Глобальні оголошення!



ЖЕК. Чи задоволені ви його роботою?

як організувати побут, побут з дітьми, наші будні, відпочинок...

Модератори: олеся, Любов

ЖЕК. Чи задоволені ви його роботою?

Повідомлення Sms » 31 березня 2014, 13:58

Дівчатка, хотіла б підняти питання роботи ЖЕКів. Справа втім, що своїм жеком Благоустрій я задоволенна. Прибирають, миють, на майданчик дитячий пісок завозять. Але от є такий ЖЕК на 15 Квітня "СОВР" (Може є мешканці будинків, які він обслуговує). Так от ми ходиму в гості на майданчик до друзів на Куліша 8. Цей будинок обслуговує даний ЖЕК. Там завжди купа молоді вдень,бо поруч 26,27 школи, які пьють, курять, їдять соняшник. Все це сміття валяється по всьому дворі. Минулого року після численних скарг в ЖЕК, які не спрацювали, ті мами з татами, які гуляють там з дітьми, самі прибирали територію. Але чи на довго.... Адже жодного сміттєвого баку немає... Отож ЖЕК морозиться колосально. Сьогодні вирішала пожалітися, пішла до гол.інженера. А той мені сказав, що скарги від людей, що не мешкають у тому будинку йому до лампочки. Жильці цього дому не жаліються. І що нема чого шастати по чужих дворах... Я вирішала поборотися. Тому написала всім можлививим жильцям цього дому у соц мережі, з проханням звернутися зі скаргою на бруд у дворі. І вимагати поприбирати на цьому тиждні. Як ні, то хочу створити прецедент з пресою на весь Тернопіль. Щоб втрутилась Міська рада, як потрібно буде. Бо це переходить всякі межі!!!. В мене в мами двір теж межує з 28,29 школами і молодь теж зависає у дворі, теж смітить, але ЖЕК Вікторія все вправно прибирає.
Може на форумі є форумчанки, двори яких обслуговує цей "СОВР"? Чи задоволені ви ним? Та й загалом, питання до всіх: Як Ви оцінюєте роботу Вашого ЖЕКУ? Особливо чистота та охайність дит.майданчику.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: ЖЕК. Чи задоволені ви його роботою?

Повідомлення Галина » 31 березня 2014, 15:15

В нас обслуговує жек Люкс. Прибирають щодня, але в нас в дворі прибиральниця того жеку живе, то завжди чисто. Мене не влаштовує дирявий асфальт (обіцяли ще 3 роки тому перестелити, а літом почула від начальниці нащо той асфальт новий, будуть діти коліна бити. :crazy: Як на мене на рівному асфальті менше травм ніж там, де камінці стирчать і ямка на ямці) на майданчику і гірка-замок (таких тепер багато у різних дворах стоїть), в нас вона стоїть тупо на камінчиках, не зайементована, а так на асфальт поставлена і камінцями підставлена, щоб не рухалася. Як приходять працівники щось ремонтувати, то спочатку на качелях насидяться, пивка поп’ють, мати погнуть, а тоді приступають. Але думаю, що то майже всюди так...
Sms, мені дивно, що люди не жаліються. Тим більше мами молоді.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: ЖЕК. Чи задоволені ви його роботою?

Повідомлення Sms » 31 березня 2014, 15:42

Галина, жалілися минулого року точно. Але в ітозі прибирали самі. Цього року ніби і тепло вже, але тепло нестабільне, тому тільки-тільки всі починають гуляти довше з дітками. Говорила з знайомою , вона каже, що треба писати офіційну скаргу від жильців дому в 4-5 екземплярах на ЖЕК, копії в Міську раду і пресу.Реєструвати в ЖЕКу, що прийняли і тоді вони зачухаються. Я просто в шоці. В мене двір межує з стадіоном 19-20 школи. Купа учнів 10-11 класів на перекурі в нас в дворі. Але такої свалки нема. Кожного ранку бачу прибиральницю, яка викидає сміття з урни на майданчику і замітає. А тут... :dash:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: ЖЕК. Чи задоволені ви його роботою?

Повідомлення sky » 31 березня 2014, 15:43

А в нас ОСББ і нема ніяких проблем, ну майже :hi:
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: ЖЕК. Чи задоволені ви його роботою?

Повідомлення svetla » 31 березня 2014, 21:34

ЖЕК №"Люкс-3".В загальному роботу ЖЕКу оцінюю як задовільно-добру (в залежності від виду послуг). Перед під'їздами щодня бачу як в садок йду,що прибирають. Під'їзд по-графіку миють. Двір,де дит.майданчик також трохи тримають в належному стані. От пісок привезли, пофарбували,що треба було. Хотілось би щоб ,наприклад, сітку поміняли,де м'яча крають,бо там до неї можна покалічитися. А ще б здалася одна гірка (типу замку). Двір розрахований на два будинки. Але і з третього будинку з двох під'їздів,що виходять саме у наш двір,діти також граються.Є нарівності (невеликі ями) в дворі,які можна б було вирівняти. Люки можна обгородити( в дворі їх більше трьох),по них просто бігають діти(я шось ними дуже нажахана).
Заїзд в двір - це ЖАХ :scare: . Але перші два під'їзди на заїзді з сусіднього будинку,в якому ОСББ. То ніяк про той асфальт не можуть домовитися :dash:
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: ЖЕК. Чи задоволені ви його роботою?

Повідомлення Кокетка » 31 березня 2014, 23:39

заїзди має робити жек? чи ті що роблять дороги? бо в нас жах а не заїзд
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: ЖЕК. Чи задоволені ви його роботою?

Повідомлення taranjka » 31 березня 2014, 23:42

1580 - номер міськради, де я жаліюся на роботу ЖЕКу. наразі помагало і повільно, але робили свою роботу
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: ЖЕК. Чи задоволені ви його роботою?

Повідомлення Marichka » 01 квітня 2014, 09:06

А як платиться ЖЕКу?То від квадратних метрів?Ціна у всіх одинакова,чи різна?Може не по темі,але зараз якраз мені це цікаво.А ОСББ дорожче виходить?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: ЖЕК. Чи задоволені ви його роботою?

Повідомлення Sms » 01 квітня 2014, 09:29

taranjka написав:1580 - номер міськради,

ще б з мобільного на ньог можна було б додзвонитись :dash:
Marichka написав:А як платиться ЖЕКу?


наскільки я знаю то від площі і від кількості мешканців.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: ЖЕК. Чи задоволені ви його роботою?

Повідомлення nadusha » 01 квітня 2014, 11:30

В ОСББ я плачу 57,38 (двокімнатна квартира). Прибирають добре, сніг чистили, посипали, сміття забирають... Якщо є якась потреба - наймають робітника, беруть чек - і ОСББ повертає ті кошти (в теорії). В нас дворик маленький, то щоб страшно було налузано-насмічено, то нема такого. Якщо сидять якісь зайшлі, то завжди просимо прибрати за собою (пляшки, обгортки).

В нас в дворі проблемка - два роки тому розрили спуск до дороги, ремонтували теплотрасу. То і грибок, і пісочницю, і сходи позривали, позрізали дерева, що росли на спуску і прикривали дорогу... Говорили, що все буде,як до ремонту... Грибок, пісочницю поставили на місце, сходи поставили погано, частина пошкоджена, дерев не посадили. Тепер спуск до дороги дуже відкритий. Думали посадимо якісь дерева, але гарантії, що наступного року не розриють знов - нема. Огорожу ставити - треба багато коштів вложити, а як знов розриють?
Думаємо з сусідками над "тином". Хтось плів "тин"? Які то палиці треба - ліщину? Ще як варіант - закопати наполовину шини.

Ще недавно на Дружбі бачила як гарно люди зробили коло під"їзду зі старих шин пальму, пофарбували - то гарно так! :yes:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Далі

Повернутись до Побут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей