Глобальні оголошення!



В загальному про хвороби

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення Dribchuk » 15 грудня 2013, 11:57

Dashko написав:А стосовно діток. Коли дитиина хворіє - це в кого в голові? Виходить, що в батьків.

не знаю, так хіба можуть говорити ті, в кого діти, слава Богу, мало хворіють. Знаєте, як багатий не може зрозуміти бідного, так і здоровий того хто часто хворіє. Навряд яка мама може спеціально надумувати болячки своїй дитині. Я згідна, що якоюсь мірою людина підсвідомо керує протіканням СВОЄЇ (не чужої) хвороби. От я, наприклад, ніколи не дотримуюся лежачого режиму, не охаю чи ахаю що не можу встати з ліжка - встаю і роблю що треба, в чоловіка ж навпаки - легкі соплі і те-ра 37 -він вже лежить і каже що навіть чаю собі зробити не може, але чомусь я хворію дуже часто, а чоловік 2 рази в рік :crazy:
От з власного досвіду - всі мені казали - даш дитину в садок, легше дихати стане :hi: , буде тобі легше, все зможеш робити, всюди ходити.В мене все навпаки - стало значно гірше - дитина просто не вилазить з болячок, навпаки нікуди не виходжу бо з здоровою дитиною ще кудись ходила, а з хворою прикута до хати.
Теж казали - "веди дитину з соплямиі легким кашлем в садок, там всі такі ходять і вона там хворобу загубить" - водила - доводилася до запалення легень.
І ви не подумайте що ми малу захухали вдома - і загартована дитина, і не одягаю затепло, і всілякі вправи-масажі-обтирання, і в хаті 18 градусів - думаєте щось помагає? Тільки в колектив - хватає все що другі "носять". :dash:
Тому що б мені тут не розказували - є діти різні - одні з вродженим міцним імунітетом, інші з проблемним імунітетом. І то все треба перерости і пережити.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення lore1ei » 15 грудня 2013, 12:03

коли почала займатись йогою, то стало цікаво чому такий великий наголос робиться на диханні, і от що я дізналась, що по їх теорії, чи то практиці хз, на тривалість життя впливає кількість вдохів і кількість зїденої їжі.
може це Даша має на увазі?))
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення lore1ei » 15 грудня 2013, 12:10

Я теж думаю що в теорії надумування щось є, але маю от такий реальний приклад.
Ми з братом, погодки, одна мама, брат все дитинство хворів, по лікарнях, ставили йому навіть важку хворобу муковісцидоз, і от вроді в 10 класі переріс і возмужав, але все одно в свої 28 щомісяця соплі, що закінчуються бронхітом і антибіотиками.
Ну і що, хіба мама могла йому надумати хворобу,а мені ні?)))
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення Dribchuk » 15 грудня 2013, 12:12

lore1ei
lore1ei написав:на тривалість життя впливає кількість вдохів і кількість зїденої їжі.

от би знати ідеальні пропорції :hi:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення lore1ei » 15 грудня 2013, 12:24

Dribchuk написав:lore1ei
lore1ei написав:на тривалість життя впливає кількість вдохів і кількість зїденої їжі.

от би знати ідеальні пропорції :hi:


по теорії їх треба зменшувати, наприклад врегульовувати дихання, робити його довгим і глибоким.
а з їжею, то треба готувати в певний час певну їжу, є така що тільки зранку, є така що тільки в обід, по ідеї воно все збігається з загальними принципами здорового харчування :wink:
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення flash-ka » 15 грудня 2013, 12:24

Dashko написав:А стосовно діток. Коли дитиина хворіє - це в кого в голові? Виходить, що в батьків. Тим більш цікавить, як це передається :wink:

повітряно-крапельним шляхом :hi:
думаю так. дитина тонко відчуває самопочуття батьків і особливо маму. і мамин страх і тривога передаються дитині не лише під-час ГВ а й далі. психосоматика. тут більше може сказати Марі. якщо коротко
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Dribchuk написав: Dashko написав:Думаю, можна прожити не хворіючи і здоровим померти (своєю смертю)
ти таких людей реально знаєш? чи тільки думаєш?

реально знаю. мій дід 1926 року народження не хворіє, просто вже старенький. І прабабуся 1903 року народження недавно померла здоровою,мол скільки можна жити....
Dribchuk написав:Навряд яка мама може спеціально надумувати болячки своїй дитині.


от ти переходжуєш пчихання чи соплі ,а що робиш коли дитина починає соплити??? наврят дозволяєш їй як і раніше ходити :hi:
lore1ei тут теж є фокус-покус, мами підсвідомо люблять сина більше за доньку, от мама брата і залюбила....
Ще одне,у мене сестра трохи хворіла (вона старша і мама сама визнає,що більше тривожилась за неї,бо не мала ще досвіду.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення Dribchuk » 15 грудня 2013, 14:22

flash-ka написав:от ти переходжуєш пчихання чи соплі ,а що робиш коли дитина починає соплити??? наврят дозволяєш їй як і раніше ходити

раніше так і робила - дозволяла переходити, після 3х гнійних отитів соплі лікую з першого дня - отитів більше не мали
flash-ka написав:мама сама визнає,що більше тривожилась за неї,бо не мала ще досвіду

тобто ти вважаєш що якщо батьки тривожаться за дитину бо не мають досвіду - діти від того більше хворіють?
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення Dribchuk » 15 грудня 2013, 14:29

Щодо психосоматики, то тут є певний звязок, я з цим дуже навіть погоджуюся. Читала книжку - автора не памятаю, назва вроді "исцели себя сам" чи щось таке. Там автор наводить приклади захворювань які виникають через певні емоційні обставини в житті людини. Ну от в мене багато співпалося, хоча може і збіг. :pardon:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення flash-ka » 15 грудня 2013, 14:30

маю на увазі лише те що написала :wink:
щодо сопель чи іншої болячки, то я проти повної бездіяльності! проблему треба рубати в коріння, тобто з'явились соплі,значить промивати сольонкою, видувати...а не чекати поки само пройде чи перейде в щось серйозніше, або ж одразу пічкати купою всяких препаратів.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: В загальному про хвороби

Повідомлення Marichka » 15 грудня 2013, 19:07

В нас дитині 3,5 роки,кашляла,лікарка виписала свічки лаферебіон і пити амброксол,також трохи горло було червоне і закладений ніс.Так два дні.Сьогодні дуже часто кашляла протягом дня і тепер піднялась температура вже до 38.Чи то правда,коли температура підноситься,то краще,що так видно що організм бореться?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Здоров'я карапуза



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

cron