Глобальні оголошення!



Хода дитини

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Хода дитини

Повідомлення гра з вогнем » 23 жовтня 2017, 20:03

Нам призначили поганого лікаря :cry:
Підкажіть як по розумному повимагати обстеження і які, бо ця тільки порже, вибачте за прямолінійність, але нічого не призначить. Я хоч би понаполягала, тільки треба знати на чому і підстави.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Хода дитини

Повідомлення TYulia » 24 жовтня 2017, 08:51

Гра, ви в Америці, як я розумію? То певно ми вам не дуже добрі радники, бо тої американської системи геть не знаємо. Як варіант, думаю можна просити зміни лікаря, або якось приватно звертатись. Але теж певно треба знати до кого добре, щоб з толком, а не лише заради стягання грошей з вашої страховки.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Хода дитини

Повідомлення гра з вогнем » 24 жовтня 2017, 15:49

Справа в тому, що лікаря змінити не можу, всі інші не мають вільних місць найближчим часом, а от вимагати обстеження можу. Якщо я прийду і скажу я хотіла б мрт, щоб виключити те то і те то, то швидш за все це мрт призначать. Якщо я просто скажу, щось я вам не вірю, чи не дасте призначення до ортопеда, вона не дасть, а заговорить зуби. І навіть якщо після заговорення сказати все рівно хочу, як вона не бачить підстав - не дасть.
Діагностика безкоштовна, тільки треба її попросити і хоч худо бідно обгрунтувати, тоді буде шанс, що призначать. А результати діагностики таки показовіші ніж просто її огляд і те, що вона думає. А ще головне, що результати буде оцінювати інший лікар, тобто автоматично ми отримаємо другу думку.
Помагайте :help:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.

Повернутись до Здоров'я карапуза



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей