найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Поговоримо про погоду

02 червня 2014, 20:06

у нас теж є комбез літній суцільний, але й він не рятує :crazy:

Re: Поговоримо про погоду

02 червня 2014, 20:22

в тебе певно балоновий. а прорезининений - не промокає навіть якщо валятися в калабані, хіба через верх затече або не щільно до гумака пилягає :wink:

Re: Поговоримо про погоду

03 червня 2014, 10:58

TaniaPicaSSo написав:І я придбала малій водонепроникний комбез (аж 2 штуки, один утеплений на таку погоду як зараз, і один простий літній), і гумаки. І тепер нам дощ не страшний. Була навіть під ринву стала раз, і нічо. Про калабані я мовчу :hi:

Де можна придбати такі комбези??

Re: Ви гуляєте з дітками в дощову погоду?

03 червня 2014, 11:51

stella123 обидва брала на кідстафі б/у.

Re: Ви гуляєте з дітками в дощову погоду?

03 червня 2014, 12:37

Ми в дощ сидимо вдома, оскільки ні я, ні дитина не маємо таких класних гумачків і комбінезонів... Хоча треба в будь-яку погоду гуляти, я таке чула принаймні.

Re: Ви гуляєте з дітками в дощову погоду?

03 червня 2014, 13:11

ми ще теж особо в дощ не гуляли, якщо не рахувати ті випадки як ми під дощем бігли додому :pardon: гумачків ще навіть не маємо. а як парасолю малому показати, то він залюбки з нею буде ходити, але від дощу себе накривати не буде :ha: Як дощ, то їздили в Подоляни, або може якісь гості плануємо. Бо як гарна погода то в гості не хочеться йти.

Re: Ви гуляєте з дітками в дощову погоду?

03 червня 2014, 13:37

stella123 я в РЕТЕКСІ на Дружбі брала, зараз Файно продає такий тільки там розмір 86 :sad: на 15 квітня бачила також такі були (але то було ще 1,5 р назад :pardon: )
А ще можна з Кунди замовити, але тре чекати акції коли вона по 10 євро :wink:

Re: Поговоримо про погоду

03 червня 2014, 14:36

Ulkanet написав:трісла гума??? чи підошва відійшла??? а яка фірма??

Ulkanet фірма Сільпо-Подоляни((( гума потріскала

Re: Ви гуляєте з дітками в дощову погоду?

03 червня 2014, 17:42

Natalinda я беру на СпортДайректі або Джордж, то по два роки носимо і нічо, потім продаю.
правда виходить від 100 до 200 грн на пару. а зараз і ще дорожче :pardon:

Re: Ви гуляєте з дітками в дощову погоду?

04 червня 2014, 14:16

Ulkanet написав:в тебе певно балоновий. а прорезининений - не промокає навіть якщо валятися в калабані, хіба через верх затече або не щільно до гумака пилягає :wink:


ні сам кобез не промокає. от тільки він ще трохи завеликий і затікає через шию, руки і ноги....
Відповісти