Глобальні оголошення!



Чим ви забавляєте карапуза на кухні?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Чим ви забавляєте карапуза на кухні?

Повідомлення erinaceus » 01 червня 2014, 23:07

Як зайняти дитинку на кухні, поки готуєте їсти? Нам нещодавно виповнився рочок. Варіант кришечки/коробочки/магнітики/іграшки вже не проходить :crazy:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Чим ви забавляєте карапуза на кухні?

Повідомлення Vikibee » 01 червня 2014, 23:31

Просто залучайте дитя до всього, що робите самі. Чистите картопельку, нехай дитинка вам подає, а ви оббирайте. Потім почищену нехай складає у кастрюльку. Місите тісто на вареники, дитинка розминає тісто з вами, підсипає муку. Перебираєте гречку, дитинка розминає пальчики. І т.д і т.п. Я свого часу малу так привчила, то зараз, вона мені багато чого може допомогти, нам 2,10. Звичайно, від таких забавлянок потім ще роботи додасться і прибирати часто доводиться, але воно того варте, повірте. І це набагато краще, ніж посадити дитину осторонь, щоб вона сама гралася.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Чим ви забавляєте карапуза на кухні?

Повідомлення Ulkanet » 01 червня 2014, 23:48

я варю їсти в ночі, і все що треба зробити без дитини - теж роблю в ночі. мені так краще, а ніж нервуватися і гавкати на дитину. :=): :=):
я звикла мало спати, тому мені так краще. :=):
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Чим ви забавляєте карапуза на кухні?

Повідомлення TYulia » 02 червня 2014, 14:00

я теж багато не планую на час з дитиною. Трохи щось можу зробити, як малий поїсть, сидить в себе в кріселку, я йому якись мультик включу, то щось собі понарізаю, підготую, а потім вже з ним ходим, варимо, печемо і т.п.
Останнім часом малий холодильник полюбив, відкриває, розглядає, витягає помідори, огірки... але то не дуже добра забавка, бо щось своє робити не можу, бо таки треба за ним слідкувати, щоб якого супу на себе не вилив чи ще щось...
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Чим ви забавляєте карапуза на кухні?

Повідомлення flash-ka » 02 червня 2014, 15:00

дозволяю все що захоче. (ножі і гострі небезпечні предмети тримаю у холодильнику :hi: )
мала трохи допоможе і йде гратись. завжди вмикає пароварку, хлібопічку, соковитискачку.....тощо. кажу де і вона натискає,дуже любить кнопки.
завжди робимо разом вареники,пельмені, меченько, пиріжки і пирги.....всяке таке любить зі мною робити. я не проти.
коли виросте то у неї вже будуть підсвідомі знання про готування смачного :wink:
принаймні я коли виходила заміж у 24 роки , то все знала теоретично :ha: мені місця на кухні не було бабуся, мама,старша сестра...я дивилась з далеку на процес.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Чим ви забавляєте карапуза на кухні?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 02 червня 2014, 15:26

В нас на кухні є дитячі магніти на холодильнику, які можна зривати й розкидати по цілій кухні, дошка з крейдою, якими можна малювати, миска зі з крупами, квасолею і макаронами, які можна пересипати в іншу миску або розкидати на підлозі. Також на кухні є підстилка під попу (доця вже знає, що на голій плитці дупою сідати не можна), і вона сама собі її стелить, вмощується і може читати або чимось гратися (є окрема поличка для неї на кухні з книжечками, іграшковим посудом та іншими іграшками). Може стояти на стільчику біля стола і розливати-переливати з кружок-стаканів воду/чай (для цього навмисне ховаються всі, які б"ються і ставляться пласмасові, і води наливається трошки-трошки, щоб багато не розлила, але і було чим похляпати). Ще раніше можна було стояти на стільчику біля вікна, але після того, як вона повиривала мені кілька вазонів і розпорпала землю й покидала на підлогу, більше там стояти не можна, хіба лише при строгому нагляді.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Чим ви забавляєте карапуза на кухні?

Повідомлення АнгеЛіна » 02 червня 2014, 16:30

В моєї дитини улюблена забавка останніх 2 тижні - це холодильник. І все її там треба, особливо яйця.. Забавки з"являлися самі собою і проходили приблизно з року - спочатку крупи, макарони, спеції; тоді настала черга каструль і кришок; потім з"явилася плитка , духовка і мивальник; тепер холодильник))) Зараз нам 1,6. На кухні є все: магнітики, альбоми і кольорові олівці, візочок з лялькою, 5 пар взуття, кульок з носками, сортери, музичні іграшки... :impossible: І вона по черзі всім переграється, потім включить ноут і каже "Масаю" (Машу :bad: ). Встигаю і їсти зварити і спекти щось.... і 20 раз поприбирати :ha:
АнгеЛіна Офлайн


 

Re: Чим ви забавляєте карапуза на кухні?

Повідомлення Параїл Юля » 02 червня 2014, 17:56

А в мене малий любить сидіти в тій тумбочці де смітник стоїть. Тому останім часом в нас, відро стоїть просто серед кухні, а в тумбочці сидить малий, закриває за собою двері і назносив туди купу іграшок. І так як в усіх: каструлі, тарілки, магніти на холодильнику, розкидає з кулька цибулю, яблука, а потім збирає назад. Витягує з тумбочки каструлі, залазить на другу полку і сидить там. Виглядає це так:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Чим ви забавляєте карапуза на кухні?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 02 червня 2014, 19:26

А, в нас теж, до речі, ще забавка лазити в холодильник, і ще вискладувати баночки різні на підлогу, а потім заставляти їх на полички назад. Але в такому випадку я нічого не можу робити, крім як дивитися за нею і страхувати банки. І то вже 2 чи 3 побили :impossible:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Чим ви забавляєте карапуза на кухні?

Повідомлення taranjka » 02 червня 2014, 22:17

кришки від каструлі - ставиться вниз "ручкою" і можна крутити, майже дзиґа :ha: якшо кришка велика - то моя дитина сама на неї сідає і крутиться :crazy: ще малювала фломастерами по кришці - тій частині шо доверху - крутиш, і малюнок "зливається"
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Далі

Повернутись до Дитячі будні



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron