Глобальні оголошення!



Допоможіть обрати кокосову олію!

як організувати побут, побут з дітьми, наші будні, відпочинок...

Модератори: олеся, Любов

Допоможіть обрати кокосову олію!

Повідомлення Yaiti » 08 січня 2024, 11:08

Привіт. Чи може хтось порекомендувати якусь якісну кокосову олію? Я збираюся вперше її спробувати та хочу вибрати щось справжнє і корисне. Які критерії важливі при виборі кокосової олії?
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 778
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Допоможіть обрати кокосову олію!

Повідомлення Анна123 » 08 січня 2024, 11:09

Для кокосової олії важливо обирати нерафіновані, холоднопресовані варіанти. Така олія зберігає всі корисні властивості кокоса. Дивіться на етикетці слова 'екстра віргін' та 'нерафінована'. Я вже давно користуюся олією зі своєю кухнею, і результати дійсно помітні.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 359
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Допоможіть обрати кокосову олію!

Повідомлення Yaiti » 08 січня 2024, 11:10

Я зазвичай купую її в магазинах здорової їжі або в онлайн-магазинах. Звертайте увагу на марку та метод виробництва, бажано вибирати органічні варіанти. З такою олією можна готувати, додавати в каву та використовувати для догляду за шкірою.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 778
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Допоможіть обрати кокосову олію!

Повідомлення Pavloo » 08 січня 2024, 11:12

Yaiti написав:Я зазвичай купую її в магазинах здорової їжі або в онлайн-магазинах. Звертайте увагу на марку та метод виробництва, бажано вибирати органічні варіанти. З такою олією можна готувати, додавати в каву та використовувати для догляду за шкірою.

Привіт, усім любителям здорового харчування! Сьогодні хочу поділитися враженнями від кокосової олії https://maudau.com.ua/category/oliia-i- ... kokosova-2 з цього магазину. Замовив її з метою покращення свого харчування та догляду за собою. Кокосова олія виявилася для мене справжньою знахідкою.
Вона має приємний аромат і ніжний смак кокоса, що додає стравам особливий колір. Щодня додаю цю олію в свій раціон: використовую для смаження, випікання та навіть додаю в каву чи смузі. За короткий час вона стала невід'ємною частиною мого харчування і допомагає підтримувати здоров'я шкіри та волосся.

Зображення
Pavloo Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 208
З нами з: 11 листопада 2020, 12:08
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка


Повернутись до Побут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron