Глобальні оголошення!



Чи сортуєте ви сміття?

як організувати побут, побут з дітьми, наші будні, відпочинок...

Модератори: олеся, Любов

Чи сортуєте ви сміття?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення taranjka » 10 вересня 2013, 22:43

Sjuzy написав:Та в кожного свої приоритети і бажання

справа не в пріоритетах і бажаннях, а в розумінні, що на цій планеті буде жити хтось крім мене. тому мені не впадло тримати додатковий смітник. моя дитина теж знає про сортування. і мої батьки в міру своїх можливостей почали сортувати. кожен починає з себе.
а ваше "малі діти" - тільки ознака вашої байдужості і необізнаності
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення Sjuzy » 10 вересня 2013, 23:06

Ulkanet написав:Sjuzy пластик з сєток забирають окремо. приїжджає такий синій бус з трьома дядьками. вони мають таку велику сєтку, як дві тих малих - де ми викидаємо. і тоді підганяють бус. витягають свою ситку. приносять наші і тоді перекидають з малих у велику, сортуючи ті банки. беруть тільки з під води, кокаколи і т.д. банки з гали, ваніша і все решта пластмасове викидають в загальний контейнер. тоді вони всі троє запихають ту велику сєтку в бус і їдуть. :yes:
приїжають 1-2 рази на тиждень. залежить від будинку. в мене перед вікнами мусорники - то я всьо бачу :crazy: :crazy: :crazy:

я теж бачу свої мусорники ))) ні синього буса, ні сєтки невидко)))
Sjuzy Офлайн


 

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення Sjuzy » 10 вересня 2013, 23:07

taranjka написав:
Sjuzy написав:Та в кожного свої приоритети і бажання

справа не в пріоритетах і бажаннях, а в розумінні, що на цій планеті буде жити хтось крім мене. тому мені не впадло тримати додатковий смітник. моя дитина теж знає про сортування. і мої батьки в міру своїх можливостей почали сортувати. кожен починає з себе.
а ваше "малі діти" - тільки ознака вашої байдужості і необізнаності

молодці!
Sjuzy Офлайн


 

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення гра з вогнем » 10 вересня 2013, 23:21

а я вважаю. що кожен має займатися своєю роботою.
як то кажуть кесарю кесареве. мамі - виховання. а сміттєперобним заводам - сортування сміття.

Таранька, здається саме ти полюбляєш теорію змови. Так от, я читала що сортування сміття - ні що інше як плід цієї змови (один з них)
великі і могутні світу сього, щоб не робити свою роботу (не наймати дод роб сили і все що з цим повязано) та економити свої ресурси провели піар компанія. і тепер люди самі сортують сміття і ще й інших заставляють. А кошти течуть в кишеню того, хто придумав схему)
Як тобі така теорія змови?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення Sjuzy » 10 вересня 2013, 23:25

гра з вогнем написав:а я вважаю. що кожен має займатися своєю роботою.
як то кажуть кесарю кесареве. мамі - виховання. а сміттєперобним заводам - сортування сміття.

Таранька, здається саме ти полюбляєш теорію змови. Так от, я читала що сортування сміття - ні що інше як плід цієї змови (один з них)
великі і могутні світу сього, щоб не робити свою роботу (не наймати дод роб сили і все що з цим повязано) та економити свої ресурси провели піар компанія. і тепер люди самі сортують сміття і ще й інших заставляють. А кошти течуть в кишеню того, хто придумав схему)
Як тобі така теорія змови?

:ha:
Sjuzy Офлайн


 

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення taranjka » 10 вересня 2013, 23:34

для мене сортування не є чимсь складним і на мамські обовязки обтяжуючи не впливає. але кожному своє
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 10 вересня 2013, 23:37

гра з вогнем написав:а я вважаю. що кожен має займатися своєю роботою.
як то кажуть кесарю кесареве. мамі - виховання. а сміттєперобним заводам - сортування сміття


То можна те сміття взагалі тоді не нести аж до смітника, а виставляти в себе за порогом. Нехай ті, хто займається сміттям, його й забирають. А я мама, і моє діло виховувати дітей :crazy:
Згідна з Таранькою, що то не так важко.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення TanenRom » 10 вересня 2013, 23:51

до теми:
сподобався пам"ятним в Океанографіку:
ось так виглядатимуть водойми у 2065 році:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення гра з вогнем » 10 вересня 2013, 23:51

TaniaPicaSSo можна ))))))))
головне до запаху попривикнути :hi:

Згідна з Таранькою, що то не так важко.

справа не в важко,а в доцільності ну і в світогляді само собою :pardon:

я бачу доцільність сортувати сміття для органічного землеробства, але я цим не займаюся. тих ям в себе на участку не влаштовую і відповідно таким чином сортувати сміття для мене не доцільно.
для розпалювання папір я збираю.
доцільність відсортувати пластик від іншого виду сміття - я не бачу. на заводі його так чи інакше відсортують. я цю роботу оплачую, коли щомісяця сплачую за вивіз сміття.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення taranjka » 11 вересня 2013, 00:15

гра з вогнем в тернополі нема сміттєпереробного заводу, і якщо не сортувати, то все йде на звалище, де буде гнити 500 і більше років. якби тернополянам сказали ще платити за переробку сміття, а не тільки вивіз, то зчинився б бунт
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Побут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron