Глобальні оголошення!



Щеплення - дві сторони медалі

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Чи робили ви щеплення своїм діткам?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Щеплення - дві сторони медалі

Повідомлення Naya » 17 листопада 2009, 14:31

Думаю, ця тема буде важливою.
Зараз дуже багато інформації і "за" і "проти".
Як ви приймали рішення щодо прививок своїй дитині? Чим керувалися, якими аргументами/фактами?

Я вже більше року вивчаю питання доцільності вакцинації. Рішення ми приймали разом з чоловіком, перевернувши купу інформації на цю тему. А також власні спостереження. На даний момент в нас заготована відмова від прививок в ПБ.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Щеплення - дві сторони медалі.

Повідомлення happymami » 17 листопада 2009, 17:38

Особисто я робмла всі щеплення першій дитині і другій також. але це лише тому, що реально ніяких проблем не виникало. В дітей навіть температура непіднімається після щеплення.
Але...
Реально знаю випадок в сусідки, коли дитину після планового уколу тре було реанімувати.

Хотілося б посути конкретнішіякісь ваші аргументи, що ви там з чоловіком вичитали, що відмовлятиметеся. Бо я це питання глибоко не вивчала. а може треба було б...
Просто в інтернеті сьільки всього пишуть... Чому вірити чому ні - не знаю... Поділіться досвідом, чим аргументуєте відмову? Може й мені не варто прививати все підряд? :?:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Щеплення - дві сторони медалі.

Повідомлення Dashko » 17 листопада 2009, 18:05

В нас були дуже великі проблеми, після того як малому зробили щеплення в пологовому. Якщо коротко: перестала згортатися кров, найгірше, що зовні це проявилося не зразу, а лише після того як в голові утворився крововилив, і дитина попала в реанімацію, вже в комі, і пробула там більше тижня, потім ще пару тижнів в лікарні. Причому тоді взагалі було не ясно, що сталося. Єдине, що зразу визначили, що кров не згортається, і зробили, що було треба. Потім стан стабілізувався. І далі малий пішов на поправку. Тільки в Києві нам сказали, що це сталося в наслідок порушення кровообігу, а не від удару, як казали в Тернополі. Ще в Києві, сказали, що все має бути добре без подальшого медичного втручання.

Моя особиста думка про щеплення: проблема в тому, що батьки вважають, що знаходяться перед вибором. І треба вибрати варіант з меншим ризиком. Насправді, хвороб є набагато більше ніж щеплень. Щеплення в будь-якому разі погіршують імунітет дитини. І вона стає підатлива до хвороб, навіть, якщо захищена від тих декількох(що теж зовсім не так, але навіть якби щеплення хоч щось давало). Це тільки один з аргументів. Почитайте книжку Котока "Імунізація в питаннях та відповідях". Там все дуже гарно пояснюється. Кого цікавить можу дати почитати.

Хочу наголосити, що це моя думка як мами, а не як консультанта з ГВ.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Щеплення - дві сторони медалі.

Повідомлення Naya » 17 листопада 2009, 20:49

happymami написав:Хотілося б посути конкретнішіякісь ваші аргументи, що ви там з чоловіком вичитали, що відмовлятиметеся. Бо я це питання глибоко не вивчала. а може треба було б...

В інтернеті справді дуже багато пишуть на цю тему, тому треба ретельно вивчати це питання. Коли розбиралися, розбирали і хвороби, від яких роблять щеплення.
Вивчали і склад вакцин, вивчали дію на організм цих речовин і т.д. Я напишу свої аргументи, але вважаю, що кожному з батьків треба в цьому питанні розбиратися самому.

1. Ми не маємо жодної гарантії щодо якості самої вакцини, належного її транспортування та збереження. Більше того, часом складається таке враження, що на наших дітях просто випробовують вакцини. А я не хочу за рахунок здоров"я своєї дитини наповнювати кишені фармацевтів.
2. В дитини імунітет формується до 3 років. До 6 міс в дитини є материнські антитіла, а далі (при умові, що дитина на ГВ) вона ще отримує мамимі антитіла разом з маминим молочком. Тому впихувати в немовля ртуть, формальдегід і т.д на першому році життя вважаю недоцільним. А дитині до року колять приблизно 18 уколів прививок, згідно календаря. Щодо календаря, то вважаю, що він має бути індивідуальним, а не за планом.
3. Моя дитина може захворіти, а може не захворіти. У випадку якщо захворіє, то може перенести хворобу легко, а може важче. Навіть якщо захворіє - то зараз не 18 століття, і хвороби лікуються, а імунітет буде тривалішим, природньо сформованим. Більшість дитячих хвороб переноситься набагато легше в дитячому віці(тому й дитячі), ніж в дорослому. Роблячи прививку, "імунітет" від якої всього 5-7 років, ми лиш переносимо ризик захворіти в доросліший вік.
У випадку прививки, я свідомо введу дитині прямо в кровоток цю заразу, разом з ртуттю і т.д. І ні я, ні лікар не знатимемо реакції організму дитини на прививку, на її компоненти поки не вколемо. Є вихід зробити повне обстеження дитини, імунограму і т.д. Це варіант для тих батьків, які вважають прививки обгрунтованими. Я - ні.
4. Є деякі хвороби, наприклад правець, перехворівши якими, імунітет не виробляється. Не розумію, як він виробляється від прививки.
Також для мене є незрозумілим, для чого робити дитині в перші дні прививку від гепатиту, який передається статевим шляхом або через кров.
Також незрозуміло, чого вже десятиліттями нас вакцинують від туберкульозу, а епідемія й надалі процвітає.
Не розумію, як зникли чума, холера і т.д без вакцин.
Аргументи пропрививочників в цьому плані для мене нелогічні.
5. Мене насторожує те, що в Додатку 1 до "Інструкції щодо організації епідеміологічного нагляду за побічною дією імунобіологічних препаратів" "Післявакцинальні реакції та ускладнення" перелічено 32 пункти ПВУ, але їх ніде ніколи не реєструють. В нашій країні, як завжди все в ажурі. Не кажу про гучні випадки про які пишуть, просто знаю особисто батьків, чиї діти постраждали від прививки. Зараз ці батьки сам на сам зі своєю бідою. Лікарі визнають, що причиною є прививка, але не мають права це записати. Тому бачу це зблизька, так сказати. Спостерігаючи за всім, що стосується прививок вже більше року, в мене взагалі напрошується така думка, що вакцинація - це спланований геноцид. Може це гучно звучить(про геноцид), але не бачу такої ж активної роботи та допомоги нашої держави важкохворим дітям, як бачу активну пропаганду вакцинації. Якби справді так турбувалися можновладці про нашу націю, то турбувалися б і про таких діток. Але чомусь більше про прививки турбуються. Мабуть вигідніше. А ті всі дітки, які постраждали при вакцинації опинилися за бортом.

От приблизно такі аргументи. Їх є більше, але не вдаватимуся в конкретику. Думаю, що надалі вони ше прозвучать.
Ще раджу, крім Котока почитати Г. Червонську. Лікар-вірусолог, вона дуже доступно подає інформацію щодо прививок.
Також можу викласти посилання на англомовні сайти, на таких сайтах більше інформації, більше статистики, ніж в рунеті. Питання прививок давно піднімається і широко не тільки в нас.

П.С. Наостанок хотіла б сказати, що я не ярий противник прививок. Точніше, я проти прививок своїй дитині категорично, але вважаю, що кожен з батьків має свідомо приймати рішення щодо того, прививати дитину чи ні. І моя позиція така, що вакцинація має бути добровільною, а не такою як є зараз - примусовою.
Востаннє редагувалось Naya в 17 листопада 2009, 21:02, всього редагувалось 1 раз.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Щеплення - дві сторони медалі.

Повідомлення happymami » 17 листопада 2009, 21:00

Naya написав:В нашій країні, як завжди все в ажурі. Не кажу про гучні випадки про які пишуть, просто знаю особисто батьків, чиї діти постраждали від прививки. Зараз ці батьки сам на сам зі своєю бідою. Лікарі визнають, що причиною є прививка, але не мають права це записати. Тому бачу це зблизька, так сказати.

Капєц. Бачу, що певно й дійсно тре трохи почитати. дякую.
До речі, коли малому прийшов час робити якесь там щеплення планове, то я сказал шо в нього соплі і не робили. наступного місяця я тупо "прогуляла" візит до лікаря, то навіть ніхто нічого й не казав))) То певно були не надто важливі щеплення і, думаю, лікарям було по-барабану, чи я їх зроблю.

Думаю, що я добре вивчу це питання і таки щеплюватимуся, але лише тим, що виявиться найнеобхіднішим
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Щеплення - дві сторони медалі.

Повідомлення Naya » 17 листопада 2009, 21:05

happymami написав:До речі, коли малому прийшов час робити якесь там щеплення планове, то я сказал шо в нього соплі і не робили. наступного місяця я тупо "прогуляла" візит до лікаря, то навіть ніхто нічого й не казав))) То певно були не надто важливі щеплення і, думаю, лікарям було по-барабану, чи я їх зроблю.

Зараз, після тих випадків з смертями дітей після прививок Пентаксимом лікарі стали обережніші.
А ще після нового закону, де всю відповідальність покладають на лікаря, що робить прививку, а сам лікар не має ніякої гарантії, щодо її якості та належного зберігання та транспортування.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Щеплення - дві сторони медалі.

Повідомлення Melisa » 18 листопада 2009, 15:43

Ми проти прививок! Не можу написати, що перечитали купу літератури. Перечитували, переглядали диски з Червонською. Та щодня є якась нова інформація щодо вакцинації.
В роддомі мали робити БЦЖ, але я відмовилась. А за два дня подумала і вирішила погодитись, проте вже було пізно. Оскільки дитина втратила 300 грам (при народженні була 2,5 кг), а прививки роблять тільки в тому випадку, коли маля важить 2,5 кг і вище. Тому це щеплення нас обійшло. А тепер думаю, мабуть, недаремно. Мабуть, Господь оберіг мене від помилки...
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Щеплення - дві сторони медалі.

Повідомлення Liza » 18 листопада 2009, 21:58

ми з чоловіком відмовилися від щеплень синочку. чим керувалися - тим, чим і Naya.
я думала - може би погодитися на БЦЖ, але чоловік категорично проти.
коли вперше нещодавно почули про "пентаксим" - прочитали про його склад і офігіли: там з-поміж іншого є формальдегід. прочитали, який вплив формальдегіду на організм - ще більше офігіли... 8-!
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Щеплення - дві сторони медалі.

Повідомлення Гість » 23 листопада 2009, 10:17

Обоє моїх діток ростуть без щеплень. Ми теж перечитали масу літератури і все ж побачили, що лікарі, які виступають "за" щеплення подають старі, давно всім відомі аргументи, які, на мою думку, є не дуже переконливими. (щось типу "ось, подивіться, в 19 столітті була така то епідемія, а завдяки щепленням її переможено" , а ніхто не каже, що паралельно із введенням щеплень покращились також і гігієнічні умови, що основним чином впливає на хвороби) щодо вмісту ртуті і формальдегіду, тканин абортованих плодів людини та ще всякої "біди" в прививках ніхто ніщо не каже... :shock:
Те, що в найкращому випадку дитина матиме до 30% імунітету ( а при перенесиній тій же вітрянці залишається 100% імунітет), а в більшості випадків наші діти не є настільки здорові, щоб в них сформувався імунітет після прививки... Ніхто ж не перевіряє наскільки сформований імунітет, а він може бути і 0% (моя дільнича педіатер "по -секрету" сказала, що після двох щеплень її імунітет залишався 0%, в час епідемії). то чи вартий ризик???? Думаю, слід вести здоровий спосіб життя, укріпляти імунітет дитини, щоб, якщо якась хвороба і прийде то організм мав сили її перебороти без ускладнень.
має дуже багато інформації, щодо прививок, кому треба-перешлю!
Гість Офлайн


 

Re: Щеплення - дві сторони медалі.

Повідомлення гра з вогнем » 23 листопада 2009, 18:02

ми наполягли на індивідуальному графіку щеплень. щеплення розпочали в 6 місяців.
наразі у нас відмова від кашлюкового компоненту у складі АКДП, як найбільш небезпечного і найменш доцільного
та відстрочка у щепленні від гепатиту В, це питання ми будемо розглядати з настанням статевої зрілості.
також через індивідуальний шрафік щеплень ми пропустили час вакцинації від ротавірусу, тому цього щеплення теж не буде, що мене мало тішить.

у мене є трохи часу щоб більше дізнатися щодо щеплення від гемофільної інфекції а також гепатиту А, але зовсім не має натхнення щось шукати :( та доведеться. оскільки рішення щодо здоров'я малюка мають бути виваженими.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Далі

Повернутись до Здоров'я карапуза



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron