилися брати аналізи. Я вважаю то непрофесійно так робити, я розумію що з орущою дитиною важко працювати, але аналіз здати було дуже важливо бо зайшли в глухий кут з лікуванням. :dash: врешті ми брали пробірку з румеду і нам в лікарні медсестра набирала. До того в мене до Сінево ніколи претензій не було, доречі ціни там на деякі послуги на 10-30 грн дешевші ніж в румеді і леонардо.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Як ви відноситеся до лабораторії Сінево?

Повідомлення angela_mommy » 23 вересня 2015, 16:47

Dribchuk написав:А я останній раз в них розчарувалася в плані обслуговування((( ми прийшли з малою, в неї була температура і ми якраз проходили курс уколів, нам дуже треба було здати аналіз, але мала сильно боялася і плакала, вірніше плакала то легко сказано, верещала. Ні я ні тато заспокоїти її не могли, то нас просто попросили вийти бо ми перелякаємо всіх людей, і відмовилися брати аналізи. Я вважаю то непрофесійно так робити, я розумію що з орущою дитиною важко працювати, але аналіз здати було дуже важливо бо зайшли в глухий кут з лікуванням. :dash: врешті ми брали пробірку з румеду і нам в лікарні медсестра набирала. До того в мене до Сінево ніколи претензій не було, доречі ціни там на деякі послуги на 10-30 грн дешевші ніж в румеді і леонардо.



Ціни наразі й дійсно дорогі. Зараз всюди дорого. Не дорого у міській поліклінніці, але я туді ані ногою! Скупий платить двічі нажаль. З дітьми там взагалі не вміють працювати, мала потім жалілась на біль у пальці. А мені таке не треба. Сподіваюсь, що Сінево не змінить свою цінову політику.)
Какое это счастье, что у меня есть дочка, красивые глаза и пухленькие щечки, веселая улыбка и звонкий детский смех и этот человечек дороже в мире всех! :-*
angela_mommy Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 16
З нами з: 10 серпня 2015, 08:47
Звідки: Киев
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: У мене донечка Іринка))

Re: Як ви відноситеся до лабораторії Сінево?

Повідомлення erinaceus » 23 вересня 2015, 18:59

Dribchuk Мда, нічого собі. Так би не мало бути. В нас малий теж завжди плаче сильно, але не відмовляли ніколи. Ну а сервіс в них в загальному не такий і ідеальний. Але то більше від людини залежить. Хтось вихованіший, хтось не панькається. Але багато людей в них радяться щодо аналізів, то це їх видно дуже нервує. Бо вони не мають права надавати консультації. Але ж це можна якось спокійно пояснити, а вони зазвичай не дуже терпляче відповідають. Ну короче, людський фактор присутній всюди. Але менеджмент мабуть був не дуже задоволеним таким обслуговуванням...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Як ви відноситеся до лабораторії Сінево?

Повідомлення Наталия Т » 15 жовтня 2015, 22:11

в деяких регіонах позитивно, адже не завжи можна швидко зробити аналізи.
Наталия Т Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 23
З нами з: 20 травня 2014, 14:44
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: Хлопчик - Антон

Re: Як ви відноситеся до лабораторії Сінево?

Повідомлення Счастливая » 03 листопада 2015, 18:12

я вам, девочки, так хочу сказать, бесплатный сыр бывает только в мышеловке, не стоит сейчас рассчитывать на дешевую или бесплатную медицину, за нормальное качество всегда надо платить. Я лично никогда не экономлю на делах, связанных с медициной и здоровьем, а в Синево обслуживаюсь не первый год, цены возможно, дороже чем в некоторых лабораториях, но оно того стоит. Результаты анализов у них всегда верные, делают их всегда вовемя, согласно регламенту, расписанному на сайте, да и медсестры очень вежливые и обходительные!
Счастливая Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 02 листопада 2015, 17:51
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Як ви відноситеся до лабораторії Сінево?

Повідомлення Kisja » 03 листопада 2015, 19:36

н арахунок вірності результатів - я не зовсім впевнена.
Вам коли небудь видавали результати завірені мокрою печаткою/підписом чи відпрпавляли в електронному вигляді підписані ЕЦП?
таких фірмових кольорових бланків я можу надрукувати "мільйон". А якщо раптом результати невірні і в результаті цього комусь неправильне лікування назначили а ще чого доброго нашкодили здоров'ю, що тоді?
П.С. я не критикую саме цю лабораторію, просто в мене виникає питання достовірності результатів лабораторних аналізів взагалі? Якій лабораторії можна довіряти?
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Як ви відноситеся до лабораторії Сінево?

Повідомлення МамусяВладусі » 03 листопада 2015, 23:35

Sms написав:На Чайківського в новобудові за Синево, що біля обнови відкрився новий мед центр Йдемо туди з малечею до педіатра. Там беруть всі аналізи. Відпишусь потім :yes:

Скажіть будь-ласка там аналіз калу на глисти беруть?
МамусяВладусі Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 139
З нами з: 22 жовтня 2014, 22:27
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 49 раз.
Діти: Владик

Re: Як ви відноситеся до лабораторії Сінево?

Повідомлення Ivanka89 » 04 листопада 2015, 18:48

а мені сподобалось у Сінево, нажаль мало приватних нормальних лабораторій. мені подобається в першу чергу відношення до пацієнта. адекватне до кожного. може мені так пощастило потрапити, але у міській поліклініці в нас була терапевт взагалі жах. а результати точністю не вірізнялись. переліковувались потом, а в Сінево дали реальну картину здоров'я сина. лікар потім правильний курс лікування назначив дивлячись на результати з Сінево.
Ivanka89 Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 2
З нами з: 04 листопада 2015, 18:33
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Як ви відноситеся до лабораторії Сінево?

Повідомлення Shtora1488 » 24 березня 2016, 18:56

а можна будь ласка детальніше?
Shtora1488 Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 17
З нами з: 18 березня 2016, 12:40
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron