Глобальні оголошення!



Енергозберігаючі та інші лампочки

як організувати побут, побут з дітьми, наші будні, відпочинок...

Модератори: олеся, Любов

Енергозберігаючі та інші лампочки

Повідомлення happymami » 23 жовтня 2011, 03:09

Яким ви надаєте перевагу? Чому? Яких фірм лампочки купуєте? Скільки вони зараз вартують?
Я раніше кинулася в моду на енергозберігаючі. Правда, для проби взяла лише дві. Одну скоро поламала. Вона була у формі спіральки, а я її вкручувала в лампу і засильно крутнула - вона трісла. Інша - нарешті чомусь згоріла. Правда, років певно три-чотири таки прослужила. І не факт, що вона була не бракована та фірмова, бо інколи світло в ній ніби дрижало

Після того, як в мене в хаті за останній місяць згоріло дві лампочки - я вирішила таки переходити на енергозберігаючі, а не совєтські 60-100-ватки. Точкових світильників у мене практично нема, тому про такі галогенні лампочки не знаю нічого. Якшо згорять - купує хтось інший но не я

А хто шо знає, про енергозберігаючі? Кажуть, вони шкідливі, бо мають ртуть всередині... То правда? А економія таки виходить? Вони довго служать вам?
Люди кажуть, що Філіпс найкращі. А будь які лампочки львівського виробництва (кажись таки львівського) - на дві секунди...
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Енергозберігаючі та інші лампочки

Повідомлення TanenRom » 23 жовтня 2011, 10:03

у нас всюди енергозберігаючі - економія відчутна - у нас електроплита ,сидимо ми постійно до 12-1 ночі, тобто світимо довго в місяць насвічуємо 170-210 КВт.
як переїхала була до батьків, то в кімнаті де я часто сиділа горів світильник з нашими радянськими лампами - за місяць насвітили 300КВт, на наступний місяць тато поміняв всі 4 лампи на енергозберігаючі - насвітили 150КВт - різниця відчутна.
Тато купляв здається Максимус - на пачці гарантія 5 років, чи якось так - в нас одна лампа перегоріла швидше, то тато взяв пачку і в магазині якому купував без проблем йому поміняли на нову - тому треба пачки зберігати і пам"ятати де купляли.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Енергозберігаючі та інші лампочки

Повідомлення flower » 23 жовтня 2011, 10:13

у нас вже рік з половиною світять,відколи переїхали, фірми незнаю певне філіпс, треба десь пачки пошукати, бо як писалаTanenRom якщо перегорить можна поміняти. чула шо шкідливі, але ну їх з тою шкідливістю, шо зараз не шкідливе? економія є звичайно, ми електрики багато їмо :grin: 200 грн не менше за світло йде, а якби були ще й звичайні лампочки то уявляю собі....
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Енергозберігаючі та інші лампочки

Повідомлення Льоля » 23 жовтня 2011, 11:49

я ті лампочки які саме більше включаю то маю енергозберігальні , дійсно економія, всіх інших прості лампочки , але коли енергозберігаючі перегоряють треба відкривати всі вікна і іти з хати бо противний запах дуже сильний.
Льоля Офлайн


 

Re: Енергозберігаючі та інші лампочки

Повідомлення flower » 23 жовтня 2011, 11:59

Льоля а що у вас за лампочки такі? Там де я раніше жила також було пару енергозберігаючих і перегоріли були 2, але запаху ніякого не було точно. Може то від виробника залежить? :?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Енергозберігаючі та інші лампочки

Повідомлення happymami » 23 жовтня 2011, 14:45

Ага. І в мене коли згоріло - то не смерділо :? . Вау. Виявляється, ше й такі нюанси бувають :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Енергозберігаючі та інші лампочки

Повідомлення TanenRom » 23 жовтня 2011, 14:46

і в нас нічого не воняло - просто переставала світити і все.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Енергозберігаючі та інші лампочки

Повідомлення irinka » 31 травня 2012, 12:26

В нас вдома всі лампочки енергозберігаючі, спочатку було тільки декілька, а потім поступово змінили всюди-порахували і дійсно так економніше :clapping: правда, незнаю якої фірми. :=): Також одного разу була перегоріла, то чоловік ходив міняти і поміняли по гарантії безкоштовно. :yes: Головне запамятати в кого і коли брали.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Енергозберігаючі та інші лампочки

Повідомлення taranjka » 22 січня 2015, 18:03

в кого там муж в лампочках розуміються? :wink: хочу перейти на діодні. але як глянула - а їх там ого - і форм різних і циферки дивні :crazy: і ціна канешно :crazy:
які там відповідники до простих? шо від форми залежить? там є якісь білі і якісь не дуже білі :confused: де купяєте? хтось з китаю собі замовляє? по скільки?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Енергозберігаючі та інші лампочки

Повідомлення Natalinda » 22 січня 2015, 18:11

О якщо хтось розуміється то про оці щось скажіть про лампочки люмінісцентні енергозберігаючі NOVA
У нам такі. нейтральний свет пише на них. Ну і пише що економія 85%
Брали суто через ціну чесно кажучи
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Побут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron