Глобальні оголошення!



Чистка ковроліну

як організувати побут, побут з дітьми, наші будні, відпочинок...

Модератори: олеся, Любов

Чистка ковроліну

Повідомлення lesynja » 24 травня 2011, 12:22

Дівчата порадьте!!! В мене в дитячій кімнаті вде такий забруднений ковролін ...(( ну ви знаєте яке то мати маленьким діток...:) а так не хочеться його міняти тому що дорого...мене в когось була похожа ситуація парадьте когось чи щось для вищичення цього ковроліну...:)
lesynja Офлайн


 

Re: Чистка ковроліну

Повідомлення happymami » 24 травня 2011, 12:34

А його не можна якимось чином знімати, шоб в хімчистку віддати?
Ще читала в газетах є оголошення про те, шо чистять меблі і коври на дому. Ми на фірмі так диван чистили. Не скажу шо став як новенький, але став чистенький.
А ще коліжанка пробувала водяний пилосок. Правда не на ковролін а лише на коврик. але каже - ефект вражаючий. всі кашки, котрі мала порозливала в хаті і які позасихала. всі фарби, всьой пил, всьо гарно відчищає
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чистка ковроліну

Повідомлення flower » 24 травня 2011, 14:52

Знаю шо пилесоси водяні для коврів таки дійсно допомагають. В нас знайомі позичали і самі собі чистили ковралін, головне мати якусь класну штукенцію від плям... А в хімчистках ви думаєте як чистять? та звичайним способом, а потім сушщать ше пару днів на дворі той коврик. Переконались ми вже на власному досвіді шо в дома можна краще відчистити ніж в них.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Чистка ковроліну

Повідомлення мешканка » 24 травня 2011, 16:31

а я от думаю: краще екологічно чисті плями ніж купа хімії на тому ковроліні :tipok: :grin: В результаті, чистила так: розстелила на лоджиї під нахилом(обперла на стінку) і розчином господарського мила та щіткою чистила. Ефект мало помітний (плями ніде не зникли) але, принаймні, пил і все, що могла відчистити-відчистила
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чистка ковроліну

Повідомлення Гість » 25 травня 2011, 11:46

happymami написав:А його не можна якимось чином знімати, шоб в хімчистку віддати?
Ще читала в газетах є оголошення про те, шо чистять меблі і коври на дому. Ми на фірмі так диван чистили. Не скажу шо став як новенький, але став чистенький.
А ще коліжанка пробувала водяний пилосок. Правда не на ковролін а лише на коврик. але каже - ефект вражаючий. всі кашки, котрі мала порозливала в хаті і які позасихала. всі фарби, всьой пил, всьо гарно відчищає


Ні він щільно закріплений і під шафами тому хотілось б додому викликати когось...Дякую за пораду!!!
Гість Офлайн


 

Re: Чистка ковроліну

Повідомлення olla24 » 26 травня 2011, 18:30

lesynja написав:Дівчата порадьте!!! В мене в дитячій кімнаті вде такий забруднений ковролін ...(( ну ви знаєте яке то мати маленьким діток...:) а так не хочеться його міняти тому що дорого...мене в когось була похожа ситуація парадьте когось чи щось для вищичення цього ковроліну...:)


я користувалась послугами клінінгової компанії,вони мені і генеральну уборку роблять :)
olla24 Офлайн


 

Re: Чистка ковроліну

Повідомлення happymami » 16 вересня 2011, 19:49

А в кого на свіжовипилосошений коврик дитина настружила, приміром, олівці, то можете спробувати позбирати сміттячко шматочком скатангго в кульку пластиліну. Так файно всьо збирає. Думаю, якшо пластиліну в хаті нема, то й жуйка підійде :grin:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))


Повернутись до Побут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron