Глобальні оголошення!



Комарі та інші літаючі

як організувати побут, побут з дітьми, наші будні, відпочинок...

Модератори: олеся, Любов

Re: Комарі та інші літаючі

Повідомлення олеся » 03 липня 2012, 01:48

Я б теж не проти браслета треба у Львові пошукати може є, бо в мене і хлопців завжди укуси закінчуються прийомом антигістамінних таблеток та всяких мазь, примочок, настоянок, оцту, соди і так далі....
Зараз в гуглі пошукаю ті спіральки...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Комарі та інші літаючі

Повідомлення Yummy mummy » 03 липня 2012, 01:52

Ми недавно були на пікніку то позапалювали ті спіральки від комарів і порозвішували їх навколо столу де сиділи - то реально допомагало :yes: ...І ще колись років з 10 тому також ними корисувалися - то були задоволені...
Хоча багато хто нарікає і каже що комарі замість тікати - то сідають на ті спіралі і балдіють :crazy: ....Може то від фірми спіральок залежить чи їх якост :confused: і....
В нас були від Raid...

І я такий браслет на пробу хочу!!!
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Комарі та інші літаючі

Повідомлення Natalinda » 03 липня 2012, 02:03

Знайшла ще такий текст
Хочу такого дорогого))))
| +
Репелентные браслеты (Антимоскитные браслеты)

Антикомариные браслеты.

- недавнее изобретение в ряду репеллентов. Браслет не содержит токсичных веществ, а потому позиционируется как средство для детей с рождения, беременных и кормящих женщин. Может безопасно использоваться у людей с чувствительной кожей. Его надевают на запястье или на ногу, а можно подвесить к кроватке или коляске, чтобы защитить ребенка ночью или во время прогулки. Если вы находитесь на свежем воздухе просто положите ремешок рядом с собой на стол или прикрепите на ножку стула, а в походе- к рюкзаку, существует множество способов применения браслетов. Ширина браслетов 10 мм, радиус 50 мм. Вес браслета всего 5 гр. Репелентный эффект распространяется на расстояние около 40-60 см вокруг браслета.

Мягкая и эластичная полимерная основа браслета пропитана натуральным гипоаллергенным растительным составом (маслом лимона и эвкалипта или натуральной эссенцией масла цитронеллы), отпугивающим комаров, без вреда для малыша.

Репеллентное действие браслета длится от 140 до 240 часов (в зависимости от изготовителя) с момента вскрытия упаковки. Браслет прослужит намного дольше (в течение нескольких месяцев), оправдав свою цену, если одевать его только на прогулку, а по приходу домой сразу убирать в герметично закрывающийся контейнер (входящий, обычно в комплект).

В главной лаборатории – НИИ дезинфектологии Роспотребнадзора – испытывают большинство средств от комаров, продающиеся в наших магазинах. По словам специалиста НИИ, репеллентные браслеты от комаров у них не тестировались. Многие покупатели заметили, что браслеты имеют слишком сильный запах, а это означает, что они могут вызвать аллергию.

ВНИМАНИЕ! В редких случаях может наблюдаться повышенная чувствительность к компонентам, входящим в состав пропитки браслета.

звідси
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Комарі та інші літаючі

Повідомлення олеся » 03 липня 2012, 02:06

Ми мали і рейд і москітол мені здається що вони однаково допомагають... не можу фото знайти в неті... підійди туди де всякі креми від комарів продаються там і є ті спіральки, але їх треба не одну штуку запалити а кілька (в пакеті вроді 6 штук, але точно не скажу то ми вроді 4 з них палили, але то залежить і від площі)
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Комарі та інші літаючі

Повідомлення Natalinda » 04 липня 2012, 22:48

Галина, бачила що ти фото виставила коробочки з тих браслетів. шо там ви вже користувалися?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Комарі та інші літаючі

Повідомлення Dashko » 07 липня 2012, 00:44

А в мене від спиральок починала голова боліти :sad: Здається, в нас теж були Рейд, але не впевнена.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Комарі та інші літаючі

Повідомлення flower » 07 липня 2012, 01:12

ті спіральки не допомагають(
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Комарі та інші літаючі

Повідомлення Sawwku » 09 липня 2012, 11:24

я спіральками не користуюся, навіть на природі
всякі пластинки і рідина, що тикаються в розетку, повикидала роки 3 назад, і навіть бачити не хочу
краще бути двічі вкушеним, ніж отруїти свій організм

щодо тих браслетів. повішали на балконі, бо в хаті від такого сильного запаху вчадіти можна
щоправда, вони дійсно відлякують (хоча я б теж в той запах не полетіла)
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Де таке можна придбати?

Повідомлення Shalimar » 16 травня 2013, 01:45

где продаются такие спиральки для открытого пространства от комаров? их поджигать, они тлеют, и запах (но человек не улавливает) отгоняет насекомых противных
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Де таке можна придбати?

Повідомлення Dribchuk » 16 травня 2013, 08:35

Shalimar я купувала в Сільпо спіральки від Раптор, але якщо чесно то вони вонючі :bad:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Поперед.Далі

Повернутись до Побут



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей