Глобальні оголошення!



Чи сортуєте ви сміття?

як організувати побут, побут з дітьми, наші будні, відпочинок...

Модератори: олеся, Любов

Чи сортуєте ви сміття?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення Ленка » 02 березня 2013, 16:26

Я за сотрування. Коли ми жили на чалдаєва, то там було три контейнери: скло, пластік, і загальний. Я завжди сордувала по цьому виду.
Переїхали на дружбу, тут тільки два баки: пластік і загальний. То, я стараюсь скляні бутилки просто збоку ставити, бомжі все "підмітають".
Якби появився ще якийсь бак я б і на нього сортувала:). Вважаю, що це правильно
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення ZlatoPolja » 02 березня 2013, 17:17

Я теж згідна, що правильно, але нажаль не роблю(( Треба себе просто заставити, і головне-дітей цьому навчити
Зображення
ZlatoPolja Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 21 лютого 2013, 15:08
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 49 раз.
Подякували: 95 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення mamatalka » 02 березня 2013, 17:41

ZlatoPolja написав: Треба себе просто заставити, і головне-дітей цьому навчити
Дуже влучно підмічено. Часто помічаю, йде мамуся або татусь по вулиці з малям, з*їли цукерку (вафельку, шоколадку...), випили сочок..., в татуся закінчилася пачка з цигарками, тут мамуся носика маляті витерла салфеткою - сміття назбиралося, а смітника поблизу немає. І як ви гадаєте, куди це все піде? Дуже рідко донесуть до найближчої урни. Найчастіше викинуть на дорогу, в траву, або деінде. В нас багатьох дорослих ще вчити та вчити, не те, що малят (є величезна надія, що серед наших мамусь таких "невихованих" немає, раз піднімають таке питання). Особисто я - "за сортування". Але в нашій країні цього ми ще довго не побачимо.
: В нас одні знайомі, що виїхали за кордон на ПМЖ, знаєте, яку одну з найперших покупок там здійснили - купили спеціальних пристрій, який жестяні банки зминає в металевий плаский круглячок - бо такі там вимоги, в іншому вигляді там банки не приймуть.
Того, кого пустив одного разу в душу, просто так вже не проженеш. Там завжди залишається його порожній стілець...
mamatalka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 105
З нами з: 29 січня 2013, 23:09
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 100 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення taranjka » 02 березня 2013, 17:51

ну все починається з себе. не викидати сміття принаймні можна навчитися і навчити дітей своїх :yes:
а сортування. тут має бути підтримка держави, або активні громадські організації. є дуже багато різних ґрандів, які б могли помогти. але наші ГО тільки на папері(
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення Vikibee » 02 березня 2013, 20:46

Ми сортуємо в обов’язковому порядку. Все що горить, б’ється та пластик має окремі пакети.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення Ulkanet » 02 березня 2013, 23:04

taranjka написав:наразі в Тернополі не має, але можна організувати :yes:

шо скинемся і вишлем їм Новою Поштою??? :hi:

я також сортую на пластик і "не пластик". але ото недавно дізналася в дуже достовірних джерел, що ті урни для пластику - то лише для пляшок з під мінеральної і солодкої води. ті хто той пластик забирає з тих сєток, потім перебирають і все шо не "пляшка" викидають в звичайний мусор. а ті пляшки переробляють на нові пляшки.

Іще. Дівчата не складайте нічого біля мусорних баків!!! Особливо хліб, булки і все їстівне. В таких місцях утворюється скупчення бродячих тварин (які там жеж і какають і пісяють) і ворон, які розтягають весь той мусор (який потім гних на землі), а ви потім йдете там і на взутті несете додому мільйони бактерій і всяку заразу.
Мусорна машина приїжає і своїми колесами давить ті пляшки і те все шо ви там наскладали. не біля всіх баків вчасно прибирається. а люди з мусорної машини підбирати мусор із землі не хочуть. і те все накопичується і потім постійно брудно і смердить. викидайте те все в баки, або відносьте пляшки туди де ви 100% знаєте шо там є люди які ті пляшки збирають (бомжі, алкоголіки).
:rose: :rose: :rose:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення Ленка » 02 березня 2013, 23:29

Ставлю біля баку тільки цілі бутилки, за годину часу їх бомжі забирають.
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення Ulkanet » 03 березня 2013, 00:21

Ленка написав:Ставлю біля баку тільки цілі бутилки, за годину часу їх бомжі забирають.

в мене під вікнами стоять мусорники, і бомжі не приходять. і я бачу наочно як той мусор вивозять і як ворони то всьо тягають :bad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення taranjka » 03 березня 2013, 00:30

в нас за годину забирають, бомжі регулярно ходять :yes:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення Ленка » 03 березня 2013, 00:45

Ми просто не далеко від склотари жевемо, я так зрозуміла що вони тут регулярно круги намотують, хочуть підзаробити :).
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Поперед.Далі

Повернутись до Побут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей