Глобальні оголошення!



Чи сортуєте ви сміття?

як організувати побут, побут з дітьми, наші будні, відпочинок...

Модератори: олеся, Любов

Чи сортуєте ви сміття?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення Sjuzy » 09 вересня 2013, 23:52

taranjka написав:
Ulkanet написав:
taranjka написав:Sjuzy можна взагалі не виносити :wink:

а то як???? :hi:

в нас сусіди в підїзді можуть лишити. певне теж нема як винести

в нас культурний будинок... дом образцовой культуры и быта )))))
Sjuzy Офлайн


 

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення taranjka » 09 вересня 2013, 23:59

Sjuzy, як я зрозуміла вам не зрозуміло навіщо сортувати сміття, а я не розумію як це " деколи один пакунок нікуди взяти )))" :confused:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення Sjuzy » 10 вересня 2013, 00:04

taranjka написав:Sjuzy, як я зрозуміла вам не зрозуміло навіщо сортувати сміття, а я не розумію як це " деколи один пакунок нікуди взяти )))" :confused:

ні мені зрозуміло для чого і як сортуати сміття. Питання в іншому, куди я діну 3 мішки посортованого сміття, якщо в мене в домі стоїть один смітник.
Мені ходити з коляскою, двома дітьми по мікрорайоні і шукати де викинути пластик? Некомфортно, немаю на то часу і бажання.
Sjuzy Офлайн


 

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 10 вересня 2013, 01:18

Sjuzy Дивно, бо мені здавалось, що вже всюди, в кожному дворі, де стоять контейнери, є один для пластику.
А коли я не можу взяти більше, ніж один пакет нараз, то кладу пластик просто зверху в кульку і вже біля контейнерів витягаю пластик і кидаю в один контейнер, а все інше відповідно в інший.
А папір, якщо щось дуже маленьке, то вже не заморочуюсь, якщо ж великі картонні коробки, для прикладу, то ставлю збоку біля контейнерів (чогось думаю, що комусь вони дуже знадобляться :hi: ). Пляшки теж ставлю збоку, думаючи, що хтось підбере.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення Sjuzy » 10 вересня 2013, 08:35

TaniaPicaSSo в нашому дворі нема. Ну картонні коробки також не пхаю в контейнер, вони не дуже туди поміщаються ))))Скла у нас взагалі немає... хіба після НР бутилка і то через рік )))
Sjuzy Офлайн


 

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення Ulkanet » 10 вересня 2013, 09:33

як казала моя покійна директорка (най спочиває в мирі)
"Хто хоче щось зробити - той шукає можливості. А хто не хоче - той шукає причини!"
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення taranjka » 10 вересня 2013, 10:09

Sjuzy написав:
taranjka написав:Sjuzy, як я зрозуміла вам не зрозуміло навіщо сортувати сміття, а я не розумію як це " деколи один пакунок нікуди взяти )))" :confused:

ні мені зрозуміло для чого і як сортуати сміття. Питання в іншому, куди я діну 3 мішки посортованого сміття, якщо в мене в домі стоїть один смітник.
Мені ходити з коляскою, двома дітьми по мікрорайоні і шукати де викинути пластик? Некомфортно, немаю на то часу і бажання.


Мені пощастило - сміття викидає чоловік :hi: і йому не впадло, єсі шо, витрати 3 хвилини часу суто на викидання сміття - не обовязково це поєднувати з виходом кудись. кст, різні види сміття назбируються з різною швидкістю, тому не обовязково все викидати одразу
в нашому "не зразковому" будинку є контейнери на пластик.
щоб не ставити 2 пакети в одне відро, я купила ще одне. тепер 2 відра для 2 пакетів. і так, кухня в мене маленька - десь 2 на 3 метри. але додаткове відро помістилось.
паперу в нас йде багато - маю пакет на балконі куди складаю, набирається порядна купка - тоді виношу.

насправді головне бажання, а ці причини, що ви назвали лише виправдання.

ось гарне відео про пластик
phpBB [video]
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення Sjuzy » 10 вересня 2013, 20:09

в мене такох сміття викидає чоловік як йде на роботу. Та в кожного свої приоритети і бажання ))) хоча в мене кухня не маленька, но 3 відра на сміття ставити точно не буду. Як би були відповідні контейнери згідна, а так сенсу ніякого, всеодно йде в одну купу. Чи ви думаєте ваш пластик окремо вивозять, а папір окремо. Все йде разом. Толку з того складання.
Sjuzy Офлайн


 

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення Ulkanet » 10 вересня 2013, 21:10

Sjuzy пластик з сєток забирають окремо. приїжджає такий синій бус з трьома дядьками. вони мають таку велику сєтку, як дві тих малих - де ми викидаємо. і тоді підганяють бус. витягають свою ситку. приносять наші і тоді перекидають з малих у велику, сортуючи ті банки. беруть тільки з під води, кокаколи і т.д. банки з гали, ваніша і все решта пластмасове викидають в загальний контейнер. тоді вони всі троє запихають ту велику сєтку в бус і їдуть. :yes:
приїжають 1-2 рази на тиждень. залежить від будинку. в мене перед вікнами мусорники - то я всьо бачу :crazy: :crazy: :crazy:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Чи сортуєте ви сміття?

Повідомлення Ulkanet » 10 вересня 2013, 21:17

а бумагу я збираю в ящик на балконі і періодично вивожу в село. на розпал. :hi: мене мама перше все питала нашо я купую такі всякі листочки. :ha: я кажу шо то задурно приносять в скриньку, а ше в банку Аня поназбирує собі :hi: вона так довго дивувалася - як то так. :wink:
також даю Анюті різати ножничками - вона відривається поповній на всіх рекламних буклетах :hi:

залишки хліба я сушу на балконі на вікні і тоже передаю в село. кури з'їдають.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.Далі

Повернутись до Побут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей