Глобальні оголошення!



Догляд за вінірами

Модератор: Галина

Догляд за вінірами

Повідомлення Olesh » 11 червня 2024, 15:20

Я нещодавно встановив вініри і тепер шукаю інформацію про те, як правильно за ними доглядати, щоб зберегти їх білизну та естетичний вигляд. Чи є якісь особливі рекомендації щодо чищення зубів з вінірами або продукти, яких варто уникати? Також цікавить, як часто потрібно відвідувати стоматолога для підтримки гарного стану вінірів. Дякую за будь-які поради!
Olesh Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 169
З нами з: 26 вересня 2020, 07:55
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Дівчина та хлопчик

Re: Догляд за вінірами

Повідомлення Erratum » 11 червня 2024, 15:52

Догляд за вінірами дійсно важливий для їх довготривалого використання та збереження естетичного вигляду. По-перше, рекомендую використовувати м'яку зубну щітку і пасту без абразивних частинок, щоб не пошкодити поверхню вінірів. Уникайте продуктів, які можуть сильно фарбувати зуби, таких як кава, червоне вино та соєвий соус. Щоб дізнатися скільки коштує вініри https://dante.com.ua/protezuvannya-zubi ... viniry-ua/ і отримати додаткові рекомендації по догляду, я звернувся до стоматологічної клініки D.Ante. Вони надали мені всю необхідну інформацію та поради щодо догляду за вінірами. Також не забувайте регулярно відвідувати стоматолога для професійного чищення і огляду, щоб підтримувати ідеальний стан вашої усмішки.
Erratum Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 202
З нами з: 21 лютого 2022, 12:07
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Двоє.


Повернутись до Здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron