Глобальні оголошення!



Комарі та інші літаючі

як організувати побут, побут з дітьми, наші будні, відпочинок...

Модератори: олеся, Любов

Re: Комарі та інші літаючі

Повідомлення Ulkanet » 03 червня 2016, 00:36

ми використовуємо ефірні олії. колись кедром користували, але періодично кусали комарі. тепер от маю чайне дерево. воняє мені капець (не мій запах) - але комарі тоже його не люблять :hi:
капаю малій на браслетик з тканини на ручці, на носки на ногах.
собі мазаю на шкір - бо знаю що нема алергії.
читала, що можна купити базове масло і змішати ефірну олію і те базове масло і тоді можна мастити спокійно на шкіру. ну дітям всерівно треба робити тест на алергію. пропорцій не памятаю. але в неті є купа тих рецептів.
про цитронелу читала. але я не знайшла в нас тої цитронели. може в Тернополі знайду, то куплю.
ще читала, що ставлять надворі собі аромалампи з ефірними оліями - і комарі тікають.

а про спреї - уважно читайте інструкції до них, бо є такі, які наносяться лише на одяг, а лише потім той одяг одівають. а є такі що можна на одяг і на шкіру наносити одразу.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Комарі та інші літаючі

Повідомлення Rylai » 18 квітня 2023, 18:54

Вдома вирішення всіх питань з комахами - це кондиціонер. Закрити вікна, обрати комфортну температуру - і всі спокійно сплять. Тим, хто вважає, що в ньому шкідливі бактерії розмножуються, скажу, що його регулярно чистити треба, тоді й проблем не буде. Ось сервіс рекомендую - https://energoholod.com.ua/ru/remont-chistka-i-servis-kondicionerov/
Rylai Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 19 квітня 2019, 12:51
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Комарі та інші літаючі

Повідомлення Gerra » 23 квітня 2023, 12:27

Я теж вмикаю на ніч раптор, але говорять, що він шкідливий. Але дзижчання комара просто дістає.
Gerra Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 21 квітня 2023, 16:09
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: хлопчик

Поперед.

Повернутись до Побут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість